Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 1 Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 2 Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 3 Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 4 Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 5 Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [v2.3.10.3] 6

Survivalcraft 2 Mega Hileli MOD APK [2.3.10.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Doğada çok sayıda zorlu hayatta kalma seviyesi yaratan ve hayal ettiğiniz dünyayı yaratan Minecraft tarzına dayalı bir hayatta kalma oyunudur.


Survivalcraft 2 2.3.10.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode
  2. Full - Tam sürüm. 12.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
Survivalcraft 2, Minecraft tarzını seven zayıf oyuncular için pek de garip olmayan bir oyundur. Belki bir önceki sürümde oyunu deneyimlemiş olan oyuncular bu oyunu da heyecan verici bir hayatta kalma oyunu olarak görüyorlar. 


Survivalcraft 2 v2.3.10.3 MOD APK


Oyuncuların daha fazla yeni hayatta kalma seviyelerine sahip olmalarına yardımcı olmak için Survivalcraft 2 daha yeni bir versiyonda piyasaya sürülmeye devam etti ve oyuncuların katılabileceği birçok yeni ve geliştirilmiş seviye var. Bunun sihirden bir imparatorluk oyun alanı olduğu söylenebilir. kareler ve oyuncuların daha ilginç zorluklara katılmaları için.


Survivalcraft 2 Para Hilesi


Survivalcraft 2, Minecraft stiline dayanan oldukça ünlü bir sandbox oyunu olarak kabul ediliyor ve oyun, oyuncuların birlikte keşfetmesi için birçok çekici seviye getirdi. Oyuncular daha önce Survivalcraft 1'i deneyimlemiş olsalar da, bu yeni sürümle birlikte oyuncular sihirli karelerden daha özel hayatta kalma mücadelelerine katılma fırsatına sahip olacaklar. Oyun, klasik ama büyüleyici grafikler üzerinde sihirli kareler dünyasının kapılarını açıyor.


Survivalcraft 2 Apk Oyun indir Club


Genel olarak, oyundaki bağlam oldukça çeşitlidir, farklı hava koşulları ile gündüzden geceye, yazdan kışa uzanır. Oyuncular, soğuk kış gecelerinde hayatta kalmak için barınak inşa etme mücadelesini üstlenmek zorunda kalacaklar. Aslında oyunda oyuncu, derinlerde kaybolmuş ama çıkış yolunu bilmeyen ve hayatını kurtarmak için tek başına hayatta kalması gereken bir karaktere dönüşecek.


Survivalcraft 2 APK Dayı


Diğer hayatta kalma oyunlarına benzer şekilde, oyuncular tanıdık bir hikaye ile yönetilecek. Oyuncu, hikayenin durumuna göre sonsuz kübik bir dünyada ıssız bir kıyıda bırakılacaktır. Artık oyuncular bu kıyıda hayatta kalabilmek için tüm zorluklara tek başlarına göğüs germek zorunda kalacaklar. 


Android Oyun Club survivalcraft 2


Ayrıca, oyuncular sert hava koşullarına dayanmak için saldırıya uğramamak için 40'tan fazla farklı öğe oluşturabilir ve bunları birleştirebilir. Gerçekten, oyuncular kendilerine rahat bir yaşam kurmak için tüm aktiviteleri tek başlarına yapmak zorunda kalacaklar.


Survivalcraft 2 hile apk


Survivalcraft 2'nin ata binmekten deveye binmekten hayvanları tehlikelerden korumaya kadar oyuncuların hayran kalacağı günlük yaşamla oldukça gerçekçi bir şekilde yeniden yarattığı söylenebilir. Ayrıca oyunda, hayatta kalma işlerini yapmak için oyuncular sadece ilkel aletler yapmakla kalmıyor, aynı zamanda elektrikli ekipman üretimi gibi daha yüce işler de yapabiliyorsunuz. 


Survivalcraft 2 APK uptodown


Dürüst olmak gerekirse, oyun her zaman oyuncuların keşfetmesi için sürprizler getirmeyi bilir. Bu oyunla oyuncular, imparatorluk kurma görevleri zincirinde sınırsız yaratıcılığa sahip olmalı ve kendi elleriyle hayatta kalmanın yollarını bulmalıdır.


Survivalcraft 2 Apk indir


Survivalcraft 2, yukarıdaki özelliklere ek olarak, oyuncuların birçok yeni zırh seti ile birçok farklı silah oluşturmasına da olanak tanıyor. Genel olarak, önceki sürüme benzer şekilde, bu oyunda yaşam genellikle sıradan insanlar için vahşi doğa ile ilişkilendirilir ve sizi evleri ve yapıları ormanda ve yüksek dağlarda gizlenen tehlikelerden korumaya zorlar. Bu dünyada hayatta kalmak için oyuncular, yiyecek ve çiftçilik için hayvan avlamaktan terzilik zorluklarına kadar kaynakları manuel olarak çıkarmak, zanaat yapmak ve silah yapmak zorunda kalacaklar. 


Survivalcraft 2 Apk Son Sürüm


Oyun, hayvanları ulaşım için kullanmanıza, onları düşmanlardan korumanıza ve yeni cihazlar üretmenize olanak tanır. Yukarıda bahsedilen özellikler sayesinde, bu hayatta kalma oyununun, o ıssız adada yaşamanın zorluklarına katılmak isteyen oyuncular için oldukça ilgi çekici olduğu gösterilmiştir. Ayrıca oyun, oyuncuların deneyimlemesi için her zaman yeni içerikler getiriyor.


Survivalcraft 2 indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Idle Zombie Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar