Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1]

Puan: 4.00 (Oylar: 5)
Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 1 Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 2 Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 3 Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 4 Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 5 Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [v1.245.1.1] 6

Candy Crush Saga Seviye Hileli MOD APK [1.245.1.1] - Android için son sürümü hemen şimdi ücretsiz indirin. Candy Crush Saga, Android için önde gelen 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Binlerce farklı seviye ile oyuncular saatlerce bulmacalar konusunda tutkulu olabilirler.


Candy Crush Saga 1.245.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm seviyeler açık. Oyunu çalıştırın ve yalnızca İnternet olmadan oynayın!

Genellikle, bulmaca oyunlarının, heyecan verici hikayenin ve yüksek mantığın çekici olduğunu ve oyunculara yeni deneyimler yaşatacağını düşünürsünüz. Monument Valley 2 gibi süslü ve karmaşık bir oyun ya da Limbo gibi heyecan verici bir hikaye yok.Candy Crush Saga, bulmaca türündeki yerini ilk andan itibaren basit ve bağımlılık yapıcı bir oyunla teyit etti. Şimdiye kadar, bu oyun akıllı cihazlarda 500 milyondan fazla indirildi ve her uygulama pazarında en çok indirilen ücretsiz oyun haline geldi. Hemen ardından Candy Crush Saga'nın nasıl oynanacağını göstereceğiz!


Candy Crush Saga v1.245.1.1 MOD APK


Candy Crush Saga, Bejeweled elmasa benzer bir oynanışa sahip 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Peki Candy Crush Saga neden oyunculardan bu kadar güçlü bir tepki aldı? Muhtemelen şekerlerin şekli ve renginden dolayı, oyuncuya daha tatlı hisler veriyor. Aynı zamanda, oyuncular için bir cazibe yaratan çeşitli görevler sistemidir. 


Candy Crush Saga 1.245.1.1 Seviye Hile Apk


Birçok kez güncelleme ve genişletme özelliklerinden sonra, oyun artık üstesinden gelmeniz gereken birçok farklı zorluğa karşılık gelen binlerce seviyeye ulaştı. Her aşamada, kaybolmaları için aynı renkteki en az üç şekeri bir sıraya koymanız gerekecek ve yeni şekerler ortaya çıkacak; ve sonra gol at. Aynı zamanda, oyunun ortaya koyduğu zorluklar olarak kabul edilen diğer bazı gereksinimleri de yerine getirmelisiniz. Örneğin: 20 kırmızı şeker, 30 yeşil şeker toplayın veya 10000 puan kazanın ve 20 sarı şeker toplayın.


Candy Crush Saga Hilesi (herşey sınırsız)


Seviyeye bağlı olarak, zorluk önemli seviyelerde zor olacaktır - ilk oynadığınız anda, çoğunlukla kolay oynanış ve sistem, görevin nasıl yerine getirileceğinin yanı sıra oyuna alışmanız için size rehberlik edecektir. Ancak daha yüksek bir seviyeye sahip olduğunuzda, zorluk yükselecek, daha zor zorluklarla karşılaşacak ve daha fazla yeni deneyime sahip olacaksınız. Dahası, her oyun ekranı için yalnızca belirli sayıda dönüş verilir. Tur sayısı bittiğinde ancak oyun tamamlanmadığında aslında oyunu kaybediyorsunuz ve o aşamada baştan tekrar denemeniz gerekiyor.


Candy Crush Saga Hile Programsız 2023


Bazı seviyelerin önceden birkaç kez oynanması gerekir, ancak geçmek için yalnızca birkaç tur oynamanız gereken bazı seviyeler de vardır. Bu oldukça kullanışlıdır, kendinizi daha motive ve sıkıcı hissetmemenizi sağlar. Bununla birlikte, Candy Crush Saga'da daha iyi oynamanıza yardımcı olacak birkaç ipucu da verebilirim. Sırayı kullanmadan önce, çevreleyen şekerlere net bir şekilde dikkat edin ve şekerlerin konumlarını hareket ettirin, böylece aynı renkteki şekerlerin birçoğu L veya T oluşturacak şekilde dizilir. O anda, Özel şekerler görünecek ve oyuncu bir atılım şansı. Ve etrafta çok fazla şekeri yok edebiliyorlar. Bazen zor buluyorsanız, oyunun sağladığı diğer yardımı da kullanabilirsiniz.


Candy Crush Saga Altın Hilesi APK


Candy Crush Saga, rol yapma oyunları veya büyüleyici Anime karakterleri gibi gerçekçi 3B sahnelere sahip değildir, ancak şekerin tatlılığı ve tatlılığı ile öne çıkar. Ayrıca, ışık efektleri, her şeyin parlamasında önemli bir rol oynar. Şekerler her kaybolduğunda patlarlar ve güzel ışık ışınları bırakırlar. Bu, aynı anda birçok şekeri yok ettiğinizde daha dikkat çekici olacaktır. Ayrıca oyunun arayüzü de özenle tasarlanmış, sade ve renkli süslemelerle dekore edilmiş. Genel olarak, Candy Crush Saga seçici değil, grafikler ve oynanış değil, ancak inanılmaz bir cazibe sağlıyor. Bu oyunu atlarsan pişman olacaksın!


Candy Crush Saga İndir (MOD, Tüm Seviyeler açık)


Önceki android oyun Harry Potter Hogwarts Mystery APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar