Iron Hero 2 Para Hileli MOD APK [v2.13.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Iron Hero 2 Para Hileli MOD APK [v2.13.0] 1 Iron Hero 2 Para Hileli MOD APK [v2.13.0] 2 Iron Hero 2 Para Hileli MOD APK [v2.13.0] 3

Iron Hero 2 Para Hileli MOD APK [2.13.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir erkekten daha fazlası olmak için yeni avantajların, inanılmaz pasif ve aktif demir süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın.


Iron Hero 2 2.13.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Aptal Düşman
  2. God Mode / Tanrı Modu
  3. Para Hilesi. Para azalmaz
  4. Reklamsız

Iron Hero 2, eleştirmenlerce beğenilen Iron Hero savaş oyununun mobil versiyonunun uzun zamandır beklenen sürümü sonunda geldi! Bir AAA konsol oyununa benzer eksiksiz bir 3D ortamda adam kahramanın sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Demir savaş aksiyon oyunu tamamen yeni bir motorda geliştirildi ve ortamı, şiddetli suç çeteleri tarafından istila edilen bir metropol. 


Iron Hero 2 v2.13.0 MOD APK


Şehir, kötü niyetli patronlar tarafından saldırıya uğradı ve mafyayı yenmek sizin demir süper kahramanınıza kalmış. Ancak, kolluk kuvvetleri ve askeri güçler, gangster mafya lordlarını ele geçirmek için güçsüzdür, bu nedenle sivil nüfusun yardımınıza ihtiyacı vardır. 


Iron Hero 2 Para Hilesi


Iron Hero 2 oyununda sen gerçek bir demir süper kahraman savaşçısın ama hiç umut yok ve şehir yok olmak üzere. İnsanlar, tüm gangsterleri sokaklardan kovmak için sana güveniyor. En iyi örümcek kahraman dövüş oyunlarından birinde, bir süper kahraman olarak oynayacak ve şehrin her yerindeki canavarları ortadan kaldıracaksınız.


Iron Hero 2 Altın Hilesi


Nakit kazanarak ve yeni avantajların kilidini açarak, şaşırtıcı pasif ve aktif demir süper güçler oluşturarak bir erkekten daha fazlası olabilirsiniz. Adamının gazabını yardımcısı şehrinin sokaklarında salıver. Iron Hero 2 – klasik diziliş, oyuncuların havalı bir koruyucu kıyafet giymiş bir karaktere metropol sokaklarında düzeni yeniden sağlamasına yardım edeceği bir süper kahraman aksiyon oyunudur. 


Iron Hero 2 Hile Apk


Sakinler, kolluk kuvvetlerinin eylemsizliği nedeniyle özgürce faaliyet gösteren çok sayıda suç grubunun öfkesine her gün tanık ve kurban oluyor. Büyük ve açık bir harita, ana karakterin çeşitli özel yetenekleri, farklı sınıf ve özellik seviyelerinde çok sayıda rakip ve diğer birçok özellik ve faktör, kaybeden alçaklarla başa çıkma fırsatı bilen herhangi bir uzmanı cezbedecektir. onların korkusu.


Iron Hero 2 Apk indir


Zalim suç lordları şehre saldırdı ve demir süper kahramanınız mafyayı yenmeli! Sivillerin yardımınıza ihtiyacı var, ancak polis veya ordu güçleri gangster mafya patronlarıyla savaşamıyor. Hiç şansı yok ve şehir mahvolacak, ama işte gerçek bir demir süper kahraman savaşçısı olarak buradasın! İnsanların sokaklardaki tüm haydutlarla savaşmana ihtiyacı var. Öyleyse, en iyi örümcek kahraman dövüş oyunlarından birinde şehirdeki patronları yenmek için bir süper kahraman ol!


Iron Hero 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Archer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar