Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 1 Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 2 Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 3 Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 4 Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 5 Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [v8.5] 6

Paintball Atış oyunu 3D Mega Hileli MOD APK [8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şiddetli arenalarda geleneksel atış becerilerini deneyimleyeceksiniz.


Paintball Atış oyunu 3D 8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Tüm arenanın kilidi açıldı
  5. Çok oyunculu modun kilidini açar
Dövüş ve atış arenalarına katılmak istiyorsanız, Paintball Atış oyunu 3D sizin için doğru oyundur. Bu, heyecan verici maçlar içeren bir ev duvarı atış oyunudur. Düşmanlarınızı alt etmek ve savaş alanında mükemmel dövüş becerilerinizi göstermek için profesyonel bir orduda kendinizi eğiteceksiniz. Oyun, oyuncuların keşfetmesi için birçok seviyeye ve zorluğa sahiptir ve yeni silahların kilidini açmanıza yardımcı olur.


Paintball Atış oyunu 3D v8.5 MOD APK


Bu atış oyunu, ordunuzu eğlenceli seviyeler ve özel donanımlı silahlarla eğitmeniz için tasarlandı. Birincisi, AKA okulunda gerçekleşen renkli, eğlenceli arenadır. Silahınızı seçmeniz, gücünüzü test etmeniz, atış pratiği yapmanız ve doğru nişan almanız için en erişilebilir yer burasıdır. Paintball Atış oyunu 3D'nin daha yüksek seviyelerinde, daha az rakiple karşılaşacaksınız, böylece onları kolayca yenebilirsiniz.


Paintball Atış oyunu 3D Mermi Hilesi


İkincisi, daha fazla rakiple karşılaşacağınız hayatta kalma arenasıdır ve atış da daha karmaşık olacaktır çünkü birçok rakip size saldırır ve kazanabilmek için esnek bir şekilde savaşmanızı gerektirir. Son olarak, vur ya da kaç savaşlarını içeren Epic Hell arenası var. Bu, sizi bekleyen beklenmedik zorluklarla üç arenanın en zoru.


Paintball Atış oyunu 3D Hile Apk


Paintball Shooting Game 3D, ordu eğitimini temel dayanak noktası haline getirdi ve heyecan verici seviyeler sağlıyor. Silahlarınızı kullanacak ve en iyi atış becerilerinizi kanıtlamak için renkli savaşlara katılacaksınız. 


Paintball Atış oyunu 3D Para Hilesi


Bu oyunu çevrimdışıyken de oynayabilir ve yoğun renk sıçramasının gücünü deneyimleyebilirsiniz. Buna ek olarak, oyun ayrıca oyuncuların seçebileceği 16 kahramana sahiptir ve her kahramanın farklı dövüş becerileri olacaktır.


Paintball Atış oyunu 3D Arena Hilesi


Şiddetli arenalarda geleneksel atış becerilerini deneyimleyeceksiniz. Bu renkli paintball oyunu, katılmanız ve düşmanı yenmek için stratejinizi oluşturmanız için birçok göreve sahiptir. Ek olarak, size en gerçekçi çekim hissini veren çekici 3D arena grafiklerinin keyfine varacaksınız. Mafyacıları ortadan kaldırmak ve profesyonel ordu komandoları olmak için savaşalım.


Paintball Atış oyunu 3D indir (MOD, Mega Menu)


Bir önceki android oyun Zombie Invasion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar