Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 1 Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 2 Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 3 Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 4 Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 5 Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [v5.9.5] 6

Real Gangster Crime Para Hileli MOD APK [5.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Getto gangster gerçek hayat simülatörüne hoş geldiniz.


Real Gangster Crime 5.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Harcadıkça çoğalır
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Devre dışı bırakılan reklamlar.

Real Gangster Crime , Suç dünyası her zaman var olacak, bunlar oyunun kuralları. Bu ücretsiz oyunda, başarının zirvesine giden uzun ve zorlu bir yola gitmeye çalışmalısınız. Bu yeraltı dünyasında başarının bedeli çok yüksek, çok azı zirveye ulaşabilir. RPG öğeleriyle heyecan verici bir üçüncü şahıs nişancı oyununda becerilerinizi deneyin ve açık bir 3D dünyada sokak hayatı atmosferine dalın. Büyük şehrin her yerinde günlük aksiyonu bekliyorsunuz. Sert kanunların uygulandığı tehlikeli ve büyüleyici bir dünya, tüm ihtişamıyla karşınıza çıkacak. Kendinizi test etmeye hazırsanız - o zaman devam edin, bu şehirde gerçek bir gangster olan herkese gösterin, tüm sahte rakipleri ortadan kaldırın ve kendiniz büyük bir yeraltı imparatorluğu arayın.


Real Gangster Crime v5.9.5 MOD APK


Real Ganster Crime oyununun konusu, getto bölgeleri ile çevrili büyük ve modern bir şehirde geçiyor. Uzun gökdelenler ve lüks yaşam bu şehri çölde bir vaha haline getiriyor. Bu günahkar şehir asla uyumaz ve taş ormana meydan okumaya cesaret eden herkesi ışıklarıyla kendine çeker. Başarıya ve zafere giden bu heyecan verici macerada elinizi deneyin.


Real Gangster Crime Para Hilesi


Emrinizde, sıkılmayacağınız zengin bir cephanelik olacak. Havalı ve pompalı şeyler oyun boyunca size yardımcı olacaktır. Çeviklik, dayanıklılık, kontrol ekipmanı ve silahlar konusundaki becerilerinizi geliştirin. Silah mağazasında geniş bir seçim bulacaksınız. Her zevke uygun şeyler var. En küçük bıçaktan başlayarak, kullanabilmeniz gereken güçlü bir makineli tüfeğe. Kendinizi maksimumda silahlandırabilirsiniz, kimse sizi durduramaz.


Real Gangster Crime Elmas Hilesi


Karakterinizi özelleştirin, imajını benzersiz kılın çünkü bu sizin sanal savaşçınız ve şık görünmesi gerekiyor. Kahramanınızın imajını sürekli değiştirebilirsiniz. Hizmetinizde karakter için büyük bir giyim mağazası. Mağazada şapkalar, beyzbol şapkaları, maskeler, gözlükler, komik kostümler, peruklar, şık ayakkabılar, gömlekler ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Çeşitli giysiler kahramanınızın sağlığını, çevikliğini veya dayanıklılığını artırır. Bazı şeyler ekstra süper güçler yaratır.


Real Gangster Crime Oyun İndir Club


Mağazada bir ilk yardım çantası ve vücut zırhı satın alabilirsiniz. Ayrıca bu faydalı şeyler şehrin sokaklarında bulunabilir veya düşmanlardan uzaklaştırılabilir. Koruma ve sağlığın yenilenmesi için önceden stok yapın, bu savaşa dayanmanıza yardımcı olacaktır.


Real Gangster Crime Hile Apk


Oyunda çok sayıda farklı araba var. Sıradan şehir arabaları, spor arabaları, SUV'lar, benzersiz ayarlanmış arabalar, SCI-FI arabası. Mağazada güçlü motosikletler bulacaksınız, kovalamacadan kolayca uzaklaşmanıza izin verecekler. Güçlü ve ağır silahlı bir tank sizi bekliyor, tank oyundaki en etkili araçtır, kimse sizi onunla durduramaz. Bir savaş helikopteri, herhangi bir hedefe, gizli harekete ve ani saldırılara saldırmanıza izin verir - bu, bir helikopteri nasıl kullanabileceğinizin küçük bir parçasıdır.


Real Gangster Crime eski sürüm


Çok sayıda şehir haritasında ilk yardım çantası, cephane, silahlar, para gibi ücretsiz oyun kaynakları var, tek ihtiyacınız olan onları bulmak.Bu ücretsiz oyun tam bir eğlence parkı sunar, şehri keşfedin ve ilginç aktiviteler bulun. Ayrıca şehir içinde araba ile gezebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Macera için hemen indirin.


Real Gangster Crime İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Rebel Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar