Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 1 Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 2 Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 3 Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 4 Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 5 Dice Dreams Para Hileli MOD APK [v1.44.0.7627] 6

Dice Dreams Para Hileli MOD APK [1.44.0.7627] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Krallıklar inşa etmek için para çalmak, herhangi bir adayı soyma hakkı için zar oynamak ve yüz yüze savaşlarda zeka ile savaşmak için dünya çapında milyonlarca farklı oyuncuyu mükemmel bir alanda birbirine bağlar.


Dice Dreams 1.44.0.7627 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. 
  2. Hamle Hilesi

Dice Dreams, oyunculara en fazla binaya sahip güçlü bir krallık inşa etmede güçlerini göstermeleri için birçok fırsat sunuyor. İlk binalarla başlayabilmek için oyuncuların yoğun bir zar oyununda bonus alma fırsatlarını aramaları gerekecek. Zarı atmak, herhangi bir oyuncunun adasını bombalamak veya binalarından birini çalmak gibi yıkıcı faaliyetler için ek izinler alma şansı da verecektir.


Dice Dreams v1.44.0.7627 MOD APK


Sistem, oyuncuların Dice Dreams'e kolayca katılabilmeleri için temel kurallar getirmiştir. Öncelikle oyunu başarıyla yükledikten sonra kendi hesabınızı ve deneyiminizi oluşturabilirsiniz. Davet göndermeyi kolaylaştırmak için bu hesabın harici bir sosyal ağa bağlanmasına izin veriyoruz. 


Dice Dreams Para Hilesi


Oyunu daha çok eğlenmek için arkadaşlarınızla birlikte deneyimleyecek ve başarıları birlikte karşılaştırabileceksiniz. Ayrıca oyunda diğer oyuncularla arkadaşlık kurmaya da izin veriliyor. Oyuna katıldığınızda elde ettiğiniz avantaj, arkadaşlarınıza davet göndermenin daha fazla zar atmanıza yardımcı olabilmesidir.


Dice Dreams Hamle Hilesi


Oyuncuların daha fazla zar atmasının yolu, rakibe eğlenceye katılması için samimi davetler göndermektir. Dice Dreams, zar atma adlı küçük bir oyun geliştirdi. Zar tahtası görüntü tasarım sistemi bu oyun için ayrı bir aşamada oldukça geniştir. 


Dice Dreams Android Oyun Club


Zarların kenarları, resim olarak alabileceğiniz ifadenin içeriğini gösterir. Hırsız figürü için başkasının eşyalarını çalmak için bir dönüş alacaksınız. Bombanın basılı olduğu taraf, bir adaya hareket etme ve yapıyı yok etmek için bomba atma komutu olacaktır.


Dice Dreams Apk Dayı


Ancak, zar atışınız sistem tarafından sınırlandırılacaktır. Sadece maksimum oyun sayısı düşürüldüğünde yeni dönüşler sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda oyuncuların adanın konumunu ve zar oyununu değiştirmek için sürekli hareket etmek zorunda kalmasının nedenidir. Sıranız yoksa sistem zar atmanıza izin vermez. Posta kutusu aracılığıyla verilen ipuçları, oyuncunun daha fazla atış bulmasına yardımcı olacaktır.


Dice Dreams Hile Apk


Oyuncunun farklı adalara seyahat edebilmesi veya Dice Dream'in arayüzünde çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilmesi için. Sistem, performansı sürekli iyileştirmek için çalışmak zorundaydı. Eylemleriniz kaydedilecek ve oyunun çalışmasını gerektiren komutları hızla oluşturacaktır. Bu aynı zamanda bu içeriği daha keyifli bir şekilde deneyimlemenizin bir yoludur. Binalar için etkileyici tasarımların birçok güzel görüntüsü sizi şaşırtacak. Ses kalitesine gelince, oyuncuların ses seviyesini ayarlamalarına veya rahatsız edici buldukları takdirde seslerini kapatmalarına izin verilir.


Dice Dreams Apk indir


Dice Dreams, oyuncuların birçok dev yapıdan kendi krallıklarını yaratabilecekleri bir hayal dünyası inşa etmelerine yardımcı olur. Ancak bu başarılara ulaşmak için oyuncuların heyecan verici bir zar maçında ardışık zorluklarla karşılaşması gerekecek. Zarların kenarları size bir sonraki görevin ne olduğunu söyleyecektir. Birçok yerde faaliyet göstermek cebinizi dolduracak; birçok yapı da inşa edilmiştir. Her gün diğer arkadaşlarınıza davetiye gönderilirse, oyun size fazladan bir zar atma hakkı verir.


Dice Dreams indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gun Sounds APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar