Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 1 Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 2 Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 3 Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 4 Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 5 Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [v1.59.4] 6

Dragons Rise of Berk Rün Hileli MOD APK [1.59.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En sevdiğiniz DreamWorks Ejderhalarını kurtarın, yumurtadan çıkarın ve eğitin! Geniş bir Viking dünyasında keşfedilmemiş toprakları keşfedin!


Dragons Rise of Berk 1.59.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Rün Hilesi
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin DreamWorks Animation tarafından yayınlanan popüler bir fantastik 3D animasyon filmidir. Bu film, Cressida Cowell'in aynı adlı kitabından alınmıştır. 2010'daki açılış günlerine rağmen filmin satışları oldukça düşüktü ancak izleyiciler birbirlerini izledikten ve bugüne kadar filmi övdükten sonra, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin en çok satan filmlerden biri oldu. Çoğu ziyaretçi ve büyük satışlar. Sadece bir filme uyarlanmakla kalmadı, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı zamanda bir oyuna dönüştürüldü: Dragons Rise of Berk ve özel olarak Ludia şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin hayranı mısın? Hıçkıdık çocuğu ve kendi Dişsiz gece ejderhası gibi yetenekli ejderhaların eğitmeni olmak ister misin? Dragons Rise of Berk size bu büyük fırsatı verecek! 


Dragons Rise of Berk v1.59.4 MOD APK


Dragons Rise of Berk, Vikingler tarafından yaşamak ve büyümek için seçilen denizin üzerinde bir karadır. Kısa süre sonra Berk müreffeh bir ülke haline geldi ve barış getirmek için Viking sakinleriyle doldu. Berk'in ejderha öldürme geleneği vardır ve bu cesurca bir hareket olarak kabul edilir. Viking savaşçıları genç yaşlardan itibaren beceriler konusunda eğitilmişlerdi ve Hıçkıdık da küçük bir vücudu olmasına rağmen bir bacağı kesilmişti ama bir gün Berk ile onurlandırmak için bir ejderhayı indirebileceğini hayal etmeye devam etti. Hıçkıdık bir avda “Dişsiz” ile tanıştı ve onunla arkadaş oldu. Oradan Hıçkıdık, ejderhaları artık öldürmeme fikrini değiştirdi. Hıçkırık, "Dişsiz" in özelliklerini öğrenmiş ve ejderhaların zayıflıklarını ve güçlü yanlarını keşfetmiştir.


Dragons Rise of Berk 1.59.4 Rün Hile Apk


Hıçkırık, bir arabulucu olarak aynı zamanda Vikingler ve ejderhalar arasında duran bir ejderha eğitmeni oldu. İkisi arasındaki uyumu sürdürdü ve birlikte dışarıdaki kötü adamlara yeniden katıldılar. "Dişsiz" ejderhasıyla yeni toprakların keşfi sırasında Hıçkıdık, bir grup ejderha avcısıyla çatışır. Vandalizm için Hıçkıdık'ı suçladılar ve bu avcıların liderinin Drago olduğunu öğrendiler. Hepsini yok etme planıyla birlikte Berk bölgesine bakıyor. Hıçkıdık, Vikingler ve ejderhalar nasıl savaşacak?


Dragons Rise of Berk Hile Apk


Dragons Rise of Berk, Deadly Nadders, Monstrous Nightmares, Typhoomerangs, Thunderdrum, Hookfang, Slimeball, Speed ​​Stinger ve Skullcrusher gibi 70'den fazla ejderha koleksiyonuna sahiptir. Her ejderha türü farklı şekillere ve özel yeteneklere sahiptir. Speed ​​Stinger - olağanüstü uçuş yeteneğine sahip egzotik bir ejderha, güçlü ve cesur dövüş yeteneğine sahip Typhoomerang veya Ölümcül Nadderler - her ejderha avcısı için bir kabus. Bu oyundaki her ejderhanın seviyeleri ve göstergeleri de vardır: hız, hasar ve beceri. Oyuncular ejderhaları eğitip onları balıkla besledikçe, seviyeleri yükseltir ve istatistikler artar. Ancak, bu ejderhalar mevcut değildir ve bunların kilidini açmak için atanmış görevleri gerçekleştirmeniz gerekir.


Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Oyunu


Bu oyunda, Berk tek ada değil, aynı zamanda denizin her tarafına dağılmış 60'a kadar başka ada var. Bu adaları keşfetmek ve onları Berk'in bir parçası haline getirmek için ejderhalarınıza katılabilir, hatta sakinlerini bu adalara yaşamaları için getirebilirsiniz. Ayrıca oyun aynı zamanda düzenliyor ve oyunculara ejderha yumurtaları dahil benzersiz kostümlere sahip olma fırsatı veriyor. En son etkinlik, herhangi bir ejderha eğiticisinin sahip olmak isteyeceği bir kıyafet olan Hookfang kostümünü güncelledi. Ayrıca Speed ​​Tinger'in egzotik yabancı türleri de etkinliğe getirildi.


Dragon Rise of Berk Apk Son Sürüm


Son yorum, grafiklerle ilgili. Oyuncular filmlerde güzel 3D görüntüler, gerçekçi tasarımlar ve orijinaller deneyimleyecek. Ejderhalarınızı Nasıl Eğitirsiniz'i izlediyseniz, oyunun grafiklerinin ve film görüntülerinin çok farklı olmadığını hissedeceksiniz. Güzel grafikler, bu oyunu orijinal filmin bir kopyası yapan mükemmel ses efektlerini birleştirir. Elbette, bu deneyimi kaçırmak istemeyeceksiniz!


Dragons Rise of Berk indir (MOD, Sınırsız Rünler)


Bir önceki android oyun Sonic Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar