Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 1 Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 2 Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 3 Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 4 Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 5 Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v3.5] 6

Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha güçlü, daha hızlı, daha ölümcül olun ve tehlikeli kötü adamlara karşı yarışın!


Stickman Shinobi Ninja Fighting 3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma.
Stickman Shinobi Ninja Fighting'in heyecan verici maçlarına, muhteşem makyajlarına hayran olalım ve süper dövüş sanatlarının tadını çıkaralım . Bu, dövüş sanatlarının mükemmelliğinden, en üst düzey beceriden ilham alan günümüzün en yeni video oyunudur. Eşsiz özelliklerle birleştirilmiş yeni fikirlere sahip oyun, muazzam bir gelişme yarattı ve oyuncuların gözünde önemli puanlar kazanmaya yardımcı oldu. Bu modern dövüş sanatları oyununun benzersiz ve yeni noktalarının tadını çıkaralım.


Stickman Shinobi Ninja Fighting v3.5 MOD APK


Dünya barış içinde yaşıyor ve seçkin dövüş sanatları figürlerimiz tarafından güvenle korunuyor. Dünyadaki insanlar çok minnettar ve bu büyük dövüş sanatçılarına saygı duyuyorlar. Ancak bu durum sonsuza kadar sürmedi ve bir gün insanüstü yeteneklere sahip gerici bir güç dünyaya hükmetmek istedi, ardından birçok sonuç geldi ve insanlar sefalete düştü. Bu Stickman Shinobi'de olağanüstü karakterlere dönüşeceğiz. Bu gericilerle savaşmak için kendi yeteneklerinizi kullanın. Sadece orada durmakla kalmayıp, gücü birleştirmek için egemenlik makinemizdeki üstün unsurları bir araya getirelim. Olağanüstü bir lider ol ve aşkı yavaş yavaş trajedinin kapısından kurtar.


Stickman Shinobi Para Hilesi


Bu kötü gericileri kökünden yok edebilmek için tüm seçkin dövüş sanatçılarının gücünü topluyoruz. Dünyanın her yerinden dikkate değer savaşçıları toplayarak büyük bir lider olduğunuzu gösterin. Boksörleri güçlü bir güç ve birlik ekibine dönüştürebilmek için yetenekleri kullanın.


Stickman Shinobi Enerji Hilesi


Savaşlar uçsuz bucaksız yeşil ormanda ve hatta uzak adada gerçekleşir. Her yerde gericilerden insanlar vardı ve onları şiddetle savaşmak için ayaklandırmak için anlaşmazlıkları kullandılar. Savaşmaya devam etmeden önce güç ve yeterli sayı toplamak için bu gerici güçlerle çatışmalardan kaçının. Şiddetli savaşlar geniş bir ölçekte gerçekleşir ve Stickman Shinobi'yi hayran olunacak çok önemli bir nokta haline getirir.


Stickman Shinobi Elmas Hilesi


Stickman Shinobi Ninja Fighting, ülkenin her yerinden yüzlerce ila binlerce cesur ninja ve savaşçıyı içerir. Dünyayı korumak için kendi gücünüzü ve yeteneğinizi adamak temel amacı ile burada bir araya geliyorsunuz. Yüzlerce insan bize katılacak ve misyonumuz onlara olumlu tarafı yayacak.


Stickman Shinobi Android OYUN CLUB


Düşükten yükseğe, kolaydan karmaşığa 100'den fazla seviye vardır ve ne kadar yükseğe çıkarsanız o kadar fazla dövüş bekleyebilirsiniz. Heyecan verici aksiyondan memnun ve çok cüretkar. Birçok gericiyi yenerek, ruhlarını alarak, ödüller alarak ve para ve istikrar için değiş tokuş yaparak çok fazla güç oluşturun. Eşsiz seslerle birleştirilen canlı görüntüler, oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.


Stickman shinobi APK Dayı


Bu sayede Stickman Shinobi birçok oyuncunun kalbini kazandı. Sadece heyecan verici aksiyon sahneleriyle değil, oyuncuları cezbeden özellikleriyle de dikkat çekiyor. Modern oyunların ücretsiz oyunla heyecan verici kombinasyonu da büyük bir artı. Sıkı savaşın ve zaferi kazanın.


Stickman Shinobi Hile Apk


Bu oyunda, hızlı ve ölümcül rakiplerle heyecan verici savaşlar bulacaksınız. Burada, kontrol altına alabileceğiniz ve en çeşitli rakipleri ezmelerine yardımcı olabileceğiniz popüler mangadan favori karakterlerinizle tanışacaksınız. Toplamda 300'den fazla zengin oyun seviyesi, 10 benzersiz konum sizin için hazırlandı, başlangıç ​​için sadece bir başlangıç ​​karakter seti olacak, ancak oyunda ilerledikçe daha da fazlasının kilidini açabilirsiniz.


Stickman Shinobi Apk indir


Tepki hızınız, özeniniz ve isabetliliğiniz için gerçek bir test olacak tehlikeli rakiplerle savaşları ve ölümcül patronlarla savaşları bekliyorsunuz. Her karakter için, zaten heyecan verici olan oyunu çeşitlendirmeye yardımcı olacak özel ses efektleri ve benzersiz saldırılar hazırlandı. Tüm seviyeler, her birinin sonunda patronu ezmeniz gereken 10 karta bölünecek.


Stickman Shinobi Ninja Fighting indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Racing Next APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar