Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 1 Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 2 Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 3 Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 4 Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 5 Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [v1.0.59] 6

Bricks Melody Balls Mega Hileli MOD APK [1.0.59] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, çok basit gibi görünen ama çok zor olan, oyuncuların üstesinden gelebilmek için doğru hesaplamalara sahip olmasını gerektiren bir oyundur.


Bricks Melody Balls 1.0.59 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Özel Hasar hilesi
  3. Oyun hızı
  4. Reklamsız
Bricks Melody Balls, oyuncuların tuğlaları parçalamanın eğlenceli melodileriyle stres atmalarına yardımcı olan bir oyundur. Bu, çok basit gibi görünen ama çok zor olan, oyuncuların üstesinden gelebilmek için doğru hesaplamalara sahip olmasını gerektiren bir oyundur. Bu oyunun özelliği, birçok farklı cihaz türünde oynamaya izin vermesidir. Hayatın stresini atabilmek için oyuna katılalım.


Bricks Melody Balls v1.0.59 MOD APK


Bricks Melody Balls'ın oynamak için basit bir yolu var; atış açısını sürüklemek için ekrana dokunmanız ve ardından topu bırakmanız yeterlidir; tuğlalar sayılar içerecek, bu sayı 0'a ulaşırsa tuğla kırılacak ve son satırdaki tuğlalar yok edildiğinde oyun sonunda sona erecek. Oyun basit ama kazanmak çok zor. Oyuncular, topun doğru yönünü seçerken baş ağrısına sahip olacaklar, turu geçmek için en çok topu kırabilecekler.


Bricks Melody Balls Para Hilesi


Oyun, oyuncuların telefon, tablet vb. birçok cihazda oynamasına olanak tanır. Ayrıca oyuncular çevrimdışı da oynayabilir, bu da her zaman, her yerde oynamanızı sağlar. Hiçbir internet hala katılamaz. Ayrıca, oyuncular kazanmak için sadece bir elini kullanabilir ve herkesin daha hızlı oynayabileceği bir kontrol paneline sahiptir.


Bricks Melody Balls Hile Apk


Başınız ağrıyorsa, günlük işlerden strese giriyorsanız bu oyuna gelin; tuğlaları kırarsanız eğlenceli ve heyecan verici müzik çalacaktır. Müzisyen olarak oyuncular kendi yollarıyla yeni melodiler yaratabilirler ve bu melodiler sizi daha mutlu ve daha rahat hissettirir.


Bricks Melody Balls Apk indir


Bricks Melody Balls, eğlenceli ve heyecan verici melodiler yaratmak için topu kırmaya katılarak oyuncuların uzun ve yorucu bir günün ardından stresi atmalarına yardımcı olur. Ancak, zafere giden doğru yöne sahip olabilmek için oyuncuların da oyuna odaklanması gerekir. Ayrıca oyun, oyuncuları daha rahat hale getirmek için birçok özelliğe sahiptir.


Bricks Melody Balls indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Block Story Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar