Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 1 Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 2 Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 3 Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 4 Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 5 Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [v4.4.0] 6

Pixel Combat Zombies Strike Mega Hileli MOD APK [4.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular için yeni silahların kilidini açmak veya onlara mükemmel görünümler vermek gibi oyunda daha da ilerlemeleri için birçok mükemmel ödüle sahip olacak.


Pixel Combat Zombies Strike 4.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Godmode
  2. Yayılma yok
  3. Sonsuz mermi hilesi
  4. Kırılmaz tahta
  5. Yüksek para ödülü | Savaşa girmeden önce açın
  6. Silah görünümünün kilidi açıldı | Varsayılan olarak etkindir
  7. Kararsız portalın kilidi açıldı | Varsayılan olarak etkindir
  8. Kararlı portal düzeyi kilidi açıldı | Varsayılan olarak etkindir
  9. Dış görünüm paketi satın alındı ​​| Varsayılan olarak etkindir
  10. Reklamlar kaldırıldı | Varsayılan olarak etkin
Pixel Combat Zombies Strike, insanlara en iyi zombi öldürme deneyimini yaşatmak için birçok etkileyici konseptle birlikte büyüleyici oyun, göz alıcı ve arkadaş canlısı grafikler sunar. Oyuna entegre edilmiş birçok eğlence, oyunun değerini daha da artıracak ve oyunculara FPS oyunlarının potansiyelini benzersiz bir şekilde keşfetme olanağı sunacaktır. Hafif ve rahatlatıcı içeriğe sahip bir zombi atış oyununa ihtiyacınız varsa bu oyun mükemmel bir başlangıç ​​olacaktır.


Pixel Combat Zombies Strike v4.4.0 MOD APK


Pixel Combat Zombies Strike, ilerlemelerine bağlı olarak sürekli genişleyen basit bir oynanışa sahiptir ve özünde oyuncuların sayısız zombi dalgasında hayatta kalması vardır. Ancak geniş ve ferah haritası, oyuncuların hayatta kalma süresini uzatmaları veya zombileri daha kolay öldürmeleri için birçok engelle birlikte geliyor. Harika olan şey, her dövüşün sonsuz bir süreye sahip olması ve oyuncunun ancak öldüğünde sona erebilmesidir.


Pixel Combat APK -- PARA hilesi


Ancak hayatta kaldıkları sürece silahlar, eşyalar, el bombaları ve zırhlar dahil olmak üzere yeni teçhizat satın alabilir, kilidini açabilir ve yükseltebilirler. Her kategorinin zengin bir derinliği vardır ve oyunculara zombilerden kaçarken en iyi hayatta kalma deneyimlerini oluşturmaları için birçok seçenek sunar. Ayrıca, oyuncuların uzun süre hayatta kalma potansiyellerini genişletmek için oyuna birçok özel özellik veya içerik ekleyecektir.


Pixel Combat Zombies Strike Kalp Hilesi


Oyun, eğlenceli ve sonsuz oynanışın yanı sıra, oyuncuların alışverişin keyfini çıkarması için çeşitli türden devasa bir silah sistemini tanıtacak. Yeni maçlara başlarken, oyuncular düşük seviyeli silahlar kullanmak zorunda kalacaklar, böylece daha iyi performans için kademeli olarak yeni silahlar satın alacak veya yükseltecekler. Bu arada, mühimmat düşmanlardan düşecek veya oyuncuların sayısız hayatta kalma stratejisi oluşturması için haritada birkaç yerde sabit görünecek.


Pixel Combat Zombies Strike Hile Apk


Pixel Combat, tamamen esnek ve çok yönlü bir kontrol mekanizmasıyla entegre olacak ve oyuncuların zombiler tarafından kovalanırken yerden veya eylemlerden tasarruf etmesine yardımcı olacak. Otomatik ateşleme ve otomatik nişan alma işlevleri, her silaha dayalı olarak en yüksek doğruluğa sahipken oyuncunun cephane tasarrufu yapmasına yardımcı olan en kullanışlı işlevlerdir. Ayrıca, birçok tehlikeli durumdan kolayca kaçmak için aşağıdaki araç çubuğu aracılığıyla kullanıcıların öğelere daha hızlı erişmesine de yardımcı olur.


Pixel Combat apk dayı


Silah kullanmanın yanı sıra, karakter yükseltme sistemi, oyuncuların hayatta kalma konusunda daha iyi ilerleme kaydetmelerine ve onlara hayatta kalmaları için daha çekici yetenekler vermelerine yardımcı olacak. Ancak, her haritadaki hayatta kalma süresine bağlı olarak, zombilerin gücü ve hızı kademeli olarak artacak ve her turda baskı yaratacaktır. Yükseltme sistemi, oyuncuların en heyecan verici deneyime sahip olmaları için baskıyı azaltmaya ve eğlenceyi artırmaya yardımcı olacaktır.


Pixel Combat APK Son sürüm


Pixel Combat, oyuncular için yeni silahların kilidini açmak veya onlara mükemmel görünümler vermek gibi oyunda daha da ilerlemeleri için birçok mükemmel ödüle sahip olacak. Görünümlerin ayrıca hayatta kalma sürecini büyük ölçüde etkileyen ve oyunculara savaş alanında çok sayıda komik özelleştirme sağlayan birçok özel etkisi vardır. Ayrıca arkadaşlarla oynarken onları daha fazla öne çıkarır ve en etkileyici kostümleri tasarlamak için yaratıcı fikirler gösterir.


Pixel Combat Zombies Strike Hile Apk


Zombi öldürme gibi eğlenceli ancak basit içerikler, Pixel Combat'ı birçok potansiyel ve eğlenceli oyundan biri yapar. Ayrıca, oynanışı çeşitlendirmek ve herkesin en şiddetli savaşlarda hayatta kalabilmesi için birbirini desteklemesi için fırsatlar yaratmak için birçok etkileyici sistemle bütünleşir.


Pixel Combat Zombies Strike indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Box Office Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar