Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 4 Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 5 Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 6

Pixel Car Racer Para Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok zorluğun üstesinden gelecekler, farklı araçlar satın alacaklar ve onları modern parçalarla donatacaklar.


Pixel Car Racer 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Pixel Car Racer, etkileyici oyun modlarına sahip bir yarış oyunudur, piksel dünyasında ilginç deneyimler yaşamanıza yardımcı olur. Her moda bağlı olarak, gördüğünüz ortam değişecek ve geçerli hava durumu benzerliklere sahip olacaktır. Ayrıca, farklı araçlar satın almak ve performanslarını artırmak için kazanan olduğunuz için ödüller de alacaksınız.


Pixel Car Racer v1.2.3 MOD APK


Pixel Car Racer'da oyuncular, grafik değişikliği olduğunda oyunu deneyimlerken belirli değişiklikler bulacaklar. Özellikle oyunun grafikleri 64bit olarak güncellendi bu yüzden grafiklerin kalitesinin arttığı söylenebilir. Oyun ayrıca, oyuncunun deneyimini daha şeffaf ve optimize hale getirmek için reklamları kaldırır. Aynı zamanda oyunu rahatça oynayabilecek geniş ekranlı cihazları tam olarak desteklemiştir.


Pixel Car Racer Para Hilesi


Oyuncular, Pixel Car Racer'ın piksel dünyasında yarış deneyimi yaşayacaklar. Arabanız yatay bir çizgide hareket edecek ve seçtiğiniz oyun modunun özelliklerine bağlı olarak ortam da değişecektir. Örneğin, sürükle modunda yalnızca iki bölünmüş yol ve bitiş çizgisine doğru koşmaya çalışan iki araba göreceksiniz. Sokak modu yine oyuncuları dikkat etmeniz gereken trafik dolu yollara getiriyor.


Pixel Car Racer apk hız hilesi


Herhangi bir oyuncunun Pixel Car Racer'ı deneyimlerken kesinlikle keyif alacağı ilginç bir nokta, kullanabilecekleri arazi ve hava özgürlüğüdür. Özellikle, oyun ekranının modunu ve zorluğunu seçtikten sonra, size bir konum ve hava durumu seçeneği sunacaklar. 


Pixel car Racer apk, android Oyun Club


Yukarıda belirtildiği gibi, oyun modu, araba kullanmak zorunda kaldıkları satın alma yolunun özelliklerini belirleyecektir. Her iki moda da kar, gündüz, gece ve yağmur dahil olmak üzere dört tür hava durumu uygulanır.


Pixel Car Racer apk hile son surum.


Bu oyunda deneyimleyeceğiniz ilk mod, yüksek hıza ulaşmaya ve düşmanı yenmeye çalışacağınız sürükleme modudur. Yarış başlangıcında gaz pedalına art arda basarak lastikleri ısıtacaksınız ancak sistem size beklemenizi ve start çizgisine geçmeniz gerektiğini söylediğinde dikkat etmelisiniz. 


Pixel Car Racer APK Dayı


Ardından, ilerlemek için yeşil bildirim ışığını gözlemlemeniz gerekir. Hız göstergesi, hızlanmak ve aynı şeyi yapmaya devam etmek için shift'e basmanız gerektiğini belirten kırmızı çizgiye çarpıyor.


Pixel Car Racer Hile Apk


İkinci mod, bir rakiple değil, birçok rakiple karşılaşacağınız sokak modudur. Spesifik olarak, yukarıdaki moddan daha geniş bir yolda araç kullanabilirsiniz, ancak arabalar görünecektir. Bu olay kırmızı bir ünlem işareti ile önceden bildirilecektir.


Pixel Car Racer Apk indir


Araba ve destek parçaları satın almak için para kazanmak için Pixel Car Racer'da birçok seviyeye katılmaya motive olursunuz. Pek çok farklı araç göreceksiniz ve hepsi herkesin isteyebileceği bir statüye sahip. Ayrıca, aracınızın lastikler, turbolar, noslar ve çok daha fazlası gibi performansını artırmak için otomobil parçalarına ne kadar para harcamanız gerektiğini görünce şoke olacağınız için bu sadece bir başlangıç. Gerçekten de kaliteli bir araca sahip olduğunuzda diğer rakiplerin üstesinden gelme konusunda tam bir güvene sahip olacaksınız.


Pixel Car Racer indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mud Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar