Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 1 Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 2 Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 3 Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 4 Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 5 Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [v1.1.3] 6

Hücre Genişleme Savaşları Hileli MOD APK [1.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Cell Expansion Wars olan bu savaş oyununu mutlaka deneyin.


Hücre Genişleme Savaşları 1.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kullanıldığında aksesuarlar artar.
Hücre Genişleme Savaşları, basit oynanışı olan bir strateji oyunudur ve oyuncunun diğer bazı becerilerle birlikte taktik yeteneğini de harekete geçirir. Oyunun basit özellikleri var ancak oynanışı daha çekici hale getiriyor ve oyuncular oyundan keyif alırken daha iyi bir deneyime sahip olacaklar. Oyun başlangıçta parlak grafikler, canlı renkler ve canlı ses ile basit olacak şekilde tasarlandı. Oyun, oyuncular için sayısız zorluklara sahip olacak ve her meydan okuma, oyuncunun taktik yeteneklerini göstermesi için bir savaştır.


Hücre Genişleme Savaşları v1.1.3 MOD APK


Hücre Genişleme Savaşları oyununda oynanış basittir ve diğer taktik oyunlardan farklı olarak taktik unsurlara odaklanır, bu oyunun oynanışı oyuncunun hesaplama gücüne odaklanacaktır. Ayrıca oyuncu, saldırıyı savunmaya dönüştürmek için güç dağılımını mantıksal olarak çevirmeli ve rakip saldırırken birbirini desteklemelidir. Oyuncular ayrıca karmaşık kayıplardan kaçınmak için saldırmadan önce düşmanı nasıl seçeceklerini bilmelidir ve oyunun oynanışı yavaş yavaş gerçekleşir, böylece oyuncu orduyu zamanında düzenleyebilir. Oyuncunun mücadelesi sonsuzdur, ancak ilerledikçe, daha fazla düşman ve oyuncu, mücadeleyi fethetmek için daha fazla zaman harcar. Bununla birlikte, oyunun paket özelliklerinden bazıları ile, bir yükseltme sistemi gibi oyunu daha çekici ve ilginç hale getirecekler.


Hücre Genişleme Savaşları Para Hilesi


Kontrol mekanizması basittir ve hemen hemen her şey sadece sürükle ve kaydır ile tamamlanabilir. Savaş alanında küçük baloncuklar görünecek ve üzerlerinde sayılar görünecektir. İki renk fraksiyonlarına karar verecek ve bu iki gücü temsil ediyor. Bu baloncukların savaş alanında birçok farklı rolü vardır ve bunlar oyuncunun nasıl kontrol ettiğine bağlıdır. Ancak düşmana en yakın olan baloncuklar şüphesiz savunma noktaları olacaktır. Düşmanın beklenmedik bir yolu var ve oyuncu işler daha da kötüye gitmeden onlara saldırmalı. Ayrıca, oyuncuların saldırı ve savunma dengesini bilmeleri gerekir çünkü düşman, oyuncunun taktiklerini bozabilecek bazı benzersiz taktikler kullanacaktır.


Cell Expansion Wars hile


Düz bir çizgi baloncukları birbirine bağlar, üzerlerindeki sayılar gücü simgelemektedir. Top sayısı ne kadar büyük olursa, top o kadar güçlü olur ve daha küçük sayılarla topu tüketebilir. Oyuncunun nasıl bağlandığına bağlı olarak, baloncukların rolünü belirleyecektir. Oyuncu doğrudan rakibe bağlanırsa, saldırı süreci başlayacak ve kazanması biraz zaman alacaktır. Ancak oyuncu saldırıya uğrarsa, oyuncu yeniden bağlanmak ve saldırıyı önlemek için çevreleyen baloncukları kullanmaya devam edebilir. Kontrol mekanizması basittir, kuralların anlaşılması kolaydır, ancak oyuncunun yok edilmemesi için doğru seçimleri yapması gerekir.


Hücre genişleme Savaşları APK dayı


Üstelik oyuncular birbirine bağlasa bile topun üzerindeki sayılar değişmeyecek, ancak katıldıktan sonraki değer rakibin hücumundan daha büyükse kontra atak yapabilecekler. Bu nedenle oyuncular, rakipten küçük değerli baloncukları yakalamaya öncelik vermelidir. Oyuncular ayrıca düşmanla başa çıkmak için güçleri hızla birleştirmek için güçlerini çevirmelidir. Rakibin tüm balonu yok edilene kadar, meydan okuma sona erecek ve oyuncu bir sonraki meydan okumaya devam edecek.


Hücre genişleme savaşları Android Oyun club


Oyun ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok heyecan verici şeye sahiptir. Taktik yeteneklerine güvenen biri varsa, o zaman “Hücre Genişleme Savaşları” onlar için yeni bir deneyim olacaktır.


Hücre Genişletme Savaşları indir (MOD, Sınırsız Para / Aksesuar Hilesi)


Bir önceki android oyun Bridge Constructor Portal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar