Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 1 Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 2 Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 3 Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 4 Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 5 Dynamons World Para Hileli MOD APK [v1.6.98] 6

Dynamons World Para Hileli MOD APK [1.6.98] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkese etrafı keşfetme özgürlüğü olan benzersiz ve yeni bir dünya getiriyor.


Dynamons World 1.6.98 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Madeni Para Hilesi /Toz/Sıkıntı
  2. Ödül kupaları x 10 (PvP modu)
  3. Ödül tozu x10 (PvP modu)
  4. Ödül jeton x 100 (PvP modu)
  5. Kaybetseniz bile PvP ödülü ve kupalar hala veriliyor

Dynamons World, aynı adlı oyun serisinde öncekilere kıyasla birçok yeni ve benzersiz öğe sunuyor. Şimdi, her zamankinden daha büyük ölçekte bir dünya yenilenmesi ve hatta çevrede daha fazla yeni yaratık türünden bahsetme dahil olmak üzere birçok potansiyel ve eğlence ile geri döndü.  Sadece bu da değil, tüm oyuncular heyecan verici ve canlandırıcı gerçek zamanlı savaşlarda birbirlerine meydan okuyabilir.


Dynamons World v1.6.98 MOD APK


Dynamons World'ün dönüşü, herkese etrafı keşfetme özgürlüğü olan benzersiz ve yeni bir dünya getiriyor. Habitatlar veya alanlar, maceraya çıkarken toplanacak daha fazla kaynak veya öğe ile artık daha çeşitli ve kapsamlı.


Dynamons World Para Hilesi


Ayrıca, Dynamon adlı yeni yaratıkların ortaya çıkması en güzeli ve oyuncunun gezisini daha keyifli hale getirmek için birçok zengin yeteneğe sahipler. Oyuncular dünyayı dolaşırken ek maliyetler için birçok savaşa aktif olarak katılmak veya koleksiyon için yeni Dinamonlar toplamak zorunda kalacaklar. 


Dynamons World Apk Android Oyun Club


Haritadaki bazı özel etkinlikler, insanların seviyelerini test etmek için gerçek zamanlı savaşlarda diğer Kaptanlarla rekabet etmesine de izin veriyor. Tabii ki, oyundaki yeni savaş türlerine bağlı olarak oyuncunun deneyimi tamamen çeşitlenecek.


Dynamons World Altın Hilesi


Dynamons World'ün kendine özgü savaş sistemi hala sıra tabanlıdır ancak öncekilere kıyasla birçok önemli değişikliğe sahiptir. Oyuncunun tüm ana savaş birimleri Dinamon'dur, ancak savaş performansını artırmak için özel öğeler veya araçlar da ekleyebilirler.


Dynamons World Hile Apk


Bazı önemli anlar bazen oyuncuların takımın yeteneklerinden faydalanmasını ve en etkili ve güçlü stratejileri oluşturmasını ister. Dinamonların hepsinin kendi evrim sistemleri vardır, ancak şimdi oyun onu birçok ilginç konseptle genişletiyor. 


Dynamons world happymod


Dinamonlar gerekli seviyeye ulaştığında, daha fazla yeni beceri veya savaş becerisinin kilidini açmak için gelişecek ve görünümlerini değiştirecekler. Oyuncular ayrıca onları daha güçlü kılmak için birkaç özel unsur ekleyebilir ve her saldırı bile ekstra hasar vermek için yeni bir unsur taşır.


Dynamons World Apk indir


Dynamons World ile ilgili en iyi şey, oyuncular arasında her şeyi bir sonraki seviyeye taşıyan gerçek zamanlı savaşlardır. Savaş sistemi pek değişmedi, ancak taktiklerin veya eşyaların bireysel kullanımı herkesi zafere götürmek için hayati önem taşıyor. Ayrıca, PvP savaşlarından elde edilen ödüller, herkesin dükkandan temel öğelere dönüştürülmesi için cömert ve kaynaklar açısından zengindir.


Dynamons World indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Junkyard Keeper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar