Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0] 1 Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0] 2 Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0] 3 Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0] 4 Family Hotel Para Hileli MOD APK [v4.0] 5

Family Hotel Para Hileli MOD APK [4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayallerinizdeki oteli inşa edin ve gözlerinizin önünde gerçekleşen bir aşk hikayesini izleyin!


Family Hotel 4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Madeni Para Kullanarak Ücretsiz Satın Alma // Sadece bir şeyler satın alın ve Madeni Paralar negatif olur ama yine de çalışır
  2. Anahtarları Kullanarak Ücretsiz Satın Alma // Sadece bir şeyler satın alın ve Anahtarlar negatif olur ama yine de çalışır
  3. Sınırsız Can Hilesi

Family Hotel, oyuncuların kendilerine bir otel sahibi olacakları bir oyundur, ancak görünüşü eskidir ve yenilenmeye ihtiyacı vardır. Diğer iki karakterle birlikte yavaş yavaş otel içindeki birçok alana gidecek ve değişikliklerinizi yapacaksınız. Aynı zamanda, yeni eşyaların kilidini açmak ve otelde kaçınılmaz bir değişiklik yapmak için belirli kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bu yüzden otelinizin görünümünü değiştirdiğini görmek sizi heyecanlandıracak.


Family Hotel v4.0 MOD APK


Family Hotel'in hikayesi, oyuncu Emily Price'ın bir mekanın önünde durduğunu ve babasıyla mesajlaştığını gördüğünde başlar. Emily'nin bir oteli devralmasından bahsettiler ve yetenekli olduğunu kanıtlamak için iyi bir şov yapmaya hevesliydi. Konuşmanın sonunda, oyuncu otel tabelasını düzeltmek için bir merdiven ve tırmanan bir karakter görecek. Üstünde duran kişi Max Newman'dı ama çok geçmeden bir sorun çıktı.


Family Hotel Para Hilesi


Aniden bir köpek belirdi ve doğrudan merdivene çarptı ve düşmesine neden oldu. Aniden, Max dayanmak için işaretin üzerindeki mektuba sarıldı. Ancak tabela çok eski olduğu için aşağıdaki karton kutu yığınına sorunsuz bir şekilde düştü. Oradan, Emily ve Max ayrıca bu otelin öğelerinin kesinlikle değiştirilmesi gerektiğini ve bu değişikliklerin otelin görünümünü kademeli olarak önemli ölçüde değiştireceğini fark ettiler. Kesinlikle seveceksiniz.


Family Hotel Anahtar Hilesi


Max, Family Hotel'deki karton kutuların üzerine düştükten sonra, oyuncu önce eski otel tabelasını değiştirmek için bir talep alacak ve bu, bir anahtar olan bir kaynak gerektirecektir. Bu anahtarı istiyorsanız, tanıdık bir oynanışa sahip bir üçlü eşleştirme oyununa katılacaksınız. Belirli sayıda sırayla akıllı stratejilerle her seviyenin gerektirdiğini başarmaya çalışacaksınız.


Family Hotel Hile Apk


Aynı türden bir dizi parça oluşturmak için eşleşen bir öğenin konumunu değiştirmeniz gerektiğinde oyun kuralları hala tamamen yeni değildir. Kısa bir süre sonra kaybolacaklar ve seviyenin içinde bir ışınlanma oluşturacaklar. Aynı zamanda, daha fazla eşleştirmeyi başarırsanız, oyunu artıran belirli faktörler ortaya çıkacak ve daha fazla öğeyi ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bu benzersiz öğelerin kullanımı genellikle oyuncuların rahatlığı için kullanılır.


Family Hotel Apk indir


Kendinize bir anahtar aldığınızda, Aile Oteli'nde değişim sürecinize başlayacaksınız. Oyunda yapılacaklar listesini seçecek ve düzeltmek istediğiniz öğeye tıklayacaksınız. Nesnenin özelliklerine bağlı olarak, değişikliğin hemen gerçekleştiğini görecek veya size aynı şeyin üç tip tasarımını vereceksiniz. Otelinizi benzersiz kılmak için kendinize uygun ve beğendiğiniz tasarımı seçeceksiniz.


Family Hotel Can Hilesi


Otel tabelasını değiştirmeyi bitirdikten sonra Max ile içeri gireceksiniz ve tabelada olduğu gibi otelin içindeki alan da tamamen dağınık ve temizlenmesi gerekiyor. Böylece üçlü eşleştirme seviyelerinde ilerlemeye devam edeceksiniz ve yapılacaklar listesinde başka birçok gereksinim bulacaksınız. Küçük değişiklikler, oyuncuları oyundaki zorlukların üstesinden gelmeye motive edecek önemli bir farka katkıda bulunacaktır.


Family Hotel indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Racer Russian Village APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar