Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 1 Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 2 Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 3 Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 4 Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 5 Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [v1.5] 6

Steel And Flesh 2 Para Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1212'de Ortaçağı ziyaret etme şansınız var.


Steel And Flesh 2 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Ücretsiz alışveriş 
  3. Reklamsız
Steel And Flesh 2, savaşın genellikle büyük ölçekte gerçekleştiği ortaçağ ortamında geçen taktiksel bir aksiyon oyunudur. Bu oyun, oyuncuların orta çağda Avrupa'nın görkemli zamanlarına geri dönmelerini sağlayacak. Özel olan şey, bu oyunun çok zengin bir oyun tarzına sahip olması, diğer birçok oyun türünün mükemmel bir kombinasyonu olması ve herkes için yeni, farklı ve çekici bir oyun yaratması. 


Steel And Flesh 2 v1.5 MOD APK


Bu dünyaya giren oyuncular, oyuncunun tamamlaması gereken benzersiz görevi hemen tanıyacaktır. Onun komutası altındaki orduyla savaşa girmek ve bir savaş tanrısı olmaktı. Bu savaşlar büyük ölçekte gerçekleşecek, bu nedenle oyuncuların birliklerine komuta edebilmeleri için iyi stratejik düşünme becerilerine sahip olmaları gerekiyor. Bu savaşların hepsi farklı topraklarda gerçekleşecek, bu nedenle arazi de savaşta önemli bir rol oynayacak. Kısacası bu oyunda oyuncular ordu komuta becerilerini sürekli gösterecek ve düşmanları yok edecekler.


Steel And Flesh 2 1.5 Para Hile Apk


Steel And Flesh 2 oyununda güçlü bir ordu oluşturmak için oyuncular paralı asker olarak başlayacak, arenada yapılan savaşlara sürekli katılarak küçük paralar alacaklar. Bu oyunun en önemli özelliği, her şeyin üçüncü bir bakış açısıyla gerçekleşeceği, oyuncuların karakterlerini hack 'n' slash kontrol stiliyle kontrol edeceği. Oradan, oyuncular savaşlar yoluyla asil bir kariyer inşa etmeye başlayacaklar. Oyuncunun her savaştan sonra kazandığı para, ekipmanı değiştirmek veya emri altında daha fazla paralı asker almak gibi birçok farklı şey için kullanılacak. Bazı kurtarma eşyaları satın alın veya bunları canlı eşyalara harcayın. Bu oyunda sanki yeni bir hayat oynanacak ve oyuncu onun merkezidir.


Steel And Flesh 2 Hile Apk


Oyuncular istedikleri yere gitmekte özgürler çünkü bu oyunun açık dünya şeklinde tasarlanmış bir haritası var. Böylece oyuncuların hiçbir şeye bağlı olmaktan endişelenmelerine gerek kalmaz. Karakterler, özellikle oyuncular karakterlerini barışçıl bir yönde inşa edebildiklerinden, bireysel istatistiklere göre sayısız farklı silah kullanabilir. Yani, para kazanmak için silah kullanmak gerekli değildir, ancak para kazanmak ve paralı asker toplamak için başka yollar da kullanılabilir.


Steel and flesh 2 new lands mod apk


Bir ordu birçok farklı parçadan oluşacak ve hepsinin orduda özel bir rolü olacak. Oyuncular kadroyu düzenlemekte ve her bileşeni istedikleri şekilde sınıflandırmakta özgürdür. Oyuncunun uygun bir stratejisi olduğu sürece, galibiyet onların tarafında olacaktır. Oyunu zengin ve çekici kılmak için çok geniş bir silah sistemi ile gelecek. Yakın dövüş silahları veya menzilli silahlar gibi sayısız farklı silah türü vardır, oyuncuların bazı silahları kullanabilmek için karakterin indeksine bağlı olması gerekir. Oyuncunun seçtiği silaha bağlı olarak, buradan başlangıç ​​pozisyonu da sıralanacaktır.


Steel and flesh 2 apk oyun indir club


Bu, savaş sırasındaki bir işlevdir, oyuncu üçüncü bir görüşle tüm orduyu kontrol edemez, ancak bu işlevle mümkündür. Oyuncuların savaş alanı haritasına ve her iki taraftaki ordunun konumu hakkında bilgilere erişmesine izin verecek. Burada oyuncu, ordusunu akıllı bir kontrol sistemi ile kontrol edebilir ve emredebilir, savaş alanını alt etmek için mükemmel bir silah haline gelecektir.


Steel And Flesh 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun CSR Racing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar