Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 1 Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 2 Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 3 Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 4 Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 5 Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [v0.72] 6

Traffic Racer Russian Village Para Hileli MOD APK [0.72] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaliteli grafikler ve ses sayesinde oyuncular son derece etkileyici bir deneyime sahip olacaklar.


Traffic Racer Russian Village 0.72 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Traffic Racer Russian Village – farklı modlara ve görevlere sahip bir yarış projesi. Diğer yol kullanıcıları arasında düz bir çizgide, yoğun trafikte ve zorunlu tehlikeli manevralarla sürüş mekaniği vardır. Her durumda, çok yüksek kaliteli grafikler ve animasyonlar, kamera konumunda bir değişiklik, farklı üreticilerden ve dönemlerden saygın bir araba filosu, kişiselleştirme olasılığı, orijinal bir manzara ortamı ve bir değişiklikten hoşlanacaksınız. kontrol düzeni. Böylece oyuncular yeteneklerini sürekli geliştirerek çeşitli görevleri ve testleri geçerek büyük bir zevkle zaman geçirecekler.


Traffic Racer Russian Village v0.72 MOD APK


Traffic Racer Russian Village oyunu bir Rus stüdyosu tarafından geliştirilmiştir, dolayısıyla oyunun içeriği tamamen bu ülkede geçmektedir. Rus arabalarını sürecek, güzel Rus yollarında macera yaşayacaksınız. Ve özellikle geliştiricinin oluşturduğu yüksek kaliteli 3D grafikler sayesinde son derece gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız.


Traffic Racer Russian Village Para Hilesi


Traffic Racer Russian Village, sürüş simülasyonunu birleştiren yarış oyunuyla geliştirildi. Bu, deneyimlemek için bu modlardan birini seçebileceğiniz anlamına gelir. Dramayı seviyorsanız, diğer rakiplerle yarış moduna katılın. Yüksek hız tutkunları ve çarpışmaktan korkmayanlar için zorlu yarışlar.


Traffic Racer Russian Village Araba Hilesi


Huzur ve rahatlamayı seviyorsanız simülasyon sürüş modunu seçebilirsiniz. Bu mod, favori arabanızı seçmenize ve güzel yollarda sürmenize olanak tanır. Rusya'da bir gezi gibi yürümek, gezmek gibi hissedeceksiniz. Bu mod, sürüş becerilerini geliştirmenize, yarış modunu desteklemenize yardımcı olacaktır. Yarış modu, sürüş becerilerinizi daha fazla gerektirdiğinden, durumu çeviklik ve deneyimle ele almanız gerekiyor.


Traffic Racer Russian Village Apk hile 


Tabii ki, Traffic Racer Russian Village oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz son derece çeşitli bir araba sistemi sunuyor. Ama başlangıçta, diğer oyuncuların sadece tek bir arabası olmasını seviyorsunuz. Eski bir VAZ-2107'ydi, çok güçlü değil ve çok hızlı değil. Bu araba ile, verilen görevi tamamlamak için kullanın, ilk testleri geçin. Görevleri tamamladıktan sonra bonusu alacaksınız. Ve birçok birikimden sonra, bu parayı yükseltmek veya beğendiğiniz yeni bir araba satın almak için kullanabilirsiniz.


Traffic Racer APK Ücretsiz indir


Bu oyun birçok farklı otomobil üreticisinden ilham almıştır. Rus otomobil şirketleri ve diğer ünlü otomobil üreticileri dahil. Bunların arasında öne çıkanlar VAZ, UAZ, Ford, Mercedes, Chevrolet gibi markalar… Her arabanın kendi görünümü vardır ve rengini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca geliştirici, gelecek güncellemelerde birçok yeni araç da ekledi.


Traffic Racer APK para hilesi indir cepde net


Oyuna gelirken birçok farklı yerde araba sürme veya yarışma deneyimi yaşayabilirsiniz. Köy içi yollar, şehir içi yollar ve hatta sahil yolları bile olabilir. Her yolun güzel manzarası var. Özellikle, bu sahneler Rusya'daki gerçek mahalleler ve köyler temel alınarak inşa edilmiştir. Yani oyun oynamayı güzel Rusya ülkesinde bir gezi olarak düşünebilirsiniz.


Traffic Racer Russian Village Apk Dayı


Traffic Racer Russian Village, grafikleri sayesinde oyuncularda büyük bir ilgi uyandırabilir. Oyun, günümüzde mobil cihazlarda mevcut olan en kaliteli 3D grafiklerle donatılmıştır. Görüntü tasarlamaktan, sahneler oluşturmaya ve renk tasarlamaya kadar her şey inanılmaz derecede mükemmel. Oyunun gerçekliğini en küçük detaylarda hissedeceksiniz.


Traffic Racer Russian Village Apk indir


Kaliteli grafikler ve ses sayesinde oyuncular son derece etkileyici bir deneyime sahip olacaklar. Zaman faktörüne ek olarak, gerçek hava size daha çeşitli bir deneyim sunar. Gündüz veya gece, gün batımında, şafakta, hava güneşli veya yağmurluyken araç kullanabilirsiniz… Direkt araba kullanıyormuşsunuz, huzurlu yerlerde seyahat ediyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Rusya'da.


Traffic Racer Russian Village indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rogue Archer Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar