GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 1 GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 2 GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 3 GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 4 GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 5 GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 6

GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [1.78] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Commando War Army olan bu savaş oyununu mutlaka deneyin.


GYM kahramanı 1.78 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamsız
  4. Tek atışta öldürme hilesi
  5. Sınırsız Mermi hilesi
GYM kahramanı - Aksiyon oyunlarını herkes her zaman sever, özellikle bu oyunda çevrim içi ve çevrim dışı oynayabilir ve canlı grafiklerin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Oyuncular en iyi savaşçılardan biri olacak ve kendilerini ifade etmek için hayatta kalma savaşlarına katılacaklar. Ayrıca, rakipleriniz her zaman yanınızdayken ve doğrudan size saldırdığında heyecanı yaşayacaksınız.


GYM kahramanı v1.78 MOD APK


GYM kahramanı, keşfetmenizi bekleyen birçok sürpriz içerecek, bu yüzden kendinizi savaşlarınıza vermenin tam zamanı. Bu oyunda, her köşeyi kolayca gözlemlemeyi birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyeceksiniz ve bu, daha önce FPS atış türünü oynadıysanız da yaygın bir bakış açısıdır. Oyun size ilk atışlara katılmanız için tam zırhlı ve gerekli eşyalara sahip bir karakter sağlayacak ancak bunu hızlı bir şekilde nasıl yapacağınızı anlamak için operasyonlardan geçmeniz gerekiyor. 


GYM kahramanı Para Hilesi


Oyun sizi savaş alanına götürecek ve en iyi nişancıların birleştiği yer burası. Ayrıca dövüştüğünüz yer tek bir yerle sınırlı olmayacak, savaş alanında özgürce hareket edebilir ve size eşit güçte rakipler arayabilirsiniz. Oyun birinci şahıs bakış açısı kullanıyor, bu yüzden bir düşmanla karşılaştığınız anda hızlı hareket etme ve yeniden yükleme avantajına sahip olacaksınız.


GYM kahramanı Mermi Hilesi


Silahlar, dövüş aksiyon oyunlarının çoğunda önemli ve vazgeçilmez bir öğedir, bu nedenle çeşitli ve benzersiz silahlara sahip olmaları durumunda oyuncuları çeken bir faktördür. Kazanmak ve hayatta kalmak için, oyunun sunduğu silahlara eşlik etmeniz ve ardından onları makul bir şekilde rakibe saldırmak için kullanmanız gerekecek. Oyun size savaş alanında size hizmet edecek devasa bir yeni ateşli silah cephaneliği sağlayacak. 


GYM kahramanı Hile Apk


Ayrıca komandolarınızı yöneten komutan olacaksınız, bu yüzden tüm hayvanları kontrol etmek için sağlam bir zihniyete hazır olun ve hiçbir düşmandan aşağı olmayın. Her silah için size belirli sayıda mermi verilecektir, bu nedenle hedefleri doğru bir şekilde hedeflemeniz ve sizi vurabilecek vuruşları başlatmanız gerekir. Ateşli silahlara ek olarak, düşman üssünün patlamasını ve hepsini yenmesini istiyorsanız bombalama da akıllıca bir seçimdir.


GYM kahramanı Apk indir


Gerçekçi ve net grafikler ile oyuncular, maç içindeki olayları kolayca gözlemleyebilecekler. Aynı zamanda Commando War Army ekranın üst kısmında size küçük bir harita verecek ve hızlı hareket edebilmeniz için yerleri gözlemleyebileceksiniz. Her şey kolay değil, bu yüzden kazanmak istiyorsanız, gerçek bir savaşçının cesaretini göstermeniz ve savaşırken her zaman güçlü bir ruhu korumanız gerekir. 


Commando War Army Hile Apk


Ek olarak, komando ekibinin genel saldırılar gerçekleştirmek için düşman üslerine girip üsleri karıştırması ve izlerini araması gerekiyordu. Ancak, rakiplerinizin de sizinle eşit derecede yetenekli şutörler olduğunu her zaman unutmayın, bu nedenle subjektif olursanız birçok avantajı kaybedersiniz ve onların tuzağına düşersiniz. Bu aksiyon oyununda rakibinizi yenmek için çevik manevraları akıllı hareketlerle bir araya getirmeniz gerekiyor.


GYM kahramanı indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Demolition Derby 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar