Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 1 Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 2 Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 3 Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 4 Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 5 Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.1.11] 6

Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu Para Hileli MOD APK [1.1.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ne kadar çok seviye atlarsanız, o kadar güçlü silahlar açarsınız


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu 1.1.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi Reklam izlemeden ödül kazanabilirsiniz.
Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu - Bir aksiyon oyununda, çevrimiçi platformda birinci şahıs rol yapma oyunu türü. Oyun, Rusya ve Avrupa sınırındaki Solensk şehrinde kurgusal bir savaşta geçiyor. Bu yerler Virüs Savaşı nedeniyle çok kaotik ve tehlikeli bir durumda. Karanlık, kalabalık Zombiler her yeri işgal ediyor. Eskiden gelişen, hareketli bir şehir olan yerler artık karanlık havada batıyor ve dolaşan zombilerle dolu. Hepsi bu kara felaketten kaçmaya çalışıyor, savaş birlikte Solensk dünyasına geri döndükten sonra size ait olan şeyleri saklamayı unutmayın.


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu v1.1.11 MOD APK


Birinci şahıs aksiyon nişancı oyununda, oyun boyutu sadece190MB ile oldukça küçüktür, ancak yine de kararlı görüntü kalitesi ve oyunda oldukça yüksek akıcılık sağlar ve oyuncuların karakteri esnek bir şekilde kontrol etmesine izin verir. Her küçük ev, merdiven, korkuluk, çalı, tahta yığınları veya samanlar çok detaylı ve canlı detaylarla tasarlandı ve oyuncunun kendini en otantik hissetmesini sağladı. Yüksek kaliteli ses, güçlü silah sesleri, keskin hançerler, korkunç Zombi hırıltıları, karakterin ayak sesleri canlı ve doğal bir şekilde tasvir ediliyor.


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu 1.1.11 Para Hile Apk


Crossfire Zombi Hayatta Kalma Oyunu'nda elinizde silahlarla bir savaşçı olarak oynayacaksınız: tabancalar, tüfekler, hançerler, patlayan el bombaları ve sonraki seviyelerde daha çeşitli silahlar olacak. Her savaştan sonra, kullandığınız silah belirli bir bölüme yükseltilecektir - örneğin, silahın hasarı artar. Hasar ne kadar yüksekse, Zombileri vurmak ve öldürmek o kadar kolay olur. Her heyecan verici atış ekranından sonra, birçok şey, daha fazla silah satın almak, daha fazla el bombası almak ve en çok ihtiyaç duyduğunuzda kullanmak için para kazanacaksınız. Bir el bombası aynı anda birkaç Zombiyi öldürebilir.


Crossfire Hile Apk


Kontrol düğmeleri, dövüşürken ekranda kontrol panelinde bulunur. Tüm düğmeler, oyuncuların karakteri özgürce kontrol etmeleri için uygun olan orta büyüklükte son derece makul bir şekilde düzenlenmiştir. Kontrollerin konumunu makul olacak şekilde ayarlamalısınız, oyun alışkanlıklarınız için en kararlı olduğunu düşünüyorsunuz, kana susamış Zombilerle savaşırken sizin için belirli bir avantaj yaratmalısınız. Çok çeviktirler ve verdikleri zarar çok ağırdır. Sürekli kovalama ve öldürme çılgınlığından önce hareket etmelisiniz. Her savaştan sonra, kullandığınız silahı daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için daha fazla para toplama avantajından yararlanın; hasar ve yeniden yükleme süresi daha hızlıdır.


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu APK Son Sürüm indir


Zombiler her zaman sizi tırmalayarak çılgınca peşinde koşarlar. Sizi çok hızlı bir şekilde kovalarlar, her köşede sizi sararlar, daha hızlı ve ustaca sürekli hareket etmenizi gerektirirler; Cephaneniz bittikten veya cephaneniz bitmek üzereyken, cephaneyi değiştirmek için her zaman tıklamanız gerekir, diğer zombilere hazır olun, bu önemli şeylerden biridir. Zombie'nin önünde hayatınızı kaybedeceğinizi biraz ihmal etseniz en iyisi olur. Gerekli görürseniz, bitirmek için el bombaları çekmelisiniz, sadece acil durumlarda kullanın çünkü patlayan el bombası sayısı sınırlıdır. Taşımanız gereken kan tüpleriniz olduğunu unutmayınız. Kanın biteceğini hissettiğinizde, karakterin kanını doldurmak için hızlıca basın, karakterin sonuna kadar savaşmaya devam etmesi için dayanıklılık ve sağlık sağlayın.


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu APK Hile


Ne kadar çok seviye atlarsanız, o kadar güçlü silahlar açarsınız: tüfekler, kısa silahlar, keskin nişancı tüfekleri; ... Her seviyeden sonra, buna değer olanı alacaksınız, bu yüzden lütfen sürekli oyun oynayın ve becerilerinizi geliştirin. Elbette oyunda çok sayıda harita da var. Farklı arazi ve manzara türlerine sahip birçok haritayı açabileceksiniz, bu da oyuncunun her zaman oyuna ilgi duymasını sağlayacaktır. Her haritada farklı aşamalar var, çok çeşitli, önünüzde koşan son zombi için fethetmenizi, öldürmenizi bekliyor.


CrossFire İndir


Sizin için savaşmanın birçok biçimi var; normalde, zombileri sonuna kadar öldürmek için savaşmaya kendinizi kaptıracaksınız. 2 dakika içinde ateş yaşamak zorunda kalacağınız gibi daha birçok form var, ortaya çıkan zombileri öldürün. Daha yüksek seviyeli Zombilerin elinde silahlar olacak. Hasar oranı ne kadar yüksekse, o kadar dikkatli olmanız gerekir; Ve görünüp ateş etmelerini bekleyerek bir köşeye saklanmaya çalışın. Bu, unutmadığınız başka bir faydalı yöntemdir. Zombie'nin ateşlediği mermiden kaçınmak için esnek hareket, özellikle aptal, yavaş Zombie'den önce kendinizi gereksiz kan kaybıyla sınırlandırır. Daha fazla para kazanmak için durmaksızın savaşmaya ek olarak, silahları yükseltme gereksinimlerini karşılar, sizin için başka yollar da vardır. Cihaz internete bağlı olduğu sürece, reklamı özenle izleyebilir ve hatırı sayılır miktarda coin kazanabilirsiniz. Daha önce şehre barış getirmek için bu korkunç Zombie'yi deneyimlemek, temizlemek için bu oyunu hemen indirin.


Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu indirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Tinker Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar