AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 1 AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 2 AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 3 AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 4 AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 5 AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [v2.8.9] 6

AOD Art Of Defense TD Para Hileli MOD APK [2.8.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü kuleler, farklı mekanizmalar kullanılarak inşa edilir ve yükseltilir.


AOD Art Of Defense TD 2.8.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Çok para, elmas ve yakıt elde etmek için: öğreticiyi tamamlayın, ardından oyunu tamamen kapatın ve tekrar girin.

AOD Art Of Defense, eski araştırmaları deneyen kana susamış insanlara karşı verilen savaş etrafında dönüyor ve oyuncular kuleleri onları yok etmek için kullanacak. Oyuncular sahip oldukları paradan ve kullandıkları taktiklere göre güçlü savunmalar oluşturabilecekler. Aynı zamanda, kulelerin yükseltme sistemi, savaşta yükseltme yapmaktan her kulenin beceri ağacını geliştirmeye kadar çeşitlidir.


AOD Art Of Defense TD v2.8.9 MOD APK


Oyuncular, AOD Art Of Defence oyununda nükleer savaş tarafından yok edilen bir dünyayı görebilecekler ve çoğu satış tamamen yok edildi. Aynı zamanda, kötü davranışa sahip bir grup gizli bir proje hakkında bilgi ararken tüm trajediler burada bitmiyor. Ayrıca amaçlarına ulaşmak için pek çok kötülük yaparlar ve bu kana susamış katillerle savaşacak olan siz olursunuz.


AOD Art Of Defense TD Para Hilesi


Oyuncular, önceki savaşların harap ettiği binalardan farklı olan kritik bir tesise sahip bir alana adım atabilecekler. Aynı zamanda, oyuncunun tehlikeli insan gruplarının yaklaşmasına izin vermemesi ve koruması gereken bu üsse götürebilecek tek bir yol vardır. Bu yol, davetsiz misafirleri yok edebilecek güçlü kulelerle kaplanacak ve kulelerin yerleştirileceği yerler önceden belirlenmiş yerlerdir.


AOD Art Of Defense TD Elmas Hilesi


AOD Art Of Defense'i başlattığınızda, eğitim seviyelerine erişebilecek ve oyunun mekaniğini hızla kavrayabileceksiniz. Sadece bir yer seçmeniz gerekiyor ve kule seçenekleri otomatik olarak önünüzde belirecek ve sahip olduğunuz para miktarına ve karar vermek için kullanılan taktiklere göre karar verebilirsiniz. Ayrıca, makul bir savunma oluşturmak için binalarla ilgili faydalı bilgiler de bulabilirsiniz.


AOD Art Of Defense TD Hile Apk


Bilgi almak için bir binaya dokunduğunuzda size kısa bir mesaj gönderiliyor ve kulenin yıkıcı gücünü ve saldırı hızını öğreniyorsunuz. Saldırı hızı da endişe edilmesi gereken bir faktördür; sürekli olarak izinsiz giren düşmanları ne kadar iyi öldürebileceğinizi etkiler; Ayrıca görünen düşmanların sayısının kalabalık olacağını ve hızlı hareket edeceğini de biliyorsunuz. Bu nedenle, bazı alanlarda sadece kuleyi yerleştirmek için bir yuva değil, aynı zamanda birçok başka yer de olacaktır.


AOD Art Of Defense TD Apk indir


Bitişik konumlar genellikle oyuncuların farklı binalarla savunma kurmasına izin vererek, her kulenin birbirinin zayıf yönlerini ortadan kaldırmasına izin verir. Aynı zamanda sürekli olarak karşımıza çıkan ve farklı direnç seviyelerine sahip düşmanların sayısı oyuncular için zorluklara neden olduğu için oyundaki mevcut slotlar zamanla dolacak. Farklı dalgalarda görünecekler ve seviyenin başında belirli sayıyı bileceksiniz.


AOD Art Of Defense TD Apk Son Sürüm


AOD Art Of Defense gibi kule savunma oyunlarının özelliği, oyuncuların seviyeyi en iyi şekilde tamamlamalarına yardımcı olmak için kuleleri yükseltme mekanizmasıdır. Oyuncular istedikleri binayı yükseltme seçeneğine sahip olacaklar ve miktar genellikle oldukça büyük olacak, bu yüzden seçimlerini dikkatli bir şekilde yapmaları gerekiyor. Ayrıca farklı düşman dalgalarının ortaya çıkması oyuncuların para kazanması ve kulelerin gücünü arttırması için şart olacaktır.


AOD Art Of Defense TD Altın Hilesi


Kulelerle ilgili bir diğer dikkat çeken nokta ise kuleler için yükseltme sistemidir ve bu yükseltme işlemi kalıcı bir etkiye sahip olacak ve oyun ekranı başlamadan önce yapılacaktır. Oyuncular oyunda kulelerin tam bir listesini bulacaklar ve hepsinin büyümek için yetenek ağaçları var. Aynı zamanda oyuncular bu beceri ağaçlarının karmaşıklığını da görüyor ve kulelere getirebilecekleri potansiyeli fark etmeleri zaman alacak.


AOD Art Of Defense TD indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pixel Car Racer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar