FIFA Futbol Full APK [v17.1.01]

Puan: 4.72 (Oylar: 7)
FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 1 FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 2 FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 3 FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 4 FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 5 FIFA Futbol Full APK [v17.1.01] 6

FIFA Futbol Full APK [17.1.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PES, DLS gibi futbol oyunlarından zevk almıyorum diyorsanız birde FIFA futbol oyununu deneyin.


FIFA Futbol 17.1.01 APK AÇIKLAMASI


Neden tüm dünyanın futbol sporuna güzel bir adla, yani kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabildiğimiz en basit şeylerden biri, bunun insanlara en özel duyguları veren spor olduğudur. Seyircinin tüm duygusal seviyeleri, oyuncular, yorumcular sahadaki her hareketi izliyor. Ve en ilginç şeyleri tanımlamak için, üretici ELECTRONIC ARTS araştırma ve geliştirme için çok zaman harcadı. Böylelikle, dünyanın dört bir yanındaki hayranların tutkulu tutkusunu tatmin etmek için FIFA Soccer adlı benzersiz bir oyun doğdu. Özel bir oyun hakkında bilgi edinmek için oyunu hızlıca yükleyin!


FIFA Mobile 21 MOD APK İndir


FIFA Futbol, ​​eleştirmenler tarafından farklı şekillerde çok beğenilen bir oyuna geldiğinde gerçekten ne yapacak? Ve üreticinin tanıtımına göre, bu futbol dünyasının rotasyonunu içeren bir oyun olacak. Oyun, gerçek bir koç olma deneyimini yaşamanıza yardımcı olacaktır. Artık herhangi bir kısıtlama olmayacak ve favori kadronuza rahatça sahip olabilirsiniz. Eksiksiz ve favori bir takıma sahip olduktan sonra, bir sonraki hedef kesinlikle ilerideki zorlu zorlukların üstesinden gelmek olacaktır. Pek çok engel düzenlendi ve sizin için pek çok zorluğa neden olmaya hazır. Kendinden emin bir şekilde gelin, yüzleşin ve süper takımın gerçek gücünü gösterin!


FIFA Mobile APK 2022


Bu oyunun dünyadaki pek çok oyuncuyu cezbettiği şeylerden biri de kadro kurma özelliği. Bu oyuna gelince, "FIFA Football", sevdiğiniz süper yıldızlardan oluşan bir takım oluşturmanıza olanak tanıyacak. Sahadaki farklı konumlar için, tüm farklı oyuncular sizin tarafınızdan seçilecek, özenle inşa edilecektir. Kalecilerden, savunuculardan orta saha oyuncularına kadar forvet oyuncularının hepsi, Süper Kadronuzda toplanan dünyadaki ünlü isimler olacak. Ama oyunun oyuncu limitleri konusunda endişeli misiniz? Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, ML,… gibi birçok farklı üst düzey şampiyonadan tüm ünlü oyuncuların hazır olacağından emin olun. Artık elinizde en güçlü kartlara sahip olduğunuza göre, onları en uyumlu takımda bir araya gelmeleri için eğitmeye çalışmalısınız!


FIFA Mobile Para Hile Apk


Ayrıca oyunun oyunculara getirebileceği özellik ilginç bir yüzleşmedir. Oyun, farklı oyun modlarını tam olarak destekledi. Ancak oyunculardan çok yüksek reyting alanlardan biri "KAFAYA OYNA" idi. Bu oyun moduna gelen oyun, oyuncularının arkadaşlarıyla doğrudan yüzleşmesine izin verecek. Bu aynı zamanda "FIFA Football" tarafından oyuncularını gerçek zamanlı olarak 11'e 11 mücadele maçına getirerek başarıyla atılan önemli bir adımdır. Artık kimin, kimin arkadaştan daha iyi olduğuna dair sonsuz tartışmalar olmayacak. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi göstermek, seyircileri beklemekle dolu stadyumda arkadaşlarınıza hızla meydan okumak ve onları yenmek istersiniz.


FIFA Mobile Apk PARA Hilesi 2021


Oyuncular, arkadaşlarıyla rekabet etmek için pratik uygulamaya ek olarak, yeni deneyimlerden de keyif alacaklar. Şüphesiz güçlü bir tutkuya sahip olan biri UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ adını duymuştur, değil mi? Evet ve Avrupa'nın en kaliteli takımlarının kupayı kazanmak için yarıştığı yer burası. Artık maçı izleyen seyirci olmayacak; buna doğrudan dahil olan kişilerden biri olacaksın.


FIFA 21 APK


Oluşturduğunuz özel kadro şimdi Avrupa'nın en yüksek seviyeli iki oyun alanında meydan okunacak: UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kendilerini gösterecek. Tüm Superstar oyuncularla en güçlü takıma sahip olanlardan biri olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, neden bu alanlarda denemiyorsunuz? Prestijli kupaları kazandığınız an, dünyaya bu oyunun gerçek kralının kim olacağını söylediğiniz an da olacaktır. Harika bir futbol oyunu yükleyin ve deneyimleyin!


FIFA Futbol indir


Bir önceki android oyun Steel And Flesh 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar