Night Archer Mega Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Night Archer Mega Hileli MOD APK [v1.5] 1 Night Archer Mega Hileli MOD APK [v1.5] 2 Night Archer Mega Hileli MOD APK [v1.5] 3 Night Archer Mega Hileli MOD APK [v1.5] 4

Night Archer Mega Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir atış oyunu kullanarak canavar avı. Korkunç canavarlara bir son vermek için yayları ve okları kullanın.


Night Archer 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. GOD MODE / Tanrı Modu

Night Archer'da oyuncular, aksiyonu yukarıdan izlerken bir ormandaki yaratıklarla savaşa girerler. Kullanıcı, cesur okçulara düşmana nokta atışı oklar atma emri vererek yaratıkları yok etme yeteneğine sahiptir.


Night Archer v1.5 MOD APK


Yalnızca üç ayrı canavar türü vardır ve bunların her biri kendi saldırılarına, hareket hızlarına ve diğer niteliklere sahiptir. Ek olarak, oyuncu, kahramanın okçuluk becerilerini geliştirme, kıyafetini değiştirme ve cephaneliğine geliştirmeler ekleme yeteneğine sahiptir. Soğan da geliştirilebilir.


Night Archer Para Hilesi


Android cihazlar için sunulan aksiyon oyunu Night Archer, hem oynanış hem de grafikler açısından inanılmaz. Kendi takdirinize bağlı olarak size saatlerce eğlence sağlayabilir ve taşınabilir ve kullanışlıdır.


Night Archer Elmas Hilesi


Night Archer, sezgisel kontrolleri, üç boyutta işlenmiş gibi görünen sevimli görselleri ve hoş fon müziği sayesinde biraz zaman geçirmenin rahatlatıcı ve ilgi çekici bir yoludur. Oyuncu, korkunç canavarların yaşadığı tehlikeli ortamlarda yol almakla görevli cesur bir okçuyu kontrol ediyor. Oyunu bütünüyle tamamlamak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı düşündünüz mü?


Night Archer Apk Hile


Kahramanı güçlü bir yay ve keskin oklarla donattıktan sonra, sizi şimdiye kadar karşılaştığınız en gaddar ve tehlikeli canavarlardan bazılarının yaşadığı keşfedilmemiş yollara götüren uzun ve maceralı bir yolculuğa çıkacaksınız.


Night Archer Apk indir


Dövüş sırasında en az bir okla becerinizi göstermelisiniz. Kendinizi hızlı tepki vermek, zengin bir bilgi birikimine sahip olmak ve etkili stratejiler kullanmak üzere eğittiyseniz, muhtemelen bir çatışmada kaybeden tarafta çıkamazsınız. Night Archer, türün standartlarına yenilikçi yaklaşımı ve kapsamlı oyun öğeleri kitaplığı nedeniyle sektörü önemli ölçüde etkileyecek.


Night Archer indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Star Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar