Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 1 Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 2 Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 3 Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 4 Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 5 Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [v1.38.5] 6

Basketball Stars Mega Hileli MOD APK [1.38.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya Basketbol Yıldızları Yarışması başlamak üzere.


Basketball Stars 1.38.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı level atlama hilesi
  2. Seri atış hilesi
Şimdiye kadar, oyuncular tarafından seçilen birçok şiddetli aksiyon oyunu oldu. Ancak birçok geliştirici spora sadıktır. Geliştirici Miniclip.com dahil. Miniclip.com, Football Strike - Multiplayer Soccer, Bowmasters, Archery King, Strawberry Shortcake BerryRush, Rail Rush, Soccer Stars gibi birçok gişe rekorları kıranlara sahiptir. Kısa süre önce Miniclip.com, birçok benzersiz özelliğe sahip Basketball Stars'ı piyasaya sürdü . Basketball Stars'ı biraz daha yakından tanıyalım.


Basketball Stars v1.38.5 MOD APK


Dünya Basketbol Yıldızları Yarışması başlamak üzere. Dünyanın her yerinden rakipler pratik yapmaya başlıyor. Ülkenin zafer kazanmak için senin gibi yeteneklere ihtiyacı var. Uluslararası Basketball Stars yarışmasına kaydolmak ve kazanmak için şansınız geldi, dünyadaki binlerce insana katılın.


Basketball Stars atış Hilesi


Basketball Stars taktik oyunlara sahiptir ve oyuncuların çok fazla akıl ve beyin kullanmasını gerektirir. Genel olarak oyun, gerçek hayattaki bir basketbol turnuvasına oldukça benzer. Basketball Stars'da Dribling yapmalı, topu yakalayıp sepete atmalı ve skoru almalısınız. Puanınız ne kadar yüksekse, hesabınıza o kadar fazla para yatırılır. Daha doğru sonuçlar almak için oyunu ciddiye alın. 


Basketball Stars Apk altın hilesi


Hızlı tempolu oyun, hızlı ve hızlı antrenman yapmanızı gerektirir. 1'e 1 oyunun oyun sahipliği. Rakibin gol atmasını önlemek için dikkatli olmanız gerekir. Rakibi aldatmak ve gol atmak için boşluklardan geçmek. Tamamen seninle alakalı. En yüksek puanı almaya çalışın. Arayüz, oyuncuların karakteri daha kolay kontrol etmelerine yardımcı olmak için oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır. 


Basketball Stars para ve altın hilesi Android oyun Club


Oyun, kullanıcıların rahatlamasına ve spordan daha yararlı bilgiler öğrenmesine yardımcı olur. Basketball Stars'a ek olarak, diğer Miniclip.com oyunlarına da göz atabilirsiniz. Saatler süren üretken ve ödüllendirici deneyim yaratın.


Basketball Stars Hile Apk


Şu anda oyunun iki ana modu var: Saldırı - Savunmacı ve Atış Yarışı. Saldırı - Savunmacı bir PvP maçtır. Katıldığınızda, karakterinizi hücum pozisyonunda (topu tutun) veya savunmada (topsuz) seçebilirsiniz. Topun nasıl atılacağı konusunda, oyuncu ekranı akıllıca kaydırdığında topun üstteki sepete düşmesi için tüm kontroller oldukça basittir. 


Basketball Stars atış Hilesi


Ayrıca, karakterleri taşımak istiyorsanız sola veya sağa kaydırmanız gerekir. Asıl görev topu potaya sokmak olsa da başarılı olmak için çevik olmanız ve doğru tekniği uygulamanız gerekir. Tamamen rakibin topu kazanması için değil.


Basketball Stars Hile Android Oyun Club


Attack - Defender'ın aksine, Shooting Race modunda oyuncuların rakipleri için endişelenmesine gerek yok. Bireysel olarak, her iki oyuncu aynı anda atış yapacaktır. Topu sepete atan kazanır. Basketball Stars, olağanüstü canlı 3D grafiklere sahiptir. Oyundaki detaylar, gerçekten de yoğun rekabeti tarif etmek için titizlikle özenli. Oyuncuların her seferinde kendilerini iyi ve neşeli hissetmelerine yardımcı olacak güzel bir film müziği ile en iyi ses. Amigo kızlar inanılmaz bir şekilde alkışladılar. Game Basketball Stars'ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bu oyun internet bağlantısı gerektirir. Uygulamadaki sahip olmak istediğiniz bazı öğeler nakit olarak ödenmelidir.


Basketball Stars pota bonusu Hilesi


Miniclip.com her zaman oyunculardan gelen geri bildirimleri dinlemeye ve oyunu tamamlamak için en son özellikleri güncellemeye çalışır. Umarız Basketball Stars gelecekte popüler olur. Kurun ve dünyanın her yerinden milyonlarca insan heyecan verici Basketbol Yıldızlarını deneyimleyin


Basketball Stars'ı İndirin (MOD, Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Nonstop Knight 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar