Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 1 Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 2 Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 3 Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 4 Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 5 Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [v0.2.388] 6

Pool Legends - 8 Ball Mania Mega Hileli MOD APK [0.2.388] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Muhteşem bir harita üzerinde yeni şehirlerin kilidini açmak için becerilerinizi geliştirirken, oyununuzu geliştirirken ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları yenerken dünya sizin oyun alanınızdır.


Pool Legends 0.2.388 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kılavuz Çizgi Uzunluğu
  2. Top Hilesi. Top her zaman sizde olur.
Pool Legends, 8 top bilardo meraklıları için herkese rahatlatıcı ve arkadaş canlısı bir oyun ve dünyanın her yerinden insanlara karşı oynama şansı sunuyor. Oyun ayrıca herkesin büyük para kazanma veya kaybetme heyecanını yaşaması için her zaman farklı seviyelerde uygun ortamlar yaratır. Buna ek olarak, değerli rakiplere meydan okurken herkese en büyük eğlence potansiyelini getirmeyi vaat eden birçok etkileyici ve derinlemesine işlevle birlikte gelir.


Pool Legends v0.2.388 MOD APK


Pool Legends tüm 8 top bilardo maçları gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve genellikle belirli bir miktar paranın üzerinde iki oyuncu arasında yapılır. Oyun kuralları da basit ama yoğun, birçok faktör içeriyor ve her vuruşu yaparken herkese bolca eğlence veriyor. Tabii ki, atmosferi değiştirmek veya her maçta yaratıcı bir şekilde her mekanizmadan veya işlevden yararlanırken herkese daha fazla keşif sağlamak için birçok ceza uygulanır.


Pool Legends Para Hilesi


Dostluk kurallarının yanı sıra, oyundaki kontrol mekanizması, oyuncuların hassas atışlar ve çok daha fazlasını yapması için yumuşak ve pürüzsüzdür. Ayrıca oyunun içine yerleştirilmiş gerçekçi fizik sayesinde yolları, çarpma pozisyonlarını, kuvvetleri ve daha fazlasını ayarlayabilirler. Ancak, her turda ihtiyaç duydukları sınırlı bir zamana sahip olacaklar ve ıskalarlarsa veya rakip adına gol atarlarsa sıralarını kaybedebilirler, bu da atmosferi daha canlı hale getirir.


Pool Legends Top Hilesi


Pool Legends'ın seviyeyle ilgili herhangi bir sınırı yoktur, ancak oyuncunun birçok maçtaki zaferini yalnızca bireysel beceri belirler. Ayrıca, oyun oynamaları veya katılmaları için birçok farklı lig sunacak ve diğerlerine mevcut parayla meydan okuyacak ve daha fazla ilerlemek için büyük kazanacak. Bonus değeri ne kadar yüksek olursa, oyuncuların kalitesi de o kadar yüksek olacak ve birlikte etkileyici kombinasyonlar yaparken her bilardo karşılaşmasını canlandırıcı duygularla zenginleştirecek.


Pool Legends Hile Apk


Turnuvalar, en iyi oyuncuların genellikle normalden daha büyük ödüllerle göründüğü tüm oyuncuların zirveleridir. Oyuncular sürekli olarak rakiplerle savaşmak zorunda olsalar da kaybederlerse birçok dezavantajı olacak ama bu oyuncuyu devam etmesi için motive etmek için yeterli. Turnuvalar ayrıca, atmosferi canlandırmak için karşılık gelen ödülleri vermek için her oyuncunun becerilerine dayalı olarak farklı seviyelere ayrılır.


Pool Legends Apk indir


İpuçları, oyuncuların istatistiklerin etkisinin farklı duygulara sahip olacağı üst düzey ve hassas atışlar yapması için ana araçlardır. Neyse ki, oyuncular değerli başarıların kilidini açmak ve renklerini belirli temalarla özelleştirmek için yeni ipuçları kiralamak veya satın almak arasında seçim yapabilir. Gelecekte daha fazla yeni ipucu ortaya çıkacak ve bazı birimler turnuvalar için ödül olarak kabul edilerek her oyuncunun iyi performans göstermesini sağlayacak.


Pool Legends Apk Son Sürüm


Konumların değiştirilmesi, oyuncunun her maça karşı hissini veya ruh halini değiştirmek için oyun modunu veya ortamı önemli ölçüde etkileyecektir. Bu aynı zamanda ödülün değerini de etkiler ve insanlar daha gergin bir atmosfer yaratmak için para biriktirebilir veya ödülün değerini değiştirebilir. Ayrıca, belirli bir ödül için maçın süresini uzatarak herkesin harika rakiplere karşı mükemmel maçların keyfini çıkarmasını daha tatmin edici hale getirebilirler.


Pool Legends Çizgi Hilesi


Pool Legends, insanları dostane ve rahatlatıcı maçlarla birbirine bağlamak için mükemmel fırsatlar sunan yüksek kaliteli bir bilardo oyunudur. Oyuncular ayrıca skor tablolarında daha yükseğe tırmanabilir ve çeşitli kaynaklardan ödüller alabilir veya sanal bir bilardo profesyoneli olmanın canlandırıcı deneyiminin keyfini çıkarabilirler.


Pool Legends indir (MOD, Çizgi / Top Hilesi)


Bir önceki android oyun BattleStrike Gun Shooting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar