Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 1 Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 2 Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 3 Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 4 Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 5 Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [v2.2] 6

Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hileli MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Sky Fighters 3D olan bu uçak oyununu mutlaka deneyin.


Gökyüzü Savaşçıları 3D 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Sky Fighters 3D, kesinlikle keyif alacağınız, hayranlık uyandıran ve geniş bir hava ortamını deneyimleyeceğiniz bir oyundur. Birçok farklı seviyeyi geçecek ve belirli zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu yüzden, oyun ekranı boyunca, düşmana karşı etkileyici zaferler elde etmek için neler olup bittiğine dikkat etmeniz gerekecek. Oyunun birçok dikkat çekici ödülü ve oyuncuların deneyimlemesini bekleyen zorluklar var.


Gökyüzü Savaşçıları 3D v2.2 MOD APK


Gökyüzü Savaşçıları 3D size, bir dövüşçü edinen her oyuncunun seveceği çarpıcı bir deneyim sunuyor. Engin okyanusu geçebilirler ve kesinlikle sevecekleri güzelliği görebilirler. Bu nedenle, oyuncular bu oyunun getirdiği unsurları göz ardı edemeyecek ve yavaş yavaş bu oyunun oynanışındaki ilginç mekanikler tarafından çekilecekler.


Gökyüzü Savaşçıları 3D Para Hilesi


Geniş bir ortamda birçok şeye dikkat etmeniz gerekecek ve bunlardan biri de oryantasyon. Çevresel faktörlerin çok olmadığı bir ortamda gezinmek çok zor olacaktır, bu nedenle oyuncular hedeflerinin nerede olduğunu bilmek için özel talimatlar alacaklardır. Aynı zamanda, mini harita konumunuzu düşmanın konumuyla birlikte yönlendirmenizi kolaylaştırır ve altimetre ve hız göstergesi de iyi çalışır.


Sky Fighters APK -- PARA hilesi


Bu oyun, oyuncuların uçaklarını üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol etmelerine olanak tanır ve siz de sevdiğiniz şekilde uçmakta özgürsünüz. Çoğunlukla, bu uçuşun öndeki düşmanları takip etmesi veya belirlenmiş bir alana gitmesi gerekiyor. Eş zamanlı olarak ekranın yanlarında uçağınızın takılı olduğu silahla hareket eden düğmeler var. Bunu deneyimlemeniz sadece biraz zamanınızı alacak çünkü hedefe nişan almak gibi birçok faktör doğru atışınızı destekliyor.


Gökyüzü Savaşçıları 3D hile Oyun indir Club


Sky Fighters 3D size her oyuncunun seveceği çarpıcı bir oyun sunar. Güçlü silahlarla donatılmış bir dövüşçüyü uçuracaksınız ve onların yıkıcı gücüne bağlı olarak belli bir miktar alacaksınız. Bu nedenle, düşmanı hızla yenmek için bunları uygun şekilde kullanmanız gerekecek. Ayrıca, ateş etmeden önce onları doğru şekilde hedeflemeniz gerekir.


Gökyüzü Savaşçıları 3D para hilesi indir


Herhangi bir oyuncu buna bayılacak çünkü bu oyunun getirdiği eğlence, kendi başınıza yapacağınız uçağın kalkışıdır. İki düğme olacak: Uçağınızın yolda çalışması için gerekli yukarı ve aşağı basacağınız ve joystick görünene kadar, aynı zamanda uçağınızı kaldırabileceğiniz zamandır. Süreç doğrudan gerçekleşse de, oyunculara eşit derecede heyecan verici bir deneyim de getiriyor.


Gökyüzü savaşçıları 3D APK pure


Oyun sırasında düşmana ateş edecek kadar yaklaşmak zordur, bu yüzden çoğu zaman düşmana zarar vermek ve sağlığını tüketmek için ihtiyacınız olan her şeyi kullanırsınız. Ancak mermi sayısı konusunda da endişelenmenize gerek yok çünkü belirli bir süre sonra otomatik olarak yenilenecekler. Ayrıca dikkatli olmazsanız düşmanlarınız da size saldırabilir ve kesinlikle uçağınızın havaya uçmasını istemezsiniz.


Gökyüzü savaşçıları 3D hile apk


Sky Fighters 3D size üstesinden gelmeniz gereken farklı görevlerin her birini verir. Her görevin, tamamlamaya çalışacağınız kendine özgü hedefleri vardır. Zamanla, hedefin zorluğu ve düşman sayısı artacak ve onu tamamlamak için becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Her seviyede hedef tamamlama seviyesini değerlendirmenin yolu, oyun ekranının her küçük hedefine karşılık gelen yıldızlardır.


Gökyüzü savaşçıları 3D elmas hilesi


Çeşitli nedenlerle tüm bu küçük hedefleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Herkes oyun ekranının en iyi sonuçları elde etmesini ister çünkü arzularını tatmin eder. Aynı zamanda, tüm seviyeler için gerekli yıldız sayısına ulaştığınızda, ekranın sol köşesinde görebileceğiniz sandıklarda karşılık gelen bazı ödüller alacaksınız. Bu yüzden görevi en iyi şekilde tamamlamaya çalışın.


Gökyüzü savaşçıları 3D hile nasıl indirilir?


Sky Fighters 3D, kaçırmayı göze alamayacağınız çeşitli zorluklar ve etkileyici ödüller sunar. Aynı zamanda, herkes farklı oyunlarda bulunan güzel ve yeni efektleri merak edecek. Ayrıca bu oyunda ulaşabilecekleri birçok uçak türü olacak ve her biri farklı özelliklere sahip. Etkileyici bir görünüme sahip bir uçağa ulaşmak, oyuncuların bu oyunun seviyelerine katılmaları için motive edici faktör olacaktır.


Gökyüzü Savaşçıları 3D'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Success APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar