OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 1 OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 2 OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 3 OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 4 OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 5 OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [v0.11.7] 6

OctoHits Reklamsız Hileli MOD APK [0.11.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sekizgen dalgaları arasında patlatın ve evrenin en zengini olun!


OctoHits 0.11.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller hediyeler alabilirsiniz. Para, Altın, Elmas vs.
Mantık oyunu unsurları ve boş zamanınızı istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman geçirmenize yardımcı olacak bir tıklayıcı ile ilginç bir arcade oyunu. Oyunun kuralları oldukça basittir ve ustalaşması fazla zaman almaz ve kazanmak için yapmanız gereken tek şey parlak renkli bir daire olarak gösterilen oyun alanını temizlemektir.


OctoHits v0.11.7 MOD APK


Bu dairenin içine üçgenler gibi geometrik şekiller yerleştirilecek, oyun alanını temizleyerek yok etmeniz gereken onlar. OctoHits oyununun projesi, net oyun mekanikleri, klasik bir tıklama ruhunda rahat kontroller, testlerin giderek artan zorluğu ve bağımlılık yapıcı bir oyun ile sizi memnun edecek.


OctoHits Para Hilesi


Kazanmak için oyun alanındaki taşlar kaybolana kadar tıklamanız gerekir. Böylece, ilk seviyeleri geçmek için üçgenleri ortadan kaldırmak için sadece bir kez tıklamanız yeterli olacak ve ne kadar ileri giderseniz, onları yok etmek için o kadar fazla tıklama alacaktır.


OctoHits Hile Apk


Bu en yeni Strateji oyunu. Bu oyun modu Yso Corp geliştiriyor. Cihazlarınız Android Android 5.0+ ve üstü olmalıdır. Şu anda, bu oyun Google Play'de 500.000'den fazla indirilmiş ve yüklenmiştir. OctoHits oyunu oynarken oyuncular çok etkilenir. Şimdi bu oyunu keşfedelim. Şimdi andromama.com'da bu oyunun keyfini Android için ücretsiz MOD APK ile çıkarmayı unutmayın.


OctoHits Apk indir


Mobil cihazlarınızda dünyaca ünlü Strateji oyununun keyfini çıkarın. Dünyanın dört bir yanından farklı şehirlerde farklı maceralara katılın. Oyundaki en yüksek puan için yarışırken arkadaşlarınıza meydan okuyun. Kullanışlı özelliklerin ve kontrollerin keyfini çıkarırken akıcı ve tatmin edici oyun deneyimini keşfedin. Bu harika oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.


OctoHits indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Axis and Allies 1942 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar