Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72] 1 Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72] 2 Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72] 3 Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72] 4 Black Commando Mega Hileli MOD APK [v1.72] 5

Black Commando Mega Hileli MOD APK [1.72] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara kayıt olmaları ve eğlenceye katılmaları için farklı gereksinimler atanacaktır.


Black Commando 1.72 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu
  2. Dumb Enemy

Black Commando, zorlu atış mücadelelerinde oyunculara katılır. Görevi terör ordusunu püskürten organizasyona hizmet etmek olan bir özel kuvvetler askeri olarak oynadığınızda, hayatınızda beklenen karşılaşma bu olacak. Pek çok tehlikeli durum sizi şaşırtmaya başlar, ancak uyarı sistemimiz varken endişelenmeyin. Yolculuk, silahlar ve küçük el bombaları da dahil olmak üzere gerekli ekipmanlarla başlayabilir!


Black Commando v1.72 MOD APK


Ana ekran yatay olacaktır; Kara Komando, maçın tüm sahnesini kapsamak ve şiddet alanının genişliğini hissetmenizi sağlamak istiyor. Son derece yüksek kaliteli 3D grafikler, bombalar tarafından yok edildiğinde harap olmuş bir şehri tasvir edecek.


Black Commando Para Hilesi


Black Commando oyununda askeri uçaklar ekibinizi aramak için gökyüzünde hareket ediyor; bulunmamak için taşınırken doğru kararlar verin. Binalar ve bazı konteynerler gibi devasa engeller güvenli bir şekilde durmanıza yardımcı olacaktır. 


Black Commando Silah Hilesi


Ekranın etrafı siz ve savaş hakkında gerekli bilgilerle dolu olacak. Bir düşmanı öldürürken biriktirdiğiniz jeton sayısı doğrudan ödül olarak sayılacak ve yanında öldürdüğünüz asker sayısı olacak. Ek olarak, sağlık ve sağlık göstergelerinin miktarı da doğrudan arayüzde güncellenir, böylece onları kontrol edebilirsiniz. Kaydırmak için sanal bir anahtar, birden çok yönde gezinmenize yardımcı olur ve başka bir hedefleme anahtarı, iyileştirilmiş performans sayesinde daha esnek olacaktır.


Black Commando Mermi Hilesi


Black Commando'daki her çatışma belirli bir zaman ve yerde gerçekleşecek. Oyunculara kayıt olmaları ve eğlenceye katılmaları için farklı gereksinimler atanacaktır. Ancak, ekipmanınızı değiştirmeniz faydalı olacaktır. 


Black Commando Hile Apk


Silahlar her birey için gerekli bir öğe olarak kabul edilir. Menüde büyük hasarlı birçok farklı çeşit var ve onlar sizin için mükemmel bir seçim olacak. Koleksiyon iki bölüme ayrılıyor: tabancalar ve av tüfekleri; Akıllıca seçim!


Black Commando Apk indir


Çözülmesi gereken görevler Kara Komando'nun posta kutusunda olacak. Oyuncular savaşı koşarak, ateş ederek ve rakibin cebinden kaynak toplayarak yaşarlar. Bu özel karşılaşma size en önemli karakterlerle yüzleşmeniz için birçok fırsat verecek. Takım arkadaşınız, başkaları aniden orduyu pusuya düşürdüğünde size eşlik edecek ve sizi destekleyecektir. Macerayı hızlı bir şekilde tamamlamak için ideal bir atış noktası seçmeli ve efsanevi nişancı olmalısınız.


Black Commando Apk Son Sürüm


Black Commando, oyuncuların ve takım arkadaşlarının zorluklarla daha iyi başa çıkmasına yardımcı olan uzun vadeli stratejiler için uygun olacaktır. Profesyonel silahlı adamlar, güç eşitsizliği açısından açığı kapatmayı hedefliyor ve terör ordusu yakında yok edilecek. Şu anda para biriktirin ve en havalı silahlara sahip olmaları için onlara ödeme yapın. Bir silahlı adamın gerekli becerilerine sahip olduğunuzda bu oyunda ustalaşacaksınız.


Black Commando indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Piano Fire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar