TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 1 TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 2 TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 3 TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 4 TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 5 TerraGenesis Para Hileli MOD APK [v6.35] 6

TerraGenesis - Uzay Kolonisi Para Hileli MOD APK [6.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzay oyunu meraklılarına harika bir oyun. Denemelisiniz.


TerraGenesis 6.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Genesis Puanları harcandığında artar!

Aramızdan kimler sonsuz yıldızlı gökyüzüne baktı ve merak etti, "Bir gün Dünya yok edilirse nereye gideceğiz?" Bu devasa evrende yalnız mıyız? Ya da uzak bir gezegende hala yaşayan ve gelişen bir tür var mı? Evreni anlamak, her zaman dünyadaki herkesten büyük ilgi gören bir konu olmuştur. Bu artık insanlar için garip bir konu değil. Mevcut teknoloji zamanında, birçok haber çevrimiçi olarak yayınlandı. Bir uzay yolculuğu için ödeme yapabilmek için, paranın milyarlarca dolara kadar olması gerekir. Ancak TerraGenesis - Uzay Yerleşimcileri ile evreni hiçbir şey harcamadan doğrudan telefonunuzda keşfedebilirsiniz. Star Trek Timelines gibi birçok harika oyunla ünlü bir üretici olan Tilting Point tarafından piyasaya sürüldü ... Uzay keşiflerini seviyorsanız, yıldızların sonsuz güzelliğine dalabilmek için TerraGenesis'i hemen indirmeden neyi bekliyorsunuz? Sonsuz evren artık bizim oyun alanımız.


TerraGenesis v6.35 MOD APK


Diğer yeni gezegenleri keşfetmek için uzaya uçan bir astronot olarak oynayacaksınız. İnsanların yaşayabileceği yeni bir çevre yaratma misyonunu sürdürmelisiniz - bir gezegeni yokluktan insanlık için modern bir medeniyete dönüştürmek. Bu zorlu bir görev olacak ve tamamlanması çok zaman alacak. Ama pes etmeyin, tüm uygarlık için, insanlığın geleceği için, hadi yeni bir yer bulalım. 


TerraGenesis Para Hilesi


Oyuna girerken hangi organizasyonda çalışacağınıza dair ilk seçimi yapmanız gerekecek. Oyunda, Daughters Of Gaia, Sons Of Hephaestus, United Nations Space Administration ve nihayet Horizon Corporation da dahil olmak üzere dünyanın en büyük dört uzay keşif organizasyonu var. Her organizasyonun ayrı bir alanı olacak ve oyuncuları birçok farklı şeyle destekleyecektir. Hizmet edecek bir organizasyon seçtikten sonra, yeni bir gezegende bir uygarlık inşa edebilmeniz için size bazı fonlarla destek olacaklar. Yaratmak için bir yer seçmeniz, gelecekteki gelişmelere yardımcı olmak için o şehirdeki kaynakları aramanız gerekecektir. 


TerraGenesis apk indirDiğer oyunların aksine, yalnızca bir krallık veya şehir inşa edilebilir. Bu oyun için oyuncular ekosistemlerle dolu bir gezegen inşa edebilirler. Belli bir gezegende bir bina inşa ettiğinizde, hemen orada yaşayan sakinler olacaktır. Oyuncular, insanların o gezegende yaşayabilmesi için çevreyi değiştirmek zorunda kalacak. Medeniyetiniz tüm gezegeni etkileyecek kadar büyüyecek. Bir kez başladığında, bir süre sonra, gezegen hem içinde hem de dışında dönüşmeye başlayacak. Oyuncular bu değişimi doğru iç görüde görebilirler. Oyuncular ayrıca ekosistemi çeşitlendirmek için o gezegende bitkiler ve hayvanlar yaratabilirler. Dünya üzerindeki 26 farklı ekosistem ve 64 g tür ile, bunları gezegeninizdeki canlıları araştırmak ve geliştirmek için kullanın.TerraGenesis Son Sürüm Apk


Oyuncular, Venüs, Jüpiter, Merkür, Ateş, Dünya, Plüton ve hatta Dünyamız dahil olmak üzere güneş sistemindeki tüm gezegenleri keşfedecekler. Bacchus, Ragnarok ve Pontus gibi kurgu gezegenler de var… Hepsi oyunda sunuluyor, böylece oyuncular gezegeni keşfetmekten keyif alabilirler. Tüm gerçek gezegen parametreleri, NASA'dan alınan kesin parametrelerdir.


TerraGenesis nasıl indirilir?


3D grafikler tarzında tasarlanan oyun, oyunculara tüm gezegenin gerçekçi bir görünümünü sunuyor. Oyuncular, evrendeki gezegenler hakkında bir bilim belgeseli izliyormuş gibi hissedebilirler. Oyunun getirdiği gerçek, grafiklerden istatistiklere ve gezegensel araziye kadar çok büyük. Oyunun ana bağlamı, içinde gezegenlerin bulunduğu geniş evren. Gezegenlerin tümü çevreye bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. 


Terragenesis Hile Apk 2023


Oyun içi efektler çok sorunsuz ve dürüst bir şekilde parlatılır. Bu nokta, oyuncuları cezbetmek için canlılık getirmeye katkıda bulunmuştur. Ses aynı zamanda mükemmel müzikle birleşerek evreni keşfetme hissi verir. Güneş sistemindeki gezegenleri veya geniş evrendeki diğer gezegenleri keşfetmek ister misiniz? Çevremizdeki gezegenler hakkında hemen yeni deneyimler yaşamak için "TerraGenesis - Uzay Kolonisi" indirin.


TerraGenesis'i İndirin - Uzay Kolonisi (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hearts Medicine APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar