Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 1 Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 2 Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 3 Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 4 Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 5 Merge Miners Para Hileli MOD APK [v1.3] 6

Merge Miners Para Hileli MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ne kadar zor kazabilirsin? Aletleri birleştirirken ana kayayı kırdığınız gündelik bir madencilik oyunu


Merge Miners 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Seviye Çoğaltıcı
  3. Para Hilesi. Artan Paralar
  4. Reklamsız

Merge Miners, gelişmek ve sert zeminde kazmak için kürekleri birleştirdiğiniz gündelik bir oyundur. Bir kürek veya kazma kullanarak Minecraft'ta ortaya çıkması muhtemel sert kayayı kazın ve bir hazine sandığı elde edin. Blokların kürekle kuma dönüştüğünü görmek harika bir duygu!


Merge Miners v1.3 MOD APK


Merge Miners oyununda öğretici olduğu için oynayalım ve işleme alışalım. İlk olarak, yeri kazmak için bir kürek alın. Ardından küreği aşağı indirmek ve toprağı çıtır çıtır kazmak için "DÜŞÜR" düğmesine basın. Kepçenin sağ üst köşesindeki sayı dereceyi temsil eder ve aynı derecedeki kepçeler sürüklenerek birleştirilebilir.


Merge Miners Para Hilesi


Birleştirildiğinde, rütbe artar ve rütbe ne kadar yüksek olursa, zemin o kadar karmaşık kazılabilir. Her aşamanın basit bir koşulu vardır ve sağdaki görselde ekranın üst kısmında bir “HEDEF” ve 1 hazine kutusu vardır. Hazine sandığı kazının dibindedir, yani bir tanesini bile açabilirseniz temizlenir.


Merge Miners Altın Hilesi


Oyun ilerledikçe, aletlerin yerleştirilebileceği yuva sayısı artar. Buraya kadarki açıklamalardan ve videolardan da görebileceğiniz gibi bu eser son derece basit bir oyun sistemine sahip. Tek yapman gereken bir kürek alıp birleştirip bırakmak, bu yüzden kısa sürede ondan sıkılacaksın gibi görünüyor.


Merge Miners Seviye Hilesi


Yer çılgın, bu çok ilginç. Bir oynatma sadece birkaç saniye ve yeniden başlatma hızlı, bu yüzden tekrar tekrar oynadım ve “Bir kez daha, bir kez daha…” dedim. Ayrıca zeminin parçalanması etkisi de canlandırıcı ve güzeldir. Zaman öldürmek için mükemmel bir oyun, bu yüzden ilgileniyorsanız, lütfen oynayın.


Merge Miners Apk Hile


Kürekle kazamıyorsanız, kazmaya geçin. Bu sadece kürekleri birleştirme ve düzenleme meselesidir, bu yüzden istikrarlı bir şekilde oynarsanız, sahneyi temizleyebilmeniz gerekir. Düşen sıraya göre zeminin sertliği değiştiği için çok sert olmayan bir yere yerleştirirseniz zorlu etapları geçebileceksiniz.


Merge Miners Apk indir


Hala zorsa, sağdaki resim gibi reklamları izleyerek güçlü bir kepçe elde edebilir, bu yüzden kullanmak isteyebilirsiniz. Yeniden başlatma hızlı olduğundan, küreği kademeli olarak güçlendirmek için düşürmek ve paradan tasarruf etmek oldukça eğlenceli.


Merge Miners indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun CamScanner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar