Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 1 Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 2 Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 3 Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 4 Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 5 Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [v1.60.4] 6

Sniper Zombies Para Hileli MOD APK [1.60.4] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir keskin nişancı olmanın tam sırası. Zombiler sizi bekliyor.


Sniper Zombies 1.60.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi. Harcadıkça artar.
  3. Gerçek parayla alınabilen herşey ücretsiz.

Sniper Zombies: Sniper Zombies Offline, iyi atış becerilerine, doğruluğuna, dikkatine ve iyi tepki hızına sahip olmanızı gerektiren bağımlılık yaratan ve zor görevlerle oyuncuları memnun edecek. Becerilerinizi göstermeye ve tehlikeli yürüyen ölülerin kalabalığını vurmaya hazır mısınız? Oyun internet bağlantısı gerektirmez, böylece mutant zombileri nerede ve ne zaman isterseniz vurarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.


Sniper Zombies v1.60.4 MOD APK


Gerçekçi grafikler, her zevke uygun çok çeşitli keskin nişancı tüfekleri, zorlu testler ve günlük görevler var. Zombiler çok hızlı yaklaşıyor, mutantları güçlü silahlar, tüfekler, pompalı tüfekler ve açık bölgeler ile yok edin. Tamamlanan görevler için ödüller kazanın, silahlarınızın özelliklerini iyileştirin veya daha güçlü, en üst seviye olanlar satın alın. Sniper Zombies: Sniper Zombies Offline'da yüzlerce görev ve zorlu görev sizi bekliyor.


Sniper Zombies Para Hilesi


Bu keskin nişancı oyununun diğer keskin nişancı oyunlarına kıyasla farkı kesindir çünkü bu oyun sizi zombi kıyametinin korkunç dünyasına atar. Bölgenizi ve insanları bir zombi sürüsünden korumanız gerekir. Her gün dünyadaki son gününüz olabilir, ihtiyacınız olan her şeyi yapın, kendinizi hedefleyin ve bu zombi oyununu oynarken hata yapmadan ölüleri avlayın.


Sniper Zombies Altın Hilesi


Burada kullanıcılar keskin nişancı olarak hareket edebilecekler. Virüsün patlak vermesinden sonra hayatta kalanlar birleşip kendi takviyelerini oluşturabildiler, ancak ölülerin saldırıları huzur vermiyor. Pek çok tüfekten birini almanız, keskin nişancının konumuna tırmanmanız ve bölgenizi çeşitli zombilerden korumaya başlamanız gerekecek. Düşmanlarınızı vurun, yürüyen ölülerin üsse yaklaşmasını önleyin ve yeni silahlar ve çeşitli iyileştirmeler açabileceğiniz para birimi kazanın.


Sniper Zombies 1.60.4 Silah Hile Apk


Oynanış süreci çok sayıda seviyeden geçmekten ibarettir. Görevleri yerine getirin, hayatta kalan takımınız için bir savunma oyuncusu olun ve atış becerilerinizi olabildiğince çabuk geliştirmeye çalışın, çünkü çoğu kişi buna bağlı olacaktır.


Sniper Zombies apk hile indir


Bir önceki android oyun olan Hashiriya Drifter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar