Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Love Balls Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Love Balls Para Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beyninizi kullanmanın ve topları çarpmanın bir yolunu bulmanın zamanı geldi!


Love Balls 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Love Balls, görevinizin, iki top severin oyun alanında buluşmasına yardımcı olurken, çizilen unsurların yardımıyla kullanmanız gereken karakterlerin hareketini yönetmenize yardımcı olmak olan romantik bir arsa ile büyüleyici bir arcade bulmaca oyunu. Köprüler, atlamalar, feribotlar ve her türlü çekiç, vurmalı elemanlar vb. Çizebileceğinizi belirtmekte fayda var, bunların hepsi hayal gücünüze bağlı, asıl şey isteneni elde etmektir. Oyunun genel atmosferiyle mükemmel uyum sağlayan oldukça orijinal grafiklere dikkat etmek önemlidir.


Love Balls v1.6.2 MOD APK


Love Balls, oyuncunun iki aşk topunun tekrar tekrar buluşmasına yardım etmesi gereken romantik bir bulmaca oyunudur . Her seviyede, kullanıcı birbirine deli gibi aşık iki kahraman da dahil olmak üzere birkaç nesne bulacak. Ancak karşılaşmaları gerekiyor ve bunun için oyuncunun karakterleri tekrar bir araya gelecek şekilde bir veya daha fazla çizgi çizmesi gerekiyor. Tüm bu eğlenceli oyuna hoş bir film müziği ve giderek artan zorluk seviyesi eşlik ediyor.


Love Balls Para Hilesi


Bulmacalarla çok sayıda seviye bulacağınız Android cihaz için harika bir oyun. Kahramanımıza yardım etmelisin - sevgilisine ulaşmak için top. Bunu yapmak için bir kurşun kalem kullanın ve hedefe ulaşmak için engeller ve yardımcı engeller çizin.


Love Balls Can Hilesi


Beyninizi kullanmanın ve topları çarpmanın bir yolunu bulmanın zamanı geldi! Kural çok kolay, topları çarpmak için sadece çizgiler veya şekiller çizin, zekanıza ve hayal gücünüze ihtiyacınız olacak. Nasıl çalıştığını öğrendikten sonra bu oyunu kesinlikle seveceksiniz. Özellikler: * Oynaması ücretsiz, istediğin zaman istediğin yerde oyna * Her yaşa uygun * Basit kurallar ama seviyeyi temizlemek biraz zor, bağımlılığı bulacaksın. * Kalem toplama eğlencesinin de tadını çıkar * Şimdi dene daha yüksek bir puan alın ve arkadaşlarınızla paylaşın!


Love Balls Bölüm Hilesi


Aşk her zaman çok romantik bir konudur, yazarlar, şairler, müzisyenler için sonsuz bir ilham kaynağıdır… sanatsal ürünler yaratır. Titanik gemisinde Romeo ve Juliet ya da Jack ve Rose arasındaki aşk hikayesine tanık olduk. Ve bu ilham, yayıncı Super Tapx'in Love Balls yaratmasına yardımcı oldu. Bu, son zamanlarda birçok oyuncunun dikkatini çeken bir bulmaca oyunudur.


Love Balls Altın Hilesi


Herkesin sevilme hakkı vardır ve Love Balls'un iki topu da istisna değildir. Bu oyunda aşk tanrısı aşk tanrısı gibi bir rol oynayacaksınız, iki sevimli topa yardım edeceksiniz ama yayı değil kalem kullanıyorsunuz. Bu iki top mavi top ve pembe toptan oluşur. Birbirlerine karşı hisleri var ama bir araya gelmek hiç de kolay değil. Senin görevin kalemi kullanarak top için bir çizgi çizmek, diğer topun pozisyonuna gelmesine yardımcı olmak.


Love Balls Hile Apk


İlk bakışta bunun bir çocuk oyunu olduğunu düşünebilirsiniz, sadece birkaç kalem vuruşu basitçe kazanabilir. Bu basit değil. Mükemmel vuruşlara sahip olmak için oyuncunun karmaşıklığını gerektirir. Her seviye, çok ayrıntılı tasarlanmış çok sayıda engeldir. Mavi top yüksek olduğunda bu oyun zordur. Dikkatli veya yanlış çizerseniz, yere düşer ve sonsuza kadar pembe topa gelemez.


Love Balls hile nasıl indirilir?


Her seviye, ekranda kaydırarak üç defaya kadar çizim yapmanızı sağlar. Puanınız, minimum çekiliş sayısına karşılık gelen yıldız sayısına göre değerlendirilir, özellikle seviyeyi bir çekilişle tamamlarsanız üç yıldıza sahip olursunuz. Dolayısıyla bu oyunda her oyuncunun amacı, tüm bölümleri maksimum puanla tamamlamak, sosyal ağ üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmaktır. Para kazanmanıza yardımcı olacak seviyeleri tamamlayın. O para yeni kalemler almanıza yardımcı oluyor. Love Balls MOD'u (sınırsız para) seçerek beğendiğiniz kalemi oyuna girer girmez satın alabilirsiniz.


Love Balls APK Son sürüm indir?


Bu oyunu oynaması oldukça zor ama anlaşılması zor değil. Olası seçenekleri düşünmek ve test etmek için beyni sıkmanız gerekir. Hiçbir oyuncu ilk etapta başarılı olamadı. Bir kez deniyorsunuz, doğru değil ve sonra sonuçlarınızın tadını çıkarana kadar başka bir yol deniyorsunuz. Love Balls'ta yaratıcılık ve deneyler sınırlı değildir. Bunun gibi oyunlarda grafikler çok önemli bir faktör değildir. Oyun uyum içinde tasarlanmıştır ve oyun oynarken size en fazla konforu nazikçe sunar. Oyun çocukluğumda yazdığım bir günlük gibi görünüyor. Üstelik oyunun müzikleri de oldukça romantik. Henüz bir sevgiliniz olsun ya da olmasın, iki topun bir araya gelmek için engelleri aştığını gördüğünüzde hem mutlu hem de rahatlamış hissedersiniz.


Love Balls APK indir


Love Balls, hafta sonu çocuklarınızla oynamanız için çok uygun, eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu üç saat oynadım ve hala daha fazla oynamak istiyorum. Bu inceleme tamamlanmamış olabilir. Bu oyundaki eğlenceyi keşfetmek için aşağıdaki bağlantıdan Love Balls'u indirin.


Love Balls indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ice Scream 4 Rods Factory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar