Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021] 1 Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021] 2 Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021] 3 Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021] 4 Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [v1.021] 5

Ninja Survivors Online Para Hileli MOD APK [1.021] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunu aynı anda düzinelerce iblisle savaşmak zorunda olan bir ninja olarak oynuyorsunuz.


Ninja Survivors Online 1.021 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Atak hızı
  3. Oyuncu Hızı
  4. Sınırsız Öldürme Sayısı

Ninja Survivors Online, güzel görünen bir aksiyon rol yapma hayatta kalma oyunudur. Oyunu aynı anda düzinelerce iblisle savaşmak zorunda olan bir ninja olarak oynuyorsunuz. Oyun, çizgi film gibi görünen ve her zaman doğru miktarda efekt içeren güzel 2D grafiklere sahiptir.


Ninja Survivors Online v1.021 MOD APK


Düşmanlar saldırmaya başladığında seviyeler daha hızlı hareket eder ve nefes almak için zamanınız olmaz. Ninja Survivors Online'da dövüşmenin basit bir yolu var. Oyuncunun tek yapması gereken karakterini hareket ettirmek ve ninja kendi karakterine saldıracak.


Ninja Survivors Online Para Hilesi


Karakter ayrıca, devasa düşman gruplarını yok etmesini kolaylaştıracak özel becerilere de erişebilecek. Belirli sayıda yaratığı öldürerek karakterinizi dövüşte geliştirebilirsiniz ve bu iyileştirmeler zamanla artacaktır. Gelecekte daha fazla canavar olacak, bu da ayaklarınızın üzerinde hızlı olmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.


Ninja Survivors Online Atak Hızı Hilesi


Yükseltmelerle, karakterinizi dövüşte geliştirerek kazanmayı kolaylaştırabilirsiniz. İstatistiklerini iyileştirmek istiyorsanız, paranızın çoğunu ninjanız için ekipman setine harcayın. Ayrıca, karakteriniz seviye atladıkça Eğitim sistemi, önce hangi istatistikleri iyileştireceğinizi seçmenize olanak tanır.


Ninja Survivors Online Apk Hile


Oyuncular, ekipman ihtiyaçlarını karşılamak için bu oyundaki popüler öğelerin versiyonlarını yapabilirler. Ayrıca oyuncular, karakterlerinin becerileri üzerinde tam kontrole sahiptir, bu da birçok farklı kombo yapmalarını sağlar.


Ninja Survivors Online Apk indir


Ninja Survivors Online, oyuncuların sıkılmasını veya yorulmasını önlemek için çok çeşitli durumları kapsayan farklı zorluk seviyeleri ve oyun mekaniği ile birçok farklı seviyeye sahiptir. Ayrıca, oyuncunun becerisi çok korkutucu patronlar tarafından nihai teste tabi tutulacak. Oyunun çevrimiçi versiyonunda oyuncular, hedefleri daha hızlı bitirmek için arkadaşlarıyla birlikte çalışabilirler.


Ninja Survivors Online indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Fancy Pants Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar