Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 1 Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 2 Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 3 Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 4 Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 5 Torque Burnout Para Hilesi MOD APK [v3.2.7] 6

Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.7] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! farklı arabaları denemek ve mükemmel yarış becerilerinizi gösterme zamanı geldi.


Torque Burnout Para Hileli MOD APK AÇIKLAMASI


Not : Oyunu oynarken interneti kapatın. MOD APK sayesinde Sınırsız paranız yani para hileli olacak ve paranız 0 olsa dahi araba satın alıp yükseltme yapabileceksiniz.

Harika yanlamalar yapmak için arabanızı piste çıkarıp gaz pedalına basın, frenin zamanını ayarlayabileceğinizi düşünüyorsanız Android için Torque Burnout mod APK'yi hemen indirin.


Torque Burnout v3.2.7 MOD APK


Android oyunlar içerisinde bu oyunun geliştiricisine göre Torque Burnout mod apk, kendi farkını yaratan birçok farklı çekici unsurun bir araya geldiği bir yarış oyunudur. Bilmeniz gereken ilk şey, oynanışının gerçek yarışla aynı olmadığı, tüm kurallar yayıncı tarafından belirlendiği. Yani, bu oyunda ustalaşmak için öğrenmek için çok zaman harcamanız ve kendi tarzınızı yaratmanız gerekecek. Oyunu aynı kategorideki ürünlerden daha özel kılan birçok başka faktör de var.


Torque Burnout 3.2.7 Puan Hile APK


Torque Burnout AAA oyunu değildir. Oyundaki görüntülerin çözünürlüğü Asfalt veya Need For Speed ​​gibi üst seviyeye ulaşmıyor. Ancak bu oyunun grafik tasarımındaki özel noktayı görmek için sadece oyuna girip birkaç kez oynamanız gerekiyor. Oyuncularına heyecan getirmek için oynanışla özel uyumluluğa sahiptir.


Torque Burnout 3.2.7 Araba Hile APK


Birincisi, otomobiller için son derece detaylı ve keskin bir tasarım olacak. Otomobilin parçaları da daha derin bir amaç için büyük ölçüde özen gösteriliyor. Aynı zamanda çok fazla zaman harcayacağınız ayrı bir oyundur. 


Torque Burnout APK 2022


Oyuna girerken, bu arabalar son derece akıcı bir şekilde hareket ediyor ve onları kontrol etmeniz çok kolay. Seyircinin yarışa dahil olması çekiciliği artıran bir faktördür. Yarış pistinin etrafında duran ve rekabet etmek için çok çabalayan sporcular için sürekli tezahürat yapan insanlar olacaklar. Bir oyun oynuyorsanız, telefonu açmaya ve bu yarışın sıcak atmosferini hissetmeye çalışın.


Torque Burnout 3.2.7 Mega Hile Apk


Bir yarış oyunu olarak Torque Burnout, aşmanız gereken zorlukları içeren bir çok parkur sizin için hazırlandı. Oyunda almanız gereken ilk ders budur. Oyuncular, ortalama zorluk derecesine sahip programlanmış botlarla karşılaşacaklar. Ancak, bu yarışlarda çok öznel olmayın çünkü engeller de oyuncular için zorluk yaratacak şekilde düzenlenmiştir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar