Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [v2.1.1] 5

Martial Arts Fight Game Para Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları ateşli dövüş sanatları yarışmalarına çeken çevrimdışı bir dövüş sanatları yarışma oyunudur.


Martial Arts Fight Game 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Martial Arts Fight Game, dünya çapında yüzlerce kişiye karşı yarışmanız gereken bir dövüş sanatları oyunudur. Oyuncular, diğer oyunculara karşı kazanabilmek için tüm dövüş sanatları becerilerini göstermelidir. Her türlü rakiple başa çıkabilmek için Taekwondo, Kungfu, Karate gibi tüm dövüş sanatlarını ve daha birçok konuyu anlamanız ve uygulamanız gerekecek. Bu, oyunculara heyecan verici ve merak uyandıran dövüş sanatları maçları getirmeyi vaat eden bir oyun olacak.


Martial Arts Fight Game v2.1.1 MOD APK


Oyuncular, harika grafikler ve canlı ses ile Martial Arts Fight Game'nin gerçek hissini yaşayacaklar. Tüm bunlar, oyunu oyuncular için daha çekici kılıyor ve maçların sıcaklığını her zamankinden daha sıcak hale getiriyor. Oyuncular kendilerini kanlı savaşlara sokmak zorunda kalacak ve dışarı çıkamayacaklar. Bu dövüş sanatları ateşine atla, dövüş sanatları şampiyonu olduğunu kanıtla


Martial Arts Fight Game Para Hilesi


Oyuncular boğulmak için heyecan verici savaşlara katılmak zorunda kalacaklar; Burası ağır sıkletlerle rekabet etmek zorunda kalacakları yer. Oyuncular, diğer rakipleri yenebilmek için tüm yetenekli dövüş sanatları becerilerini göstermelidir. 


Martial Arts Fight Game Altın Hilesi


Kazanırken, oyuncular seviye atlayabilecek ve bu oyunun altın puan tablosuna isimlerini yazabilecekler. Bu, oyuncuların kendilerini profesyonel dövüş sanatçısı olarak göstermeleri için bir fırsattır.


Martial Arts Fight Game Hile Apk


Martial Arts Fight Game, tekvando, kung fu, karate gibi tüm Çin dövüş sanatlarını bir araya getiren bir oyundur… Oyuna gelince, oyuncuların kazanabilmek için tüm bu dövüş sanatlarını bilmeleri ve ustaca pratik yapmaları gerekecek. Bu, oyuncular için bir meydan okuma ama aynı zamanda onun hakkında ve güzel Çin ülkesi hakkında bilgi edinmen için bir fırsat. Oyuncular hem eğlenecek hem de çevrelerindeki dünya hakkında daha fazla bilgi edinecekler.


Martial Arts Fight Game Apk indir


Kazanmanın terfi ettirilip puan tablosuna kaydedilmesine ek olarak, oyuncular başka birçok avantajdan da yararlanır. Oyuncular, onları güçlendirmek için farklı dövüş sanatları hareketleriyle yeni karakterler toplayacak. Ayrıca, daha ağır rakiplerle profesyonel dövüş sanatları maçlarına katılacaksınız; oyun giderek daha karmaşık hale gelecek, sıcaklık artacak. Zorlu dövüş sanatları şampiyonlarını yenmek için kazandığınız becerileri kullanın.


Martial Arts Fight Game Apk Son Sürüm


Martial Arts Fight Game, oyuncuların dünyanın en iyi boksörlerine karşı kendilerini test edebilecekleri bir yer olacak; Bu ateşli maçlar nedeniyle oyun her zamankinden daha sıcak olacak. Özellikle bu oyun, oyuncuların çevrimdışı oynamasına izin veriyor, bu nedenle nerede olursanız olun, dövüş sanatları yeteneğinizi hala gösterebilirsiniz. Kazanmak için tüm becerilerinizi kullanın.


Martial Arts Fight Game indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blockem All APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar