Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 1 Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 2 Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 3 Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 4 Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 5 Racing Limits Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 6

Racing Limits Para Hileli MOD APK [1.7.2] - Android telefon ve tabletler için son sürümü ücretsiz indirin. Araba yarışı takipçilerine harika bir oyun daha.


Racing Limits 1.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yarış oyunları, uzun zamandır oyun dünyasında zaman içinde birçok oyuncuyu çeken bir anıt olmuştur. Oyuncunun ilk lansmanından itibaren oyuncuya getirdiği çekiciliği inkar edemezler. Geçen yüzyılın 90'lı yıllarında deneyimlediğiniz Arcade makinelerinde “Turbo” gibi bazı efsanevi oyunlar var. Yarış oyunları her zaman oyunculara arabaları ile geniş yollarda koşmak için yoğun anlar yaşatır. Ancak teknoloji büyüdükçe, artık "Asphalt", "Forza Street" gibi birçok yeni oyun piyasaya sürülüyor… Ancak oyuncular daha gerçekçi, daha canlı bir şeyler arıyor.


Racing Limits v1.7.2 MOD APK


Gerçek bir yarış oyunu arıyorsanız, her zamankinden daha gerçekçi bir yarış deneyimi için Racing Limits'i şimdi indirin . SBK Games tarafından üretilen bu, daha önce gerçek yarış oyunları yayınlayan bir üretici. Bu oyun bir istisna değildir, oyun, oyunun oyuncuya getirdiği gerçek ve ilginç deneyim için oyunculardan büyük beğeni topladı. Oyun, oyunculara PvP, Fiziksel oyun gibi deneyimlemeleri için sayısız heyecan verici özellik getirecek.


Racing Limits 1.7.2 Para Hile Apk


Oyun, oyuncular trafikteki diğer birçok arabanın bulunduğu otoyollarda gerçekleşen yarışlara katılabilecekleri zaman son derece gerçekçi bir oyuna sahiptir. Oyuncunun görevi, tüm bu arabalardan kaçınmak ve ayrılan süre içinde ayarlanan kontrol noktasına ulaşmaktır. Bu, şu anda diğer yarış oyunlarından çok daha gerçekçi. Bu oyun, hızdan çok araç kontrolü açısından beceri ile ilgilidir. Hız, zafer için vazgeçilmez olsa da, bazı yeni başlayan oyuncular için hala oyunun kontrollerine aşina olmamışlar, önce becerilerini geliştirmeye odaklanmalılar. Eşeysiz olarak aracınızın aynı yolda giden diğer araçlarla çarpışmasına izin verirseniz, aracınız bir kaza geçirecek ve kaybedeceksiniz. Odaklanın ve diğer arabalarla çarpışmaktan kaçının. Oyuncular oyuna alıştıktan sonra, her şey çok daha kolay olacak. Hızlanmak için oyun ekranının sağ tarafında bulunan gaz pedalını kullanın. Yavaşlamak ve daha kolay hareket etmek için senaryonun sol köşesinde ayak frenini kullanın.


Racing Limits 1.7.2 Apk indir


Oyundaki arabaların özelliği, çoğunun, insanların kullandığı günlük arabalardan ilham almasıdır. Daha az sayıda pahalı süper otomobil tasarımı ve birkaç sahip var. Bu, oyuncular için oyunun gerçekliğini artırdı, oyundaki şeyler oyuncuların çoğuna çok tanıdık geliyor. Oyun aynı zamanda oyuncuların aracın motorunu yükseltmelerine ve böylece daha güçlü hale gelmelerine ve aracın daha yüksek bir maksimum hıza sahip olmasına izin veriyor. Gövdenin içindeki motoru yükseltmenin yanı sıra, oyuncunun aracın görünümünü de özelleştirmesine izin verilir. Oyuncular arabanın rengini değiştirebilir, lastiği değiştirebilir… Oyuncular araçlarını kendilerine ait benzersiz bir araca dönüştürebilirler.


Racing Limits 1.7.2 Araba Hile Apk


Oyun, oyuncuların keşfetmesi için 5 farklı oyun moduna sahiptir. Bu, oyuncuların sadece tek bir oyun modu ile sıkılmamasını sağlayacaktır. "Kariyer", "Sonsuz", "Karşı Zaman", "Ücretsiz" ve son olarak "Çok Oyunculu" olmak üzere 5 mod, çeşitli oyun oynama ihtiyacını karşılayabilir. Her oyun modu, her modun benzersiz bir özelliğine sahip olacaktır, örneğin "Karşı Süre" modunda, oyuncunun ayarlanan kontrol noktasına ulaşması gerekecek veya "Sonsuz" modda olduğu gibi, oyuncu zaman sınırı olmayacak, ancak daha sonra araçlar giderek daha tehlikeli hale gelecek.


Racing Limits Altın Hilesi


Oyunun özgünlüğünü artırmak için son derece gerçekçi ve canlı 3D grafiklerle oyunu donatmak için oyunun tasarım ekibi tarafından donatılmıştır. Oyun, oyuncuların iki ana açıya sahip birçok farklı açıda oynamayı seçmelerine olanak tanır: ilk görünüm ve üçüncü görünüm. İlk bakış açısı daha gerçekçi ancak kontrol edilmesi zor olacak. Bunun aksine 3. perspektifte oyuncu panoramayı gözlemleyebildiği için diğer araçları atlatmak kolay olacaktır. Ancak, ilk bakış açısının getirdiği özgünlük duygusunu getirmez.


Racing Limits Ücretsiz indir


Oyunun etkileri son derece iyi yapılmış, hepsi harika çalışıyor, oyun sırasında herhangi bir gecikme olmayacak. Oyuncuya en iyi deneyimi sunmak için oyunun sesi de titizlikle geliştirildi: Acele edin ve "Racing Limits" i şimdi indirin.


Racing Limits indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki oyunumuz olan Fishing Hook APK sayfamızdan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar