Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3] 1 Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3] 2 Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3] 3 Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3] 4 Mega Tower Mega Hileli MOD APK [v1.3.3] 5

Mega Tower Mega Hileli MOD APK [1.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Seviyelerin zorluğu giderek artacaktır, bu yüzden düşmana hızlı bir şekilde karşı koymaya çalışmanız ve silahlarınızı yükseltmeniz gerekiyor.


Mega Tower 1.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Anında Kazanma (Maç başlamadan önce etkinleştirin)
  3. Tüm Düşmanları Öldür
  4. Tüm Düşmanları Sersemlet (Çarpıcı düşmanlar da onları savunmasız hale getirerek HIT KILL'i etkinleştirir)
  5. Hasar Çarpanı
Mega Tower, benzersiz oynanışa sahip yeni bir arcade oyunudur. Oyun, gezegeninizi korumak için şiddetli savaşların olduğu fütüristik bir gezegende geçiyor. Bu savunma stratejisi oyunundaki göreviniz, yüksek kaliteli cephaneliğinizle kulenizi düşman saldırılarına karşı korumaktır. Kendi büyük kulenizi inşa edin ve bu gezegenin kontrolünü ele geçirmek için güneş dışı gezegenleri fethedin.


Mega Tower v1.3.3 MOD APK


Bu yeni sürümde, akıcı oynanış ve birinci sınıf grafiklerle daha optimize edilmiş bir deneyim elde edeceksiniz. Mega Tower bu hataları düzelttiği ve düzelttiği için oyuncular artık bazı teknik sorunlardan sıkılıp sinirlenmeyecekler. Ayrıca, oyun, oyuncuların yeni ve daha heyecan verici keşifler yapması için birçok çekici oyun bağlamına sahiptir. Hemen şimdi oyunun önemli zorluklarından zevk almaya ve katılmaya başlayın!


Mega Tower Para Hilesi


3038 yılında gerçek bir kaşife dönüşecek ve onu fethetmek için karasal bir gezegene geleceksiniz. Orada kendinize merkezde büyük bir kule inşa edecek ve ordunuzu sizi her an yok eden güçlerle savaşması için eğiteceksiniz. Mega Tower'da dev binanız Bezos'un seferi tarafından saldırıya uğrayacak ve onları yenmek ve gezegenin kontrolünü ele geçirmek için tüm gücünüzle savunmanız ve yenilikçi taktiklere sahip olmanız gerekiyor. Basit bir kontrol sistemi ile oyuncular sadece birkaç dokunuşla düşmanlara hızla saldıracaklar. Yok etmek için düşmanı tıklamanız yeterlidir ve sistem mevcut silahlarla otomatik olarak saldıracaktır.


Mega Tower Elmas Hilesi


Kuleyi gezegenin merkezine inşa etmek egemenliğinizin göstergesidir, ancak Bezos seferi saldırıya geçtiğinde, bu kuleleri benzersiz bir düzende eşleştirmeniz gerekir. Free Mega Tower, aralarından seçim yapabileceğiniz ve her savaş için kullanabileceğiniz birçok kule düzenine sahiptir. Her kule düzeninin kendi avantajları olacaktır, bu yüzden düşmanı yok etmek ve nihayetinde kazanmak için en iyi şekilde yararlanmanız ve kendinize büyük ödüller ve silah satın almak için çok para toplamanız gerekir. Kulenin çevresinde, birlikler seferin saldırısından korunmak için savaşacak.


Mega Tower Apk Hile


Diğer oyunlarda olduğu gibi, Mega Tower'da oyuncuların Bezos'a karşı savaşlara katılması ve keşfetmesi için birçok seviyesi vardır. Seviyelerin zorluğu giderek artacaktır, bu yüzden düşmana hızlı bir şekilde karşı koymaya çalışmanız ve silahlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Normal silahlarla savaşmaktan çok yıkıcı gücü kullanmak ve artırmak için oyunun cephaneliğinden savunma kuleleri satın alabilirsiniz. Silahların fiyatı yüksek değil, bu yüzden onları satın almak için yeterli para biriktirmek için sadece birkaç maç kazanmanız gerekiyor.


Mega Tower Apk indir


Oyundaki kulelerin modeli de oyuncunun tamamlayabileceği zorluğa göre her seviyede değişecek. Ek olarak, kulelerin konuşlandırılması, oyunculara savaş becerilerini ve ustaca kontrollerini kendileri için denemek ve uygulamak için birçok karmaşık zorluk da verecektir.


Mega Tower indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Battle Flare APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar