Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 1 Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 2 Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 3 Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 4 Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 5 Evil Lands Mega Hileli MOD APK [v2.4.0] 6

Evil Lands Mega Hileli MOD APK [2.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemli büyülü bir ortamda canavarlardan, ejderhalardan ve daha fazlasından gelen saldırıları savuşturduğunuz yerdir.


Evil Lands 2.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Özellik Noktası Hilesi
  3. Aptal düşmanlar
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster

İnsanlık tarihinin herhangi bir döneminde her zaman kahramanlar gösteriliyor. Onlar hala sıradan insanlara ilham veren ve dünyayı tehlikeli şeylerden koruyan insanlar. Efsane hikayelerinde gerçek kahramanlar, Dünya'ya zarar veren iblisler ve güçlerle savaşırlar. Kendinizi böyle bir kahraman gibi hissetmek istiyorsanız, Evil Lands Online Action RPG'de kolayca deneme yapabilirsiniz. 


Evil Lands v2.4.0 MOD APK


Aslında bu, üretici için büyük bir coşkuyla yapılmış bir ürün. Bu, yalnızca Google Play'deki ilk oyunlarıdır, bu nedenle kaçınılmaz olarak belirli hatalar olacaktır. Ancak, Google Play'deki ana sayfalarında her zaman gökyüzünün yansımasını takip ederler. Böylece daha güncel yamalar sağladıkları andan itibaren her şey değişmeye başlayacak.


Evil Lands Para Hilesi


İnsanların şeytanları kazanmak için ödemesi gereken bedeli biliyor musunuz? Belki de bedeli yüz binlerce ailenin evini kaybetmesidir. Ordu mücadele etmek zorundaydı; kral güvenilir hizmetkarlarını kaybetti. Dürüst olmak gerekirse, “Evil Lands”, Şeytan'ın öfkeli olduğu ve insanların bir gün boyunca sakin kalmasını imkansız hale getirdiği bir dünyayı tasvir ediyor. 


Evil Lands elmas hilesi


Şu anda kralın kahramanların müdahalesine ihtiyacı var ve siz de onlardan birisiniz. Basit ve anlaşılması kolay bir geçiş yolu ile oyuncular, kademeli olarak birçok zorluktan geçen ve en cesur kahraman olmak için ilerleyen doğrusal olarak oluşturulmuş bir hikayeyi takip edecekler. Çok yeni olmasa da, özgün tasarımı ve üreticinin oyuncuları heyecanlandırmak için özel yorumu sayesinde hala bir cazibe duygusu getiriyor.


Evil Lands Apk Hile


Evil Lands, insan yüzünün yaşayamayacağı yerdir. Orta çağa benzeyen tasarımlar sayesinde oyuncular sadece hikayelerin ve hikayelerin gösterisine tanık olacaklar. Dahası, bu sefer üreticinin yeni bakış açıları oyuna dahil edilerek klasik ve modernin bir karışımı haline getirilecek. 


Evil Lands android oyun club


Savaş mekanizması, bir ARPG oyunu gibi bir aşinalığa sahip olsa da, oyuncunun omuzdan üçüncü görüşte her şeye sahip olmasına izin veriyor. Neredeyse aynı türden önceden tasarlanmış oyunların yolunu izlemiyor. Bu sefer çok fazla şeyi gözlemleyemeyeceksiniz, sadece önünüzde görünen her şeye saldırmaya odaklanacaksınız.


Evil Lands APK son sürüm


Oyunun haritası, canavarların bulunduğu yolu ve yerleri tam olarak göstermiyor. Oyuncunun kendisine kaç tane canavarın yaklaştığını bilmesine izin veren sadece biraz aydınlık bir alandı. Oyuncuyu, tüm canavarları bulmak ve Patronu aramak için tüm büyük haritayı kendi başına keşfetmeye zorlayan budur. 


Evil Lands mücevher Hilesi


Aynı zamanda tehlike ve gerilim içerir; eğer dikkatli olmazsanız ve çok fazla canavarın olduğu bir yere koşarsanız, muhtemelen baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Epik film müzikleriyle birlikte çekici ve epik sesler, her seti farklı nüanslarla yapan özel bir müzik ekibi tarafından oyuna entegre edilmiştir.


Evil Lands altın Hilesi


Evil Lands Online Action RPG'ye katılırken, oyuncular Evil Lands'te gizlenen canavarları, ejderhaları ve patronları yenmek için tüm potansiyellerini kullanacaklar. Ancak tüm bunları tamamlamadan önce oyuncunun karakteri seçmesi gerekecek. Bu, dövüş stilinize uygun farklı karakter sınıfları seçebileceğiniz, bunun gibi rol yapma oyunlarının zorlayıcı adımlarından biri gibi görünüyor. MightyMage, Shadow, Paladin, … ve mükemmel tasarlanmış ve kombolar oluşturmak için sorunsuz bir şekilde birleştirilebilen becerilere sahip diğer birçok karakter sınıfını seçebilirsiniz. Ancak, savaşırken ve kombolar başlatırken, enerji seviyenize dikkat edin. Enerjiniz biterse, daha fazla beceri açığa çıkaramaz ve AA saldırılarını kullanamazsınız.


Evil Lands Hile


Oyundaki görev de çeşitlidir, çünkü sizi birçok farklı diyara götürür ve CO-OP veya PVP ile kendinize meydan okumanıza izin verir. Canavarlara çarptığınızda, Undead King, Fallen Troll, Corrupt Creature gibi efsanelerde geçen en korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız…


Evil Lands Online Action RPG indir (MOD, Sınırsız Özellik Noktası Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Shinobi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Evil lands"

MUSTAFA

1 yıl önce

Reis keşke sadece para hilesi yapsanız çok iyi olur çünkü düşen efsanevi itemler sayesinde oyunu gene aynı şekilde rahat oynarız teşekkür ederim

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar