Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3]

Puan: 4.75 (Oylar: 8)
Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 1 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 2 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 3 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 4 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 5 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 6 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 7 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 8 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 9 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 10 Assassins Creed Rebellion Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v3.5.3] 11

Assassin's Creed Rebellion TEK APK Tüm Karakterler Açık MOD APK [3.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz modlu haliyle indirin. Assassin's Creed Rebellion'da bir katil olacaksınız; görev, isyanları bastırmak, engellemek için kafirleri yok edin.


Assassins Creed Rebellion 3.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri: 

  • Ölümsüzlük hilesi
  • Tüm karakterlerin kilidi açık.

Assassin's Creed Rebellion - Ubisoft Entertainment ürünlerinde bir RPG rol yapma oyunudur. Ve son zamanlarda Ubisoft, iki türü birleştiren bir ürün piyasaya sürdü: Assassin's Creed Rebellion. Assassin's Creed serisinin bir devamı olarak Ubisoft, yeni gelenleri karşılamak ve oyuncuları bir sonraki dünyaya çekmek için doku ve içerikte kesinlikle önemli değişiklikler yaptı. Bu yeni versiyonda Ubisoft'taki en önemli değişiklik, katil karakterin imajıdır. Katiller chibi tarzı, eskiden olduğu gibi soğuk ve soğuktan daha sevimli olacaklar. Ancak, gerçek Rebellion'un görünümünü değiştirmek için gelişirseniz oyuncular için çekici olmaz, Ubisoft bunun oyunu değiştirdiğini bilir, böylece Rebellion farklı, daha benzersizdir.


Assassins Creed Rebellion v3.5.3 MOD APK


İspanya, 1470, mahkeme, bu ülkenin kral ve kraliçesinden gelen şiddet ve suçun somut örneği olarak görülüyor. Katılımcılar azizler, fanatikler, onlara karşı çıkan herkes ölüme layıktır. Ve oradan, suikastçılar birbirine bağlanarak İspanya'yı içeriden çürüten kötülüğe karşı bir koalisyon oluşturuyor. Assassin's Creed Rebellion'da bir katil olacaksınız; görev, isyan yaratmalarını engellemek için kafirleri yok etmektir. Aktif olarak hareket etmek ve dövüşmek yerine, bekle ve dönüşü yap. Hareket ayrıca yatay ve atlama ile sınırlıdır. Her seviyede, en fazla üç katili kullanmanıza ve kontrol etmenize izin verilir. Her katilin kendine özgü yetenekleri ve becerileri vardır. Her vuruşta stratejik ve tutarlı kullanım ve kontrol, görevi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.


Assassins Creed Rebellion 3.5.3 Can Hile Apk


Suikastçıların daha güçlü olması için görevi yapmalısın. Temel görevler, suikastçınızın hızlı bir şekilde yükseltilmesine yardımcı olur ve diğer amaçlar, tamamlandığında size kritik öğeler kazandırır. Eşyaları kullanmak, suikastçıları donatmak gücünüzü artıracaktır. Katilleriniz taktiklerinizle eşleşen beceri setlerine sahip değilse, şimdi yapılacak şey diğer katilleri Assassin's Creed'deki nadir olaylardan hızlı bir şekilde açmaktır.


Assassins Creed Rebellion 3.5.3 Karakter Hile Apk


Chibi tarzı karakterler ve 3D ortamlarla tasarlanan Assassin's Creed Rebellion size güzel ve sevimli bir oyun getiriyor. Ubisoft ayrıca oyundaki efekt ve görüntülerle ilgilenir, muhteşem ve pürüzsüzdür. Hareketli işlemler son derece kısadır, fırfırlar yok. Oyun seçenekleri minimalist ve görsel olarak sezgiseldir ve kolay öldürücü kontroller içerir. Ses dramatik, dramatik, ilginç, ilginç heyecan verici anlar getirir. Oyun sırasında, oyunculara rehberlik edecek ve oyuncuların en doğal yolu deneyimlemelerine yardımcı olacak birçok ipucu var.


Assassins Creed Rebellion 3.5.3 Ölümsüzlük Hileli APK


Bu, grafiklerle ilgili harika bir oyun veya her ikisi. Basit, anlaşılması kolay ancak eğlenceli grafikler ve yüksek kaliteli grafikler sizin için iyi bir seçimdir. Assassin's Creed Rebellion 21 Kasım 1818'de piyasaya sürülecek, ancak şu anda oyun tamamen ücretsiz olduğu için önceden kayıt olabilirsiniz.


Assassin's Creed Rebellion indir (MOD, Ölümsüzlük, Karakter Kilitleri Açık)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar