Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 1 Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 2 Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 3 Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 4 Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 5 Yalghaar Mega Hileli MOD APK [v3.7] 6

Yalghaar Mega Hileli MOD APK [3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Profesyonel atıcılarla karşılaşmalar ve dövüşlerle heyecan verici bir atış alanı yaratır.


Yalghaar 3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy
  2. Tanrı Modu
Yalghaar, daha heyecan verici içerik ve görüntü kalitesi değişiklikleri ile geri dönüşü işaret ediyor. Herkese farklı görevleri yerine getirmek için mükemmel bir alan vermek için oyun birçok yeni işlev ekledi. Eşyaları toplamak için uzun bir silahla başlayabilir ve engebeli arazide hızlı koşabilirsiniz. Bazen başka silahlı adamlarla karşılaşacaksınız ve göreviniz onları yok etmek!


Yalghaar v3.7 MOD APK


Sistem, oyuncunun Yalghaar deneyimini tamamlamak için birçok hatayı kaydetti ve düzeltti. Tipik olarak, düzinelerce farklı silah eklendi, yeni ve kullanıma hazır. Beklenmedik reklamlardan memnun olmayan bazı oyuncular artık onları kaldırabilir. Ödüller veya seviye atlama için kilit açma öğesinin madenciliği oyunun bir parçası haline geldi. Sanal alana birçok tema getirildi, bu yüzden bu oyunda daha fazla patronla tanışabilirsin.


Yalghaar Silah Hilesi


Oyuncular, Yalghaar'in ayarladığı konumla başlayacak. Çevredeki evlerin arazisine ve özelliklerine alışmaları gerekecek. Konumunuzla ilgili bilgileri bilmek, düşmandan kaçmayı veya onu kovalamayı kolaylaştırır. Sadece uçurumlar ve vadiler gibi arazilerde durmakla kalmıyor, oyun aynı zamanda sonsuz tünellerde savaş alanını da kullanıyor. Gerçek bir labirent çıkacak ve size gerçek bir deneyim yaşatacak.


Yalghaar Hile Apk


Ana ekran, canlı 3D grafikler olarak bir dizi animasyon gösterecektir. Ayrıca, yönü belirlemenize yardımcı olmak ve devam eden isyanları uyarmak için ekranın köşesine küçük bir harita daraltılacaktır. Haritadan bilgi almak, daha hızlı hareket etmenize ve düşman faaliyetlerini tahmin etmenize yardımcı olacaktır. Gerçek bir kampanya kadar yoğun, oyuncuların üstesinden gelmek için belirli beceriler edinmeleri gerekecek.


Yalghaar Apk indir


Yalghaar – FPS Offline Gun Shooting Games'de kontrol ettiğiniz her karakter, oyunun işleyişine alışmak için kısa eğitim kurslarına tabi tutulur. Lobideyken çeşitli kıyafetler sağlanacak ve bunu yapmak için belirli bir süreniz olacak. Ekip oluşturduktan sonra, yeni oyuncular savaş alanına dağılmış silahları aramaya ve aramaya başlar. Bu zorlu ortamda hayatta kalabilmek için Temel Beceriler uygulanacaktır.


Yalghaar Apk Son Sürüm


Heyecan verici stratejiler, sizin ve takım arkadaşlarınızın oyunun zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olur. Bölgenizde hareket eden yüzlerce terörist yakında bombalar veya mermiler tarafından belli bir mesafeden düşürülecek. Zor durumlar, arkadaşlarınıza yardım etme zamanıdır. Bu nedenle, lütfen bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşın ve bu özel alanda birlikte deneyimleyin. Savaş bittikten sonra, öldürülen düşman sayısına ve skor tablosundaki konumunuza bağlı olarak size farklı ödüller gönderilecektir.


Yalghaar Para Hilesi


Yalghaar – FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları, özel atış görevleriyle gelip kendinize meydan okuyabileceğiniz bir yer olacak. Salondaki ekipman etkinliğini tamamlayın ve yeni bir yolculuğa hazırlanın. Dövüş birçok yerde gerçekleşecek ve oyuncu sonuna kadar hayatta kalabildiği sürece rakipleri aramak için orijinal alandan uzaklaşmanıza izin veriliyor. Profesyonel bir sayaç, öldürülen düşmanların sayısını kaydedecek!


Yalghaar indir (MOD, God Mode)


Bir önceki android oyun Sphere of Plasma APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar