Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 1 Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 2 Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 3 Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 4 Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 5 Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [v2.43.13] 6

Vlogger Go Viral Elmas Hileli MOD APK [2.43.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siz de ünlü bir Youtuber olmak ve sosyal paylaşım sitelerinde çok sayıda hayranınız olmak için onlardan biri olacaksınız.


Vlogger Go Viral 2.43.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi

Vlogger Go Viral, size heyecan verici deneyimler yaşatacağı için göz ardı edemeyeceğiniz boş bir oyundur. Boşta türündeki oyunlar her zaman birçok oyuncu tarafından sevilir çünkü çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmaz, ancak yine de eğlenceli anlar yaşarsınız. Ve bu oyun, sizi dünyaya götürdüğünde bir istisna değildir ve aynı zamanda çok ünlü bir vlogger'ın veya çevrimiçi YouTuber'ın hayatı olarak da adlandırılabilir.


Vlogger Go Viral v2.43.13 MOD APK


Vlogger Go Viral, belki de Streamer tabiri günümüz gençliğine artık yabancı gelmiyor 4.0 çağında ve teknoloji çağı gerçekten bugünkü gibi gelişiyorken. Çevrimiçi topluluk için bir eğlence biçimi, aynı zamanda birçok insan için para kazanma fırsatı olarak görülüyor.


Vlogger Go Viral Para Hilesi


Bu iş gerçekten çok zor değil ama aynı zamanda çok fazla yaratıcılık ve düşünme gerektiriyor, bu yüzden birçok insan trendi yakaladı. Siz de ünlü bir Youtuber olmak ve sosyal paylaşım sitelerinde çok sayıda hayranınız olmak için onlardan biri olacaksınız. Oyuna yatak odanızda başlayacak ve sonraki görev için asistanınız Seelie'den yardım alacaksınız.


Vlogger Go Viral Altın Hilesi


Sosyal medya platformlarında viral olabilmek için güncel trendleri bilmeniz gerekiyor ve oradan çeşitli konularda videolar çekmeye başlayacaksınız. Doğru yolda ilerlemeye devam ederseniz, büyük bir hayran kitlesine sahip ünlü bir Youtuber olabilir ve özellikle kısa sürede çok para kazanabilirsiniz.


Vlogger Go Viral Elmas Hilesi


Gerçekten de gerçek hayat her zaman oyundan farklı olacak, bu nedenle Vlogger Go Viral'da Youtuber olmak gerçekte olduğundan çok daha kolay olacak ve özellikle cesaretiniz kırılmayacak. "Başlat" düğmesini tıkladığınızda oyun sizi video oyunları, haberler veya teknoloji incelemeleri gibi bir dizi trend kategoriye götürecektir.


Vlogger Go Viral hile apk son sürüm


Konuyu seçtikten sonra, isterseniz, oyundaki karakteriniz otomatik olarak videoyu oluşturun ve yüklemek için bir süre beklemeniz gerekecek. Videonuzun yapım aşamasında olmasını beklerken, bazı aksiyonlar yapabilir veya oyunun özel olarak eklediği “istismar” yapabilirsiniz, böylece sıkılmazsınız.


Vlogger Go Viral APK -- PARA ve elmas hilesi


Videoyu tamamlama sürenizi kısaltmak için sürekli ekrana dokunmanız yeterli ve oyunun vermiş olduğu beklenen 1 saatten daha hızlı bitecektir. Merak ediyorsanız, videoyu başarıyla dışa aktarıldıktan hemen sonra izleyebilirsiniz.


Vlogger Go Viral APK 2.42 1-2


Her YouTuber veya Vlogger, bir dahaki sefere deneyimlerinden ders alabilmek için hayranların kendilerine verdiği yorumları veya bazı yorumları her zaman sabırsızlıkla bekler. Bu oyun ile de videonuz ağda yayıldıktan sonra bilgisayar ekranındaki play butonu ile ikona tıklayarak yorumları okuyabilirsiniz.


Vlogger Go Viral APK dayi


Olumlu yorumların yanı sıra, bazen birçok olumsuz ve nefret dolu yorum da alacaksınız, ama sorun değil. Bu kullanıcıları birkaç saniye içinde kolayca engelleyebilirsiniz. İyi bir ipucu, mevcut trendin ne olduğunu öğrenmek için yorumları okuyabilmenizdir ve bu, yapmanız gereken bir sonraki video için bir ipucu görevi görecektir.


Vlogger Go Viral apk android oyun club


Bir süre aşağı kaydırın ve hashtag içeren yorumları göreceksiniz ve ihtiyacınız olan şey bu olacak. Bir gün Youtuber olma hissini yaşamak ve denemek isteyen, Vlogger Go Viral'e geldiğinizde Vlogger'ın nasıl bir şey olduğu sizin için çok zor olmayacak. Bu işle ilgili tüm merak ettiğiniz veya sorularınız cevaplanacak, ancak bazen düşündüğünüz kadar basit olmayacak çünkü başarılı olmak için önünüzde birçok zorluktan geçmeniz gerekiyor.


Vlogger Go Viral indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Mr. Faceless APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar