Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 1 Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 2 Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 3 Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 4 Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 5 Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [v0.0.8] 6

Multi Race Match The Car Hileli MOD APK [0.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Koşullara göre hareket etmelisiniz, örneğin, yol olmayan bir bölümü geçmek için, hava taşımacılığını kullanmalısınız - bir uçak, arazi için uygun bir SUV ve düz bir asfalt yol için hızlı bir spor araba.


Multi Race Match The Car 0.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz.
  2. Para Hilesi
  3. Araba Hilesi
Multi Race Match The Car, BoomBit Games tarafından geliştirilen özgün ve dinamik bir arcade yarış oyunudur. Oyunda, katılımcı birçok engelle oldukça zorlu parkurlardan geçmek zorunda kalacak. Çeşitli kara, hava ve su taşımacılığına sahip olacak. Belirli koşullar için seçilmesi gerekir. Bir noktada, kamyondan ayrılmanız ve bir uçağa veya gemiye aktarmanız gerekecek. Atari salonunun asıl amacı herkesi geçmek ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak.


Multi Race Match The Car v0.0.8 MOD APK


Android için Multi Race Match The Car oyunu, her birinde belirli bir parkurdan geçmeniz gereken birçok seviyeden oluşur. Farklı ekosistemlerden geçecek. Kullanıcı bataklık çayırları, sık ormanları, ormanları, kumlu çölleri, karla kaplı ovaları aşmak, şehirlerin üzerinden uçmak, tekne, yat veya büyük yüksek hızlı gemi ile yelken açmak zorunda kalacak. Zor yol koşulları, ondan aşırı dikkat, dikkat ve el becerisi gerektirecektir. Yolun her bölümü belirli bir araçla aşılmalıdır.


Multi Race Match The Car Para Hilesi


Multi Race Match The Car'da, ilk başta oyuncunun emrinde birkaç araba olacak, ancak ilerledikçe yeni türler mevcut olacak. Oyuncu, arazi aracı, motosiklet, yat, uçak ve diğer araçların kilidini açabilecek. Yolun en zor bölümlerini başarıyla aşmanıza, rakipleri geçmenize ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmanıza yardımcı olacaklar. Her zafer, katılımcının para birimini ve değerli ödülleri getirecektir. Harika bir yarış arcade oyunu çocuklara ve yetişkinlere hitap edecek.


Multi Race Match The Car Araba Hilesi


Oyuncunun çok sayıda kara, hava ve su aracının kontrolünü ele geçirebileceği ilginç yandan görünüm yarışları. Her yarışta, kullanıcı, parkurun hangi bölümünün geçilmesi gerektiğine bağlı olarak sırayla kullanılması gereken birkaç araca erişebilecek. Bu nedenle, örneğin, bir spor araba sıradan bir düz yol için en uygun olanıdır, havada seyahat etmek için bir uçak kullanılmalı ve bir cip yoldan çıkarılmalıdır. Aynı zamanda, değerli zamanı boşa harcamamak için maksimum hızda arabalar arasında geçiş yapılması gerekir.


Multi Race Match The Car Hile Apk


Yarış tutkunu olan birçok oyuncu yeni projelere bakıyor ancak gerçekçi 3D grafiklerle oynamak için cihazlarının kaynaklarının yeterli olmayacağını fark ediyorlar. Ama herkes rekabet etmek istiyor! Çevrimiçi olmaması, kullanıcılar tarafından belirtilen tek dezavantajdır. Oyun rekabete yöneliktir, ancak diğer oyuncularla yarışlara katılmak nadiren mümkündür. Yarışı gerçekten seven oyuncular, projenin zamanla popülerlik kazanacağını ve geliştiricilerin onu destekleyeceğini umabilirler. Her oyuncu arkadaşlarına Multi Race: Match The Carı anlatırsa oynaması çok daha rahat ve eğlenceli olacaktır.


Multi Race Match The Car Apk indir


Her yaştan oyuncu için mükemmel bir günlük eğlence olacak, arcade mekaniği ve yandan görünümü ile oldukça sıra dışı ve bağımlılık yapan bir yarış oyunu ve ayrıca sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirmez. Burada muhteşem yarışlara katılmalısınız, ancak genellikle yarış oyunlarında sunulduğu gibi tek bir ulaşım türünü değil, dönüşümlü olarak birkaç aracı kullanabileceksiniz. Burada, yolun belirli bir bölümü için hangi tür ulaşımın en uygun olduğunu anlayacaksınız.


Multi Race Match The Car indir (MOD, Reklamsız, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun TEKKEN APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar