WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 1 WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 2 WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 3 WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 4 WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 5 WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [v163] 6

WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hileli MOD APK [163] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, gerçekçi hasar fiziği ve çok çeşitli farklı arabalarla oyuncuları memnun edecek.


WDAMAGE Car Crash Engine 163 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi. Reklamları görüntülemeden arabaları ve pistleri açabilirsiniz.
  2. Reklamsız
Gerçekçi hasara sahip dinamik yarışların ve klasik araba simülatörlerinin tüm hayranları için heyecan verici eğlence. WDAMAGE Car Crash Engine, güncellenmiş oyun ve grafiklerle ve bu oyuna daha sık giriş yapmanızı sağlayacak birçok heyecan verici yenilikle geri döndü. İnanılmaz gerçekçi kazalar, muhteşem çarpışmalar ve mutlak hareket özgürlüğü, bu oyunda sivil bir araba sürerken gerçek bir çılgınlık yaratabilirsiniz. 


WDAMAGE Car Crash Engine v163 MOD APK


Beton duvarlar, binalar, yüksek atlamalar, dağ yamaçlarından atlama, araba stuntları - Bu araba simülatöründe neredeyse istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. WDAMAGE Car Crash Engine, size yere yıkılabilecek 18 model araba, inanılmaz büyüklükte 10'dan fazla konum, son derece ayrıntılı Yeni nesil grafikler, öğrenmesi çok kolay kontroller ve geniş bir seçim sunacak farklı ülke ve dönemlerden araçlar.  Hayatının en çılgın yarışlarına hazır mısın?


WDAMAGE Car Crash Engine Para Hilesi


WDAMAGE Car Crash Engine — Android'de arabaları yok edeceğiniz benzersiz bir yarış oyunu. En sevdiğiniz arabanın kontrolünü elinize alın ve arazide yüksek hızda beton değirmenlerine çarparak sürün, arabayı yokuşlardan bırakın ve trambolinlere atlayın. Bu oyun, gerçekçi hasar fiziği ve çok çeşitli farklı arabalarla oyuncuları memnun edecek. Oyunda, spordan petrol arabaları ve eski okul ile biten çeşitli arabalar bulacaksınız. 10'dan fazla harika haritayı keşfedin.


WDAMAGE Car Crash Engine Araba Hilesi


Google oyun mağazasında veya iOS Appstore'da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformunun resmi sürümü mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makinesine yüklemek ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanmak için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkıyorlar.


WDAMAGE: Car Crash Engine APK Android oyun club


Bir yarışta birinci olmaya çalışmak için tam hızda araba kullanmak çok iyi, evet, ama bunun biraz stresli olabileceğini kabul edelim. Daha rahatlatıcı, hiç şüphesiz, acele etmeden, saat kullanmadan, sizi kaybeden konumuna düşürmeye çalışmadan araba kullanmaktır.


WDAMAGE Car Crash Engine Pist Hilesi


Bu oyunu anlamak kolaydır: arabanızı sürün ve duvarlara, sokak lambalarına, banklara, ağaçlara veya onu parçalamak için kullanılabilecek herhangi bir şeye çarpın . Sadece özgürce seyahat edebileceğiniz senaryolardan geçmeniz ve çarptığında hasarın daha büyük olması için tam hızda sürmeniz gerekiyor.


WDAMAGE Car Crash Engine Hile apk


Grafikleri, artık uzak 2004'teki GTA San Andreas'ı andırıyor, ancak eğlence işlevini fazlasıyla yerine getiriyor ve rahatlama ve benzeri için ASMR olarak düşünülmeli.


WDAMAGE Car Crash Engine indir (MOD, Pist / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Touchgrind BMX 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Roblox"

Emirhan

2 yıl önce

5000 robux istiyorum lütfen

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar