Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 1 Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 2 Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 3 Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 4 Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 5 Island Delta Full Level Hileli MOD APK [v1.3] 6

Island Delta Full Level Hileli MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlikeli düşmanları yenmek, bulmacaları çözmek ve tehlikeli tuzakların üstesinden gelmek için güçlü bir yerçekimi önleyici silah kullandığınız heyecan verici, aksiyon dolu bir macera oyunudur.


Island Delta 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi. Bütün leveller açık
Tamamen erişilebilir oynanışa sahip, ancak oyuncular için her zaman zorluklar yaratacak bir bulmaca oyunu. Zamanlarını bulmacaları çözerek ve oyun içi hedefleri tamamlayarak geçirecekler. Böylece, zamanla, bilimkurgu teçhizatı aracılığıyla şüpheli bulduğunuz şeyleri aramak için zaman harcayacaksınız. Seviye sayısı da tamamen çeşitlidir ve en son sürümde sayıları da artırılmıştır. 


Island Delta v1.3 MOD APK


Island Delta'daki göreviniz, çok sayıda ekipman, bilim adamı ve dikkat etmeniz gereken birçok faktörün bulunduğu olağanüstü bir araştırma tesisine gitmek. O ortamın içinde özgürce hareket edecek ve oyunun başında belirlenen hedefe ulaşacaksınız. Aynı zamanda, karakterinizin belirli bir baloncuk oluşturabilen ve gözünüzün önünde gördüğünüz nesneleri hareket ettirebilen tuhaf bir silahı olduğunda, bu oyun bazı bilim kurgu unsurlarına sahiptir.


Island Delta Level Hilesi


Joystick ile karakterinizi hareket ettirecek ve bölümü tamamlamak için gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapabileceksiniz. Bu bir bulmaca oyunudur, bu yüzden bu oyunun içindeki temel öğeleri bulmak gereklidir ve diğer birçok bulmaca oyununa benzer şekilde, düşündüğünüz kadar basit değildir. Oyunda etrafınızdaki elementlerle etkileşime girebilir ve silahınızla kod girmek, nesneleri hareket ettirmek gibi her türlü işlemi yapabilirsiniz. Oradan, oyuncunun keskin yeteneğine bağlı olarak tamamen farklı bir oynama şekli oluşturur. Yukarıda bahsedildiği gibi, Island Delta'nın oynanışı tamamen anlaşılabilir; Oyunda karakteri kontrol edecek ve belirli miktarda gerekli eşyaları toplamak için araştırma alanına gireceksiniz. Bu eşyaların özellikleri bazen dikkatlice gizlenir ve onları elde etmenin bir yolunu bulacaksınız. Ayrıca, ilk seviyenin başlangıcında, bir veri bankası bulmanız gerekecek - eğer yeterliyse özel seviyelerin kilidini açmanıza yardımcı olacak anahtar olarak tanıtılan bir öğe.


Island Delta Kalp Hilesi


Ancak bu oyunda ilerlemek sandığınız kadar basit değil ve aslında işiniz sadece gerekli tüm nesneleri alıp bitiş çizgisine hızlıca ulaşmak değil. Diğer bazı bulmacalar daha çeşitli olduğu için ilerlemeniz bazen bazı hıçkırıklara sahip olacak ve bazen öğelerin görünmesi için nesneleri belirli yerlere taşımak ve fırlatmak için ışınlanma silahınıza ihtiyacınız olacak. Ek olarak, sunucuyla etkileşime girebilir ve diğer bazı mini bulmacaları tamamlayabilirsiniz.


Island Delta Apk Hile


Yukarıda belirtildiği gibi, Delta Deltası'ndaki deneyiminiz tamamen çeşitlidir ve seviyeyi tamamlamak için yalnızca belirlenen hedefe bakarsınız. Yani tüm seviyeler için çok fazla talimat olmayacak ve sadece belirli bir miktar dikkat olacak. Seviyeyi tamamlamanız zaman faktöründen etkilenmeyecektir, böylece orada kalabilir ve bitiş çizgisine ulaşmadan önce gerekli unsurları bulmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bazen geçtiğiniz alanlar sandığınız kadar güvenli olmayacaktır.


Island Delta Apk indir


Silahla vurup fırlatabileceğiniz nesneler ve düşmanların yanı sıra, onları ortadan kaldırmak için bir silah kullanamayacağınız oldukça özel ortamlar ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Örneğin, elektrikle dolu bir solunum boşluğundan geçmek istiyorsanız, işiniz etrafınızdaki sandıkları çekmek ve yaratmaktır. Bazen bazı otomatik silahlar siz karşılık vermeden size saldırabilir; saldırılarını engellemek için konteynerler de oluşturabilirsiniz.


Island Delta İndir (MOD, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Mob Control APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar