BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 1 BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 2 BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 3 BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 4 BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 5 BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 6

BASEBALL 9 Para Hileli MOD APK [1.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kompakt oynanışa ve bilgilendirici istatistiklere sahip hızlı, gerçekçi beyzbol oyununun keyfini çıkarın.


BASEBALL 9 1.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

BASEBALL 9 (BEYZBOL NINE) - Eğer bir spor hayranıysanız, beyzbola yabancı değilsiniz. Bununla birlikte, bugün beyzbol gibi çekici bir spor yapmak için, çok az insan bu konunun doğuş tarihini anlıyor. Bilim adamları, 2.000 yıl önce eski Mısır'da balon ve tabanca kullanan bir sporun izlerini buldular. Ancak bunun kaynağı hala kimsenin bulamadığı bir şüphedir. 2000 yılı aşkın varoluş ve gelişmeden sonra, bugün tam bir beyzbol spor oyunumuz ve büyüleyici bir oyun tarzımız var. Bu sporu BEYZBOL 9 ile deneyimlememe izin verin!


BASEBALL 9 v1.8.0 MOD APK


Playus soft şirketi tarafından yayınlanan oyun BEYZBOL 9 spor simülasyonu. Bu oyundaki göreviniz beyzbol takımınızı kurmak ve şampiyonluk kupalarını kazanmak. Oyuna giriş yaptığınız ilk andan itibaren, yararlı bilgileri yakalamanıza ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak yakın gelecekte ne yapmanız gerektiğine dair kısa bir kılavuzunuz var. vücut. Takım hakkında, oyuncuları işe alma ve dokuz oyuncudan oluşan bir takım kurma hakkına sahipsiniz. B.Lopez, W. Kight, J.Rivera veya F.Allen gibi ünlü isimleri yakalayabilirsiniz. Her karakterin sağlık, doğruluk vb. Gibi kendi istatistikleri vardır. İstatistikler ne kadar yüksekse, oynadıklarında o kadar iyi olacaklar. Dahası, onları doğru yere yerleştirirseniz, güçlü yönlerini artırabilirler.


BASEBALL 9 1.8.0 Para Hile Apk


Turnuvalar açısından, oyun BEYZBOL 9'daki tüm oyuncuları içeren büyük ölçekli turnuvalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her turnuva, şampiyonayı kazanan en iyi oyuncuları bulacaktır. Ancak o kupaya dokunabilmek için birçok zorlu rakibin üstesinden gelmelisiniz.BASEBALL 9 1.8.0 Altın Hile Apk


Nasıl oynanacağı hakkında, oynanan iki takım arasındaki her maç ve skor mekanizması altında çok güzel. En çok "koşu" yapan takım kazanacaktır. Ve bir koşu yapmak için, topa tüm golf sopalarından vurarak bir elmas şekli oluşturmalısınız. Ancak bu oyunun kontrol mekanizması oldukça zor. Sahadaki tüm oyuncuları cilalamadan, topu yakalamaya, topu çalıştırmaya kadar kontrol etmeniz gerekecek, sorunlu Ama karşılığında, onların tüm deneyimlerini ve doğasında olan yeteneklerini kullanacaksınız. Bazen iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, daha çok çalışın ve oyunun sunduğu en iyi ipuçlarını okuyun.


BASEBALL 9 Hile Apk


BEYZBOL 9, birçok oyuncunun sevdiği spor oyunudur. Çok zamanınız yoksa veya güçlü sporlar yapma gücünüz yoksa, o zaman telefonunuzda keyfini çıkarabilir ve yine de en otantik hissi alabilirsiniz. Kuşkusuz, güçlü oyun mekaniği, keskin grafiklerle birleştirilen bu oyun, eksik olamayacağınız bir oyun olacak!


BASEBALL 9 indir (MOD, Sınırsız Taşlar / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cooking Simulator Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar