Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 1 Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 2 Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 3 Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 4 Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 5 Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [v1.07.0] 6

Racing Classics PRO Para Hileli MOD APK [1.07.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları zorlayan faktör, rakibi yenmenin çok uzun bir yolunun olmaması, ancak her şeye kısa sürede beceri ile karar verilmesidir.


Racing Classics PRO 1.07.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Racing Classics PRO adlı bir yarış oyunu, beceri ve oyuncunun dikkatine odaklanır. Oyuncuların oyundaki kontrollere ve hızlanmaya uyum sağlaması zaman alacak. Aynı zamanda birçok insan için çok zorlayıcı değildir ve diğer oyuncuların önünde becerilerini göstereceklerdir. Becerilerin yanı sıra etkileyici istatistiklere sahip arabalar da diğer oyunculara karşı kazanmak için göz ardı etmemeniz gereken bir şey.


Racing Classics PRO v1.07.0 MOD APK


Oynanış, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı çünkü arabanızı çeşitli düğmelerle kontrol etmeyecek ve parkurun tadını çıkaracak ve deneyeceksiniz. Racing Classics PRO'nun kontrolleri tamamen arabanın hızını artırmaya odaklanmıştır. Yani kontrol ettiğiniz arabanın hızının zamanla artması ve rakibe kıyasla tamamen hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmasını sağlamak için bu oyunda bunu yapmanız gerekiyor.


Racing Classics PRO Para Hilesi


Yolda aynı anda başlayan iki araba olacak ve oyuncunun becerisine bağlı olarak farklı sonuçları olacak. Gaz pedalına basıldığında hız göstergesinin eli sürekli olarak artacaktır; yeşil bir alanı gösterdiğinde, geri sayım bittikten sonra aracınızın çalıştığından emin olmak için basmanız gerekecektir. Çalıştırdıktan sonra gaz pedalı kaybolacak ve yalnızca hız artırma düğmesi kalacaktır. Yeşil alan bırakmadan doğru bir şekilde hızlanmanıza devam edeceksiniz.


Racing Classics PRO Altın Hilesi


Bu nedenle bu oyun, oyuncunun diğer oyuncuları geride bırakabilmesini sağlamak için tüm işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekeceğinden, oyuncu üzerinde beceri gerektirir. Aynı zamanda, rakiple olan mesafeyi daha da tamamlamak için oyuncu, diğer yarış oyunlarına benzer şekilde hızı artırmak için nitro kullanabilir. Maç genellikle oldukça kısa bir yolda oynandığı için oldukça hızlıdır.


Racing Classics PRO Araba Hilesi


Racing Classics PRO'yu oyuncular için zorlu kılan faktör, rakibi yenmenin çok uzun bir yolunun olmaması, ancak her şeye kısa sürede beceri ile karar verilmesidir. Oradan, gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız ve zamanla birçok farklı rakiple tanışırken becerileriniz gelişecek. Aynı zamanda oyunu kazanmak, yeni bir araba açmanız için size çok para getiriyor.


Racing Classics PRO Apk Hile


Araba satın almak, yarış oyunlarında yeni bir unsur değil çünkü herkes erişebilecekleri arabaların envanterini merak edecek. Aynı zamanda, Racing Classics PRO'daki arabaların tümü hayranlık uyandıran bir tasarıma ve 70'lerde ve 80'lerde ortaya çıkan bazı modeller olduğu için biraz yansıtıcı bir öğeye sahiptir. Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir unsur. Bu, bir araba satın almanın sadece bir başlangıç ​​olduğu ve önünüzde açılan birçok zorluk olacağı anlamına gelir.


Racing Classics PRO Apk indir


Oyun sırasında başka bir oyuncuya kaybettiğiniz en az bir zaman olacak ve tekrar kazanmayı bulacaksınız. Bunu yapmanın birçok yolu vardır: yeni bir araba satın almak oldukça zaman ve para harcatır. Ayrıca, performansını artırmak için paranızı bir araçtaki parçaları yükseltmek için harcayabilirsiniz. Yükseltmelerin ve yeni bir arabanın getirebileceği faydaları deneyimlemek için maçta yeni yükseltilen arabayı kullanmayı unutmayın.


Racing Classics PRO İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Parking Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar