Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 1 Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 2 Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 3 Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 4 Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 5 Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [v1.5] 6

Mad Truck Challenge Para Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuların canavar sürücülerinin gücünü özelleştirmek ve yükseltmek için para toplamasına izin verir.


Mad Truck Challenge 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Çok para kazanmak için bir şeyler satın alın
  2. Gerçek parayla satılan tüm eşyaları ücretsiz satın alın

Mad Truck Challenge – çeşitli silahlarla donanmış canavar kamyonlarda sonsuz yarışlara hazırlanın. Rakipleriniz yarışı kazanmak için her şeyi yapmaya hazır oldukları için roketleri ve diğer silahları kullanın. Diğer yarış katılımcıları ile savaşlara ek olarak, numaralar yapın ve para toplayın çünkü onların yardımıyla dükkanda çeşitli geliştirmeler satın alabileceksiniz.


Mad Truck Challenge v1.5 MOD APK


Mad Truck Challenge, oyununda ağır hizmet tipi bir arazi aracını kontrol ederken farklı bir engebeli arazi pistinde yarışabilecekler. Rakiplerinizi kazanmak veya onları yenmek için onlara saldırmalı ve cephaneliğinizdeki her numarayı kullanmalısınız. Yarış arabalarının şekli, oyuncuları içine çeken ilk şeydir. Sık sık lüks arabalar dünyasına dalıyorsunuz ve bu oyundaki yarış arabası sistemi, pistteki canavarlar gibi çok daha agresif bir görünüme sahip olacak. Oyunu diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise, aracın gövdesine gömülü sağlam bir silah sistemi ile yol boyunca düşmanlara saldırabilme yeteneğidir.


Mad Truck Challenge Para Hilesi


Oyuncular, rakibini nakavt etme ve hatta rakip yoluna çıkarsa aracı havaya uçurma konusunda mutlak haklara sahiptir. Ancak elbette diğer arabaların arka çarpmalarından veya füze hatlarından da kaçınmalısınız. Bu nedenle, çılgın Kamyon Mücadelesi, oyuncuların belirli sürüş yeteneklerini ve pistte hayatta kalma azmini göstermelerini gerektirir. Dikkatli olmazsanız çok hızlı bir şekilde oyunu kaybedeceksiniz, hatta çok fazla düşman mermisi isabetinden dolayı pistten savrulma veya patlama ihtimalinden bahsetmiyorum bile.


Mad Truck Challenge Araba Hilesi


Yokuş yukarı, yokuş aşağı ve birçok farklı arazi tipinin etkisi nedeniyle aracı kontrol etmek nispeten zordur. Ayrıca aracı ileri sürmeye ya da yolda dengede kalmaya alışık olmayabilirsiniz, bu da aracın ilk etapta devrilmesine neden olabilir. Bununla birlikte, ilk seviyede, oyuncunun herhangi bir araç tarafından saldırıya uğramadan diğer yarış arabalarıyla sadece bitiş çizgisi için rekabet etmesi gerekir, bu nedenle daha sonra daha karmaşık seviyelere ilerlemek için ustaca sürüş pratiği yapın. Yarışçılar, kalp ve nitro gaz miktarının yarış sırasında belirli bir enerji seviyesine sahip olduğunu unutmamalıdır.


Mad Truck Challenge Hile Apk


Yarış boyunca toplaman için piste dağılmış birçok altın para ve değiştirici olacak. Altın paralar, renk değişiklikleri gibi ek araba aksesuarları satın almak için kullanılır. Daha da önemlisi, oyuncunun arabasının rakibinden daha iyi performans göstermesini sağlamak için aracın silahını ve enerji sistemini yükseltmelisiniz. En yüksek pozisyon ile hayatta kalma rekabeti sunar. Oyuncu, yol boyunca yarış arabasını ustaca kontrol eder. Rakibine doğru zamanda saldırmak için silah sistemini devreye sokar ve kendisi ile önündeki arabalar arasında mümkün olduğunca fazla mesafe yaratır ve oyunu ilk bitiren kişi olur.


Mad Truck Challenge Altın Hilesi


Oyun, oyuncuların canavar sürücülerinin gücünü özelleştirmek ve yükseltmek için para toplamasına izin verir. Çekiciliğini artıran güzel 2D grafiklere ve gerçekçi yarış arabası seslerine veya çarpışmalarına sahiptir. Mad Truck Challenge, başka hiçbir yarış oyununda görülmeyen benzersiz kamyon şekilleri ile göz kamaştırıyor. Favori kamyonunuzu seçebilir, onu roketlerle donatabilir ve diğer rakiplere karşı yarışabilir, gösteriler yapabilir, arabalarını ezebilir veya zafere giden yolu patlatabilirsiniz.


Mad Truck Challenge Apk indir


Mad Truck Challenge, çeşitli ortamlarda ve arazi türlerinde aşırı kamyon yarışlarını ve kazaları simüle eder, ayrıca sayısız epik patron savaşını da simüle eder. Geleneksel yarış arabalarına hiç benzemeyen arabalar sergilenecek. Kıyamet sonrası dünyada makinelerin ve araba canavarlarının savaşı başlar. Her aracın ayrı bir yeteneği vardır. Oyuncu bir araba patronu rolünü üstlenir. Yarış kamyonunuzun offroad efsanesini ve hızını, ayrıca zırhını, kurşun direncini, manevra kabiliyetini, hasarını ve nitro güçlendirmesini geliştirin.


Mad Truck Challenge indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fly Corp Havayolu Yöneticisi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar