Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 1 Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 2 Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 3 Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 4 Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 5 Burnout King Araba Hileli MOD APK [v1.4] 6

Burnout King Araba Hileli MOD APK [1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yepyeni spor araba drift simülatörü oyunu tam zamanında burada


Burnout King 1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm arabaların ve araç aksesuarlarının kilidini açmak için "ekstra jeton almak için videoyu izle"ye tıklayın.
Burnout King, oyuncuların her inçte doğru bir şekilde araba kullanabilmelerini gerektirir. Oyuncular çevredeki engellere dokunmadan rotasyon yapmalıdır. Klasik araba oyunları gibi uzun mesafelerde heyecan verici bir yarış değil. 


Burnout King v1.4 MOD APK


Burnout King, bir profesyonel gibi oynamayı seçebileceğin süper arabalarla dolu. Arabayı hızlandırmak, döndürmek ve döndürmek gibi büyüleyici araba performans tekniklerine tanık olacaksınız.Bunlar çok tehlikeli olduğu için hızı ve minimum sapmayı doğru bir şekilde hesaplamanızı gerektirir. Oyuncuların diğer rakiplerle rekabet etmesine gerek yok ancak arabanızın performansını en profesyonel hareketlerle göstermeniz gerekiyor.


Burnout King Araba Hilesi


Burnout King'deki yarış ortamı, birçok farklı araziye sahip uzun yollar değil, birçok engelle çevrili bir alanla sınırlıdır. Güzel ve etkileyici performansa sahip bu tekniklere sahipseniz daha fazla puan alacaksınız. 


Burnout King Para Hilesi


Oradan, bir sonraki performans için arabadaki ekipmanı ve motoru yükseltmek için çok paranız olabilir. Garajda, oyuncu gerçekleştirilecek araç tipini seçebilir ve lastiği değiştirebilir. Oyuncu, anlamlı sembolü olan çemberde bir veya iki çörek yapacaktır.


Burnout King Hile Apk


Oyuncular, engellere çarpmamak için sola veya sağa dönmek, geri dönmek, hızlı fren yapmak için ekrandaki düğmeleri kullanacak. Engeller gibi engellerin üzerinden hızla geçmek ve en güzel dönüşü yapmak için arabayı kontrol edeceksiniz. 


Burnout King Apk indir


Ayrıca, ayak freni, el freni yapmak, gaz pedalını çevirmek için sanal gezinme düğmelerini kullanabilir ve sol ve sağ düğme kümelerine basmak için iki başparmak kullanabilirsiniz. Araba, alev makinesi motoru ve sert fren pedalı ile yıldırım hızında çalışarak çarpıcı bir darbe gerçekleştirir. Böylece oyuncular, seyircilerin önünde özel performanslar elde etmek için tekerleği yükseltmeye odaklanırlar.


Burnout King indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Pirate Raid APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar