Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 1 Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 2 Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 3 Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 4 Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 5 Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.8] 6

Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [6.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Simülatör avlanma - oyun olan bu avcılık oyununu mutlaka deneyin.


Hunting Simulator Game 6.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapmak mümkündür.
Uzun zaman önce, insanlar et yemek için ormanlara gitmek, hayvanları avlamak ve etlerini almak zorundaydı. Ama çok zaman sonra insanlar artık bunu yapmadılar; Artık hayvanları nasıl yetiştireceğimizi ve et elde etmenin başka birçok yolunu biliyoruz. Yani şimdi avlanmak sadece yemek için değil; insanlar bunu bir eğlence biçimi olarak kullanıyor. 


Hunting Simulator Game v6.8 MOD APK


Oyuncular en gerçekçi avlanma hissini yaşamak istiyorlarsa,  onu getirecek olan Hunting Simulator Game oyunudur. Bu oyun, oyuncuların eğlenmesi için oyunculara çok sayıda mükemmel av deneyimi sunacak.  Öncelikle oyuncuların bu oyunda avlayacağı şeyler olan geyik, yaban ördeği, ayılar ve daha bir çok şeyden bahsedelim. Bir oyuncunun avlanmadaki başarısına karar vermede en önemli faktör sakin ve isabetlidir. 


Hunting Simulator Game Para Hilesi


Oyuncuların, birinin geldiğini algılamamaları için hedeflerine yavaşça yaklaşmaları gerekir. Oyuncu, onlara ulaşmaya çalıştığını bildirdiğinde, kaçarlar ve av başarısız olur. Oyuncu yeterince yakın olduğunda, hedeflediğiniz hayvanları çıkarmak için silahınızı kullanın. Ancak kurtlar ve ayılar gibi türlere karşı dikkatli olun, çünkü onları tek bir satışta devirmek zordur. Ve eğer oyuncu bir sonraki atışta onları hızlı bir şekilde yenmezse, saldırıya uğrarlar.


Hunting Simulator Game Mermi Hilesi


Av için en önemli araçlardan biri av tüfeğidir. Oyuncular oyuna geldiklerinde, oyuncuların kullanması için birçok farklı türde silah sağlanacaktır. Her hedef, örneğin yaban ördeği avlamak için farklı türde bir silah gerektirecek, oyuncuların av tüfeğine ihtiyacı olacak ve emekli oyuncuların bir keskin nişancı tüfeğine ihtiyacı olacak. Bu nedenle, ava gelmeden önce oyuncular, çevrimdışı olarak avlanmak için en uygun silahı kendileri seçerler. 


Hunting Simulator Game Hile Apk


Ayrıca, oyuncu daha ilginç bir şey yaşamak isterse, oyun tarafından oyuncuların kullanması için yay veya tatar yayı da sağlanacaktır. Bunları kullanırken oyuncular heyecan verici deneyimler yaşayacaklar çünkü bunlar ataların avlamak için kullandığı ilkel silahlar.


Hunting Simulator Game indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Minsk Subway Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar