Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 3 Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 4 Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 5

Idle Air Force Base Para Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en iyi Hava Kuvvetlerini kurmanız gereken bu gerçekten eğlenceli, stratejik askeri oyunda hıza olan ihtiyacı hissedin


Idle Air Force Base 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Yükseltme hilesi
  2. Ücretsiz Satın Alma hilesi
Oyunun geliştiricisine göre bu oyun, bu yıl oynamanız gereken en ilginç boşta oyun olacak. Idle Air Force Base, birçok farklı unsuru kendine çeken stratejik bir askeri oyun olacak. Oyun size dünyadaki en iyi hava sistemini kurmak, diğer hava kuvvetleriyle savaşmak ve şehirleri, farklı ülkeleri hızla ele geçirmek gibi havada askeri strateji hakkında çok ilginç deneyimler getirecek. Ek olarak, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla Boşta Hava Kuvvetleri Üssü'nün özelini oluşturmak için birçok başka faktör olacak.


Idle Air Force Base v2.2.1 MOD APK


Eski bir ABD Hava Kuvvetleri pilotu tarafından Idle Air Force Base oyununa çok olumlu bir değerlendirme yaptı: "Bu idle oyunu özellikle eğlenceli ve heyecanlı buluyorum!". ve gerçekten de oyun oyunculara harika bir deneyim getirdi. Bununla birlikte,hava Mareşali olduğunuzda ve düşman her gün her yerde. Bu nedenle, konumunuzu korumak için şimdi yapmanız gereken en önemli şey, yüksek kaliteli havacılık öğrencilerini en zorlu ve en zorlu ortamlarda eğitmektir. Fırlatma koltukları ile pratik yapmak veya bombaları indirmek, paraşütle atlama gibi temelden ileri seviyeye kadar tüm beceriler. Gelecekte kuvvetlerinizi korumak için savaşmaya hazır olmak için öğrencilerinizin bu becerilerde ustalaşması gerekir.


Idle Air Force Base Para Hilesi


Eğitim çalışmalarını tamamladıktan sonra, düşmanları yenme gücü ve yeteneği olan “Boşta Hava Üssü” nden kaliteli bir ekip. Tebrikler, bu eğitim seanslarından tatlı meyve alma zamanınız geldi. Ordunuzu savaş alanına götürün ve düşmanı yenmek için en güçlü olanı fırlatın. Drone'lardan balonlara ve özellikle ağır savaşçılara kadar, size hızlı bir şekilde avantaj sağlayacaktır. Büyük bir yatırımla kralı olmanıza gerek yok, sadece yeni nesiller yetiştirme çabanız ve çabanız ordunuzun ana gücü olacaktır.


Idle Air Force Base apk hile


Geliştirici tarafından Boşta Hava Kuvvetleri Üssü'ne ağır tüfekler dahil edildi. RQ-4 Global Hawk, F-16 Fighting Falcon, A-10 Thunderbolt, C-130 Hercules, SR-71 Blackbird, F-35 Lightning II, B-2 Spirit, C-5 Galaxy gibi büyük hasara sahip silahlar ... Savaş ve eğitim yolculuğunuzda hepsinin kilidi açılacak. Bu kadar yüksek hasar potansiyeline sahip kaliteli silahlar eklense uçakların gücünün nasıl olacağını hayal edin?


Idle Army Base APK Dayı


Ve bildiğiniz gibi bu boş bir oyun, bu yüzden işiniz oyunun sizin için güçlü bir kadro oluşturmasına izin vermektir. Ne yaparsanız yapın, hava kuvvetinizin eğitildiği her yerde. Alışveriş yaparken, parka giderken, egzersiz yaparken, sıcak su alanına giderken, seyahat ederken… Nerede olursanız olun, yetenekli pilotlar olabilir, üsler kurabilir, hava kuvvetlerinizi eğitebilirsiniz , dünyanın en güçlü kuvveti oldu.


Idle Air Force apk


Dünyanın liderlerinden güçlü bir hava kuvvetinin elinde olan bir kişi olun. Bununla birlikte, düşmanlarla savaşınız için tasarlanmış harika ve ilginç taktikler ve savaşın sonunda, askeri bölgenin işgalcisi olacaksınız. Ayrıca, son teknoloji silahlar size ağır avcılar üzerinde verilecektir. Çekici özelliklere sahip ilginç bir boşta oyun deneyimi yaşamak için, Boşta Hava Kuvvetleri Üssü'ne katılmanız ve yetenekli pilotlar olmanız yeterlidir.


Idle Air Force Base İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun MLB Home Run Derby APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar