Sicarios Full MOD APK [v115]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sicarios Full MOD APK [v115] 1 Sicarios Full MOD APK [v115] 2 Sicarios Full MOD APK [v115] 3 Sicarios Full MOD APK [v115] 4

Sicarios Full MOD APK [115] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrin bazı bölgelerinde dolaşırken, kendi örneğinizle böyle bir yerde kalmanın çok tehlikeli olduğunu göreceksiniz.


Sicarios 115 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. Paralı bölümlerin kilitleri açık

Sicarios oyununda kendinizi alışılmadık bir oyun dünyasında bulacağınız ve sokak çeteleri dünyasında suikastçılar hakkında önemsiz bir hikayenin parçası olacağınız Android için İşaretle ve Tıkla bulmaca oyunu. İlginç zorluklarla başa çıkmanız ve hikayenin sayfalarında ilerlemeniz gereken, her biri özenle hazırlanmış benzersiz görüntülerle tamamlanan klasik bir tıkla ve tıkla oyun mekaniği sizin için hazırlanmıştır. Tüm denemelerin üstesinden gelmeniz gereken oldukça acımasız bir dünya sizi bekliyor.


Sicarios v115 MOD APK


Sicarios adlı oyunda ücretsiz bir Android Point and Click bulmacasını indirebilir ve soygunun, yasa dışı maddelerin satışının ve fiziksel istismarın günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğu bir kenar mahallede yaşayan A Breno adındaki ana karakteri tanıyabilirsiniz. 


Sicarios Para Hilesi


Breno'nun yaşadığı bölge, bu bölgelerde kendi yasalarını koyan ve onları çiğneyen herkesi çökerten bir uyuşturucu tacirleri çetesi tarafından yönetiliyor. Burada ana karakterin çeşitli zorluklarla başa çıkmasına yardım etmelisiniz ve bunun için dikkat, iyi tepki hızı ve hızlı zekaya ihtiyacınız olacak. İşaretle ve tıkla mekaniğine sahip birçok ilginç bulmaca Sicarios'da zaten seni bekliyor.


Sicarios Altın Hilesi


Sicario dünya her gün hızla gelişen şiddet, vahşet ve fuhuş için cezasızlıkla dolu mümkün olduğunca kırılgan. Şehrin bazı bölgelerinde dolaşırken, kendi örneğinizle böyle bir yerde kalmanın çok tehlikeli olduğunu göreceksiniz. 


Sicarios Apk Hile


Uyuşturucu satıcılarının bölgedeki en önemli olarak kabul edildiği söylenebilir, onlar sayesinde cinayet, ihlal ve hırsızlık sayısı artıyor. Her mahalleden belirli bir çete sorumludur ve başka biri orada uyuşturucu satmaya cesaret ederse, paralı askerler tarafından öldürülmekten çekinmez.


Sicarios Full Apk indir


Zavallı Breno, uyuşturucu, fuhuş ve şiddetin günlük hayatın bir parçası olduğu bir kenar mahallede yaşıyor. Mahalle, kendi yasalarını yapan bir uyuşturucu çetesi tarafından yönetiliyor. Bölgelerini savunmak için orada her şeyi yaparlar. 


Sicarios Apk Son Sürüm


Rakip bir çetenin bazı üyeleri mahallelerinde uyuşturucu sattığında, sicario adlı tetikçiler tarafından temizlenirler. Bu tıkla ve tıkla macerasını oyna ve içine yakalanan Breno'nun hikayesini yaşa. şiddet dünyası. Güzel ve benzersiz bir hikaye içerir.


Sicarios Apk Son Sürüm


Tüm el yapımı çizimler. Çok sayıda tıkla ve tıkla bulmaca. Bulmacalar karmaşık veya zorlayıcı değildir.Birkaç dilde mevcuttur. Demo sürümünü oynamak kısmen ücretsizdir ve sansürlendi. Tam sürüm 16+ içindir ve çocuklar için uygun değildir.


Sicarios indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Last-Hit Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar