[Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
[Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 1 [Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 2 [Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 3 [Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 4 [Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 5 [Av Oyunu] Hunting Clash isabet Hileli MOD APK [v3.16.0] 6

[Av Oyunu] Hunting Clash Para Hileli MOD APK [3.16.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geyik, sığın, boz ayı, kurt, ördek ve çok daha fazla hayvanın izini vahşi doğada sür.


Hunting Clash 3.16.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Görüş sallanmıyor;
  2. Doğruluk halkasının görünümü hızlandırıldı (hayvanda belirir, ona ateş ederseniz %100 doğruluğa sahip olacaktır).

Hunting Clash - Avlanma oyunu. Burada kendinizi vahşi doğada gerçek bir avcı olarak deneyebilirsiniz. Sizin için, dünyanın farklı yerlerinden inanılmaz derecede pitoresk ve gerçekçi lokasyonlar, muhteşem manzaralar ve eşsiz arazi ile büyük vahşi hayvanları avlamanın heyecanı sizin için hazırlandı. Burada havalı, güçlü ve isabetli silahların yanı sıra geyik, kurt, ördek, boz ayı, geyik, karaca ve diğer vahşi hayvanları avlamaya gidebilirsiniz.


Hunting Clash v3.16.0 MOD APK


Burada hem bir yay hem de ateşli silahla avlanabilir, adım adım doğruluğunuzu, doğruluğunuzu ve dikkatinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, belirli hayvan türlerini bulmanız, rekabette öne geçmeniz ve benzersiz ödüller almanız gereken birçok oyun etkinliği bulacaksınız. Ayrıca becerilerinizi pratikte test edebilir ve 1'e 1 dövüşlerde dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla rekabet edebilir, itibar ve ün kazanabilir ve ayrıca dünyanın dört bir yanından en iyi avcılar listesinde daha üst sıralara çıkabilirsiniz.


Hunting Clash 3.16.0 Para Hile Apk


Derin nefes alın! Sakin olun ve gerçek bir avcı kral gibi hayvanları avlamak için silahınızla birleşin. Vahşi hayvanları takip edin, av malzemeleri toplayın, vahşi bir avcı olun ve doğanın güzelliğini gözlemleyin. Hunting Clash'ı oynayın - şimdiye kadar yapılmış en rahatlatıcı ama heyecan verici av oyunu!


Hunting Clash Hile Apk 2023


Mobil oyunlarda en etkileyici avlanma yerlerini gözlemleyin! Çarpıcı manzaralar, gerçekçi vahşi hayvanlar ve korkunç canavarlar! Hunting Clash'i bir geyik keskin nişancı arenası ve mükemmel bir rahatlama yöntemi olarak değerlendirin! Zihninizi gevşetmek ve vahşi bir avcı olmak için hayvan avı oyunları oynayın. Sadece av oyunlarının sunabileceği heyecanı hissedin! Spor atış oyunlarından daha fazlası. Telefonunuzda çalışan bir sanat eseri!


Hunting clash apk Android oyun club


Oyun kalp atış hızınızı önemli ölçüde artıracağından, elinizin altında biraz ilaç bulundurun - ücretsiz bir adrenalin yapma makinesi olarak bilinir! İşte oyunun harika özelliklerini yakalayın: Dünyanın en büyük avlanma alanları. Doğru. Hunting Clash, hayal ettiğiniz kupayı avlamak için heyecan verici konumlarla doludur. Kamçatka'daki ölümcül donmalardan Afrika rüzgarlarının acımasız, kavurucu rüzgarlarına kadar her şeyi deneyimleyeceksiniz


Hunting Clash Para hilesi


Hunting Clash, avlanacak devasa bir hayvan listesi sunuyor. Sibirya Kaplanı veya dünyadaki en vahşi yırtıcılardan biri olan Wolverine gibi hızlı ölümcül pusu avcılarından bahsediyoruz. Senin gibi büyük bir avcı için mükemmel bir spor! En büyük rekabet. Aman! Ciddi bir rekabet içindesiniz. Hunting Clash, rekabet için can atan avcıların evidir. Ve elbette şiddetli. Özel etkinliklere, düellolara ve şampiyonalara katılma şansınız olacak.


Bir önceki android oyun olan Nulls Clash of Clans APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar